Fructis grow strong

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

το ειδα και εγω αυτο το προιον..θα ηθελα να μαθω αν δουλευει εστω με το να δυναμωσει η τριχα..η εστω να ελαττωσει την τριχοπτωση..
 

le2der

Active Member
Εγω το πήρα.... Mόνο και μόνο επειδή ειναι φθηνό. Έχει Stemoxydine μέσα και κάτι συστατικά με φρούτα + ceramyde? καπως ετσι.
Stemoxydine εχει και της L'oreal to neogenic. Αν θεωρηθεί κάποιος ως αποτυχία το neogenic τότε πιθανόν και αυτό προς τα εκεί οδεύει.
Μυρίζει έντονα αλλά ωραία!! Δε λαδώνει, είναι λιγο ποιο παχύρευστο απο νερό.
Δε το χρησιμοποιώ πολλές μέρες, πάνω κάτω καμια βδομάδα. Νομίζω οτι βοηθάει λιγο στο να μη σ πεφτουν πολλές τρίχες και δείχνουν τα μαλλιά να έχουν περισσότερο όγκο.
Αναμένεται για λίγο καίρο και θα σας πω αν αξίζει σαν προιον.
 

scubas

Member
Εγω το πήρα σήμερα γιατί το neogenic μέχρι στιγμής έχει δουλέψει σε εμένα (Μεγαλύτερη βελτίωση βέβαια είδα από όταν έβαλα στο πρόγραμμα μέρα παρά μέρα και δαφνέλαιο το μεσημέρι), αλλά σαν ποσότητα έχει υποπολλαπλάσια σε stemoxydine από το neogenic εξού και η τιμή του(κάπου είχα διαβάσει στο forum ότι το stemoxidine είναι δοσοεξαρτόμενο ).Οπότε μην περιμένει κανείς θαύματα. Αλλά σαν συντήρηση ευελπιστώ να κάνει δουλειά!
 

Ntoon91

Member
Αλλη μια μαρτυρια για το δαφνελαιο. Ειμαι σιγουρος πως αν το προλαβει καποιος νωρις και σε μη επιθετικες μορφες, αυτο το λαδακι θα κανει παπαδες..
 

le2der

Active Member
Εγω το πήρα σήμερα γιατί το neogenic μέχρι στιγμής έχει δουλέψει σε εμένα (Μεγαλύτερη βελτίωση βέβαια είδα από όταν έβαλα στο πρόγραμμα μέρα παρά μέρα και δαφνέλαιο το μεσημέρι), αλλά σαν ποσότητα έχει υποπολλαπλάσια σε stemoxydine από το neogenic εξού και η τιμή του(κάπου είχα διαβάσει στο forum ότι το stemoxidine είναι δοσοεξαρτόμενο ).Οπότε μην περιμένει κανείς θαύματα. Αλλά σαν συντήρηση ευελπιστώ να κάνει δουλειά!
Τι εννοείς με το δοσοεξαρτ0μενο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

scubas

Member
Αυτό ακριβώς για την ποσότητα που λεει και ο pithikas. Επίσης παρατήρησα σήμερα που το πήρα οτι λέει 1000νέες φύτρες σε 3 μήνες . Το Neogenic και το Serioxyl λένε 1700νέες τρίχες σε 3 μήνες.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα