Fue megasession 7000+ grafts total

comb

Member
Απ: FUE megasession 7000+ grafts Total

Aυτό ακριβώς πιστεύω. Πολύ καλό είναι, απλά αυτό που λέω είναι οτι κατά την άποψη μου με 7000 στριπ το αποτέλεσμα του συγκεκριμένου τύπου θα ήταν καλύτερο. Αλλά είχε σκοπό να τα ξυρίζει οπότε διάλεξε fue. Και όπως είπα το σημαντικό είναι οτι εκείνος είναι ευχαριστημένος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hopefull

New Member
Απ: FUE megasession 7000+ grafts Total

comb είπε:
Aυτό ακριβώς πιστεύω. Πολύ καλό είναι, απλά αυτό που λέω είναι οτι κατά την άποψη μου με 7000 στριπ το αποτέλεσμα του συγκεκριμένου τύπου θα ήταν καλύτερο. Αλλά είχε σκοπό να τα ξυρίζει οπότε διάλεξε fue. Και όπως είπα το σημαντικό είναι οτι εκείνος είναι ευχαριστημένος.

Ευχαριστημενος? Οχι ευχαριστημενος απλα φιλε Comp...τουμπες θα πρεπε να κανει!!!που χωρις να παιρνει propecia ή μινοξιδιλη και χωρις να εχει ουλη, εχει γινει τουμπανο απο nw6 και ξηγιεται και buzz cut. Kαι μια χαρα πρεπει ρε συ να φυτρωσανε τα 7000 εσυ ποσα λες να ειναι αυτα? δεν ειναι και τοσα πολλα αμα εχεις να καλυψεις και το crown σε καποιον που δε παιρνει φαρμακα.

Δεν ειναι και για να χαιρομαστε ολοι οι υπολοιποι ομως...γιατι προφανως ειναι σπανια περιπτωση και για αυτο και τον προσελαβαν γιατι ο τυπος ειναι κινητη διαφημιση και θα φερει πολυ κοσμο στη κλινικη.

Αμα γινοντουσαν ολοι ετσι απο FUE δε θα περιμενανε την HM
 

Hopefull

New Member
Απ: FUE megasession 7000+ grafts Total

comb είπε:
εχει γινει τουμπανο απο nw6 και ξηγιεται και buzz cut

H προσωπική μου γνώμη είναι οτι το buzz cut είναι το μόνο hairstyle που μπορεί να έχει. Αλλα αυτός ήταν και ο σκοπός του οπότε μια χαρά.

Κοιτα μπορει να μην ειναι τοσο πυκνα αλλα σε αυτο δε νομιζω οτι φταιει οτι δεν φυτρωσανε ή οτι το strip θα τα κανε καλυτερα. Αν παρατηρησες αυτος δεν τα κανε dense pack και με ψηλη hairline αλλα επανηλθε σχεδον σε nw1 κατασταση και ας ειναι λιγο πιο αραια πιο πισω.

Προφανως αυτο ηθελε... αμα εφερνε τη hairline πιο πανω και πιο round θα ηταν ακομη πιο dense packed πισω και τα αφηνε και μακρια και κοντα και οτι θελει. Αν και δε ξερω πως θα ηταν μακρια και ετσι οπως ειναι ηδη αν δε τα αφησει δε θα καταλαβαουμε...παντως εχει πολυ χοντρη τριχα και ειναι υπερ του
 
Μπλουζα