Fuexpert clinic γινονται αυτα που δειχνουν στα βιντεο?

mikeles13

Member
Καλησπερα σε ολους τους φιλους.
Εχω παρακολουθησει παρα πολλα νηματα με μεταμοσχευσεις εντος του φορουμ αλλα και παρα πολλα βιντεακια στο youtube μεχρι που επεσα στην συγκεκριμενη κλινικη
Εχω παθει πλακα με τα βιντεακια της στο youtube
Μιλαμε για παρα πολλα περιστατικα που με μολις 2700-3500 graft οι υποψηφιοι απο καραφλες γινονται πιο φουντωτοι και απο πιτσιρικαδες..
Βρε παιδια ειναι αυτο δυνατον?Κοιταχτε αυτο το βιντεο για να μην αναφερω τα αλλα που δειχνουν

Συγνωμη αλλα εδω καποιοι εχουν κανει 3 συνεδριες με 2500 graft και ετσι δεν γινονται γινεται τωρα με μια 4500 να γινεσαι ετσι?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

turnfiji123

Active Member
Το αγαπημένο μου. Η κλινική με μια όχι και τόσο αγαπημένη λίστα αναμονής στα τρία χρόνια τουλάχιστον. Αυτός και ο λορεντζο είναι τα δυο πολυβόλα στην Ισπανία. Τιμές πάνω κάτω ίδιες.
 

mikeles13

Member
Το αγαπημένο μου. Η κλινική με μια όχι και τόσο αγαπημένη λίστα αναμονής στα τρία χρόνια τουλάχιστον. Αυτός και ο λορεντζο είναι τα δυο πολυβόλα στην Ισπανία. Τιμές πάνω κάτω ίδιες.

Δεν ηξερα οτι ειναι στις κορυφαιες κλινικες και υπεθεσα για τρολια..
Αρα οντως παιζουν τετοια αποτελεσματα με τοσα λιγα graft?Δεν αναφερομαι μονο στο συγκεκριμενο μιας και στο καναλι της κλινικης υπαρχουν παρα πολλα και με λιγοτερα graft αλλα εξισου φανταστικα αποτελεσματα.
 

makis25

Well-Known Member
Το φανταστικο αυτο αποτελεσμα που βλεπεις ειναι με ταυτοχρονη χρηση φαρμακων . Το γραφει ξεκαθαρα στη περιγραφη. Διχως το φαρμακο το αποτελεσμα θα χειροτερευει συνεχως καθως θα πεφτουν τα οποια μαλλια ειχαν μεινει .
 

turnfiji123

Active Member
Το φανταστικο αυτο αποτελεσμα που βλεπεις ειναι με ταυτοχρονη χρηση φαρμακων . Το γραφει ξεκαθαρα στη περιγραφη. Διχως το φαρμακο το αποτελεσμα θα χειροτερευει συνεχως καθως θα πεφτουν τα οποια μαλλια ειχαν μεινει .

Έχει και χωρίς φίνα και αυτός και ο λορεντζο.
 

makis25

Well-Known Member
Έχει και χωρίς φίνα και αυτός και ο λορεντζο.
η FUEXPERT CLINIC εχει ποσταρει 29 αποτελεμσατα σε 4 χρονια . 28 ειναι μεταμοσχευσεις και 1 ειναι scar revision . Απο τις 28 μεταμοσχευσεις μονο 2 δεν παιρνουν φαρμακα μετα τη μεταμοσχευση . Η συντριπτικη πλειοψηφια παιρνει φιναστεριδη , οι περισσοτεροι απο 3 μηνες εως 1 χρονο πριν την επεμβαση και στη συνεχεια μετα την επεμβαση , και φυσικα μινοξιδιλη.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Καποιοι θα σκοτωναν για αυτο το μαλλι. Φαινεται οτι τον τουμπανιασε και η φινα. Πιο χοντρη τριχα και φουντωμα σε ολο το κεφαλι.
Συνεχιζω να εχω την απορια πως και οι ελληνικες κλινικες δεν προτεινουν σε καποιες περιπτωσεις φινα.
Η AHC που βαζει μεγαλο αριθμο μοσχευματων σε καποιες περιπτωσεις μαζι με φινα θα ειχε αποτελεσματα για διαφημιση.
 

makis25

Well-Known Member
Η AHC αν και γραφει στη σελιδα της για τη ζημια που κανει η DHT στο μαλλι , στις θεραπειες δε γραφει για φιναστεριδη .Ωστοσο αναφερει τη μινοξιδιλη . H DHI , δε γραφει ουτε για φιναστεριδη ουτε καν για μινοξιδιλη αλλα μονο για τα δικα τους καλλυντικα ! . Τα φαρμακα αυτα μειωνουν τους εν δυναμει πελατες . Αν καποιος παρει φαρμακα για ενα χρονο και εχει επανεκφυση και νοιωσει αρκετα καλα ισως αποφυγει τη μεταμοσχευση . Επισης αν καποιος κανει μεταμοσχευση και η τριχωπτωση δε σταματησει και δε παρει φαρμακα τοτε θα ξαναπαει και για ακομη μια μεταμοσχευση . Φως φαναρι ειναι το business plan . Μη παρετε φαρμακα = σταθερη ροη απο νεους και παλιους πελατες

edit : μολις βρηκα πως στην AHC , γραφει για φιναστεριδη στη σελιδα της μινοξιδιλης. Αλλα μαλλον παει για σβησιμο γιατι το λινκ το εχουν σβησει .
 

dimitris50423

Well-Known Member
Maki θα μπορουσαν να σου πουν παρε ενα τριμηνο πριν τη μμ και ενα χρονο μετα. Η ροη νεων πελατων θεωρω οτι ειναι πιο σημαντικη απο το να σου ερχονται οι παλιοι. Ετσι κι αλλιως αυτοι που θα ξεκινουσαν φινα θα ειχαν αρκετες πιθανοτητες να τη διακοψουν λογω παρενεργειων.
 

turnfiji123

Active Member
η FUEXPERT CLINIC εχει ποσταρει 29 αποτελεμσατα σε 4 χρονια . 28 ειναι μεταμοσχευσεις και 1 ειναι scar revision . Απο τις 28 μεταμοσχευσεις μονο 2 δεν παιρνουν φαρμακα μετα τη μεταμοσχευση . Η συντριπτικη πλειοψηφια παιρνει φιναστεριδη , οι περισσοτεροι απο 3 μηνες εως 1 χρονο πριν την επεμβαση και στη συνεχεια μετα την επεμβαση , και φυσικα μινοξιδιλη.

Νιώθω πως κάτι θες να μου πεις.
 

makis25

Well-Known Member
Αν τη διακοψεις ξαναγυρνας εκει που ησουν γρηγορα δυστυχώς . Και μετα απογοητευεσαι και πας και τους σκας αλλα 4 χιλιαρικα για την επομενη μεταμοσχευση . Οι ανθρωποι που τη διακοπτουν ειναι πολύ λιγοι, η φιναστεριδη συνταγογραφειται σε εκατομμυρια χρηστες καθε χρονο εδω και 30 χρονια για τον προστατη και 20 χρονια για τα μαλλια .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
Νιώθω πως κάτι θες να μου πεις.
στις 28 μεταμοσχευεις 2 χρηστες δεν παιρνουν φαρμακα μετα τη μεταμοσχευση . Ο ενας δεν επαιρνε ποτε . Ο δευτερος διεκοψε λογω παρενεργειων . 1 στος 28 χρηστες που κανανε μεταμοσχευση διεκοψε τη φιναστεριδη απο παρενεργειες, ήτοι 3,5% του δειγματος .
 

Harris_G

Well-Known Member
Ε κλαιν μαιν φιλε Μακη και Lorenzo και Αμερικη/Καναδα πας με τοσα. Το θεμα ειναι να βρουμε value for money σα τον Erdogan.
 

makis25

Well-Known Member
Ε κλαιν μαιν φιλε Μακη και Lorenzo και Αμερικη/Καναδα πας με τοσα. Το θεμα ειναι να βρουμε value for money σα τον Erdogan.
δυσκολο , δυσκολο .ουφ. Κοιτα νομιζω ισως ο ερντογραν κοιταξει να ανοιξει κανενα παραρτημα ευρωπη και γιατι οχι Ελλαδα , αν συνεχισουν να χειροτερευουν τα πραγματα ετσι στη τουρκια . Σε λιγο καιρο ουτε στο ιντερνετ θα μπορουν να σερφαρουν αυτοι .
 

mikeles13

Member
βρε παιδες η φινα εχει τοσο μεγαλο αποτελεσμα?
εγω οταν ξεκινησα στο φορουμ ειχα πει να ακολουθησω και τα δυο αλλα εχω ξεκινησει μονο μινοξιδιλη αφρο
απο παρενεργειες με χρηση πρωι βραδυ καμια απολυτως..
περιμενα φαγουρα κοκκινιλα κολπα διαφορα αλλα το μονο που νιωθω ειναι σαν να βαζω αφρο στιλινγκ...
αποτελεσμα στους 4 μηνες μικρο θα ελεγα
στους κροταφους εχω δει μικρες μαυρες τριχες πολυ αδυνατες και γενικα στο μιντλ αρκετες μικρες χνουδωτες
δεν ξερω αν θα μεγαλωσουν και θα αλλαξουν αλλα αν γινει αυτο σιγουρα θα μου δωσουν ενα καλο μπουστ
ο ενας κροταφος σχεδον εκλεισε με αυτο το χνουδι..
απο σεντινγκ δεν εχω τρελο αλλα ολο βλεπω τριχες να πεφτουν 5-6 σε καθε εφαρμογη σχεδον και σιγουρα κουρευομαι πιο γρηγορα απο πριν..

στο θεμα μας παντως με φαρμακα η' χωρις τα αποτελεσματα ειναι εντυπωσιακα
σχεδον αδυνατο να το πιστεψω
μιλαμε για πολυ μαλλι!!!

στα μηνυματα παραπανω χωρις να θεωρηθει οτι καποιον υποστηριζω θεωρω δικαιο που οι ελληνικες κλινικες δεν σε βαζουν σε φαρμακο κτλ σονι ντε και καλα
ισως βεβαια και εξω να σε βαζουν για λογους πιο σιγουρης επιτυχιας της μεταμοσχευσης αλλα ας μην κρυβομαστε αν ειναι να δωσεις τοσα χρηματα εγω τουλαχιστον θα επιθυμουσα να εχω το αποτελεσμα αυτο χωρις φαρμακα και αντε βαρεως να δεχομουν μονο μινοξιδιλη

6 ευρω το graft ειναι φαρμακι αλλα ρε παιδια αυτο το μαλλι ειναι σαν να εισαι 20 χρονων!!
 

koumparos

Well-Known Member
Το αποτελεσμα ειναι ρεαλιστικο διοτι εβαλε τεραστιο αριθμο μοσχευματων και δυναμωσε-κρατησε τα υπολοιπα και το τελικο δεσιμο εδωσε αυτο το αποτελεσμα.Χωρις φινα στην τριετια(στο καλυτερο σεναριο) θα εμπαινε για μπαλωμα και αντε παλι απο την αρχη.
 
Μπλουζα