FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Joda

Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Το συχνό λούσιμο είναι ευεργετικό για τα μαλλιά γιατί απομακρύνει τις λιπαρές εκκρίσεις των σμηγματογόνων αδένων του δέρματος του κεφαλιού, οι οποίες περιέχουν μεγάλες ποσότητες Διυδροτεστοστερόνης. Η Διυδροτεστοστερόνη που εκκρίνεται όταν παραμένει στο δέρμα απορροφάται και πάλι από αυτό προκαλώντας τριχόπτωση γιατί καταστρέφει το τριχοθυλάκιο.
ειναι πολυ βασικο το λουσιμο και οτι παιρνετε φροντιστε να ειναι κατι που τα σπαει.να αλλαζετε σαμπουαν-εταιρεια καθε φορα που τελειωνουν για να μην συνηθιζει το κεφαλι σε ενα σαμπουαν.2 φορες λουσιμο την ημερα ειναι οτι πρεπει.με την καταπολεμηση της λιπαροτητας μπορεις να αναστειλεις το φαινομενο της τριχοπτωσης.για μενα τα καλυτερα σαμπουαν ειναι τα γαλλικα και εχω αρχισει να ψαχνω να βρω μερικα.μεχρι τωρα εχω χρησιμοποιησει της ducray την οποια θεωρω την καλυτερη εταιρεια στα σαμπουαν και τωρα το klorane και ειναι με δυοσμο και εχει απιστευτη μυρωδια.γενικα αγοραζω σαμπουαν για την καταπολέμηση της λιπαροτητας.
 

giorgos 29

New Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Σπύρος είπε:
λοιπόν,μέχρι τώρα αυτό που παρατηρώ από το frezyderm είναι απλώς ότι αφήνει καθαρό κεφάλι
Σπυρο σκεφτομαι να παραγγειλω το frezyderm ειδες αποτελεσμα? ειναι κατι το ιδιαιτερο? λεω να το συνδιασω με το tricomin
 

giorgos 29

New Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Παναγιωτης είπε:
[quote author=Admin link=topic=214.msg2751#msg2751 date=1223831712]
Πάντως είναι φτηνό.
Αυτήν την έρευνα που αναφέρουν, την είδε κανείς;
"Μελέτες:
Ανάπτυξη τρίχας 110 % ( μελέτη ex vivo )
"
μη αλλο το ενα αλλο το αλλο

θα κανω εναν παραλληλισμο

λοιπον καποια προιοντα-συμπληρωματα διατροφης για το bodybuilding ισχυριζονται οτι αυξανουν την δυναμη ως και 200%
πριν λιγο καιρο ηρθε για ενα σεμινάριο στην Λαρισα ο dorian πολλες φορες mr olympia
και τον ρωτησαν για αυτα τα συμπληρωματα και γελασε και ειπε μεσες ακρες ρε παιδια ειναι δυνατον... και λεει ας πουμε οτι εγω παιρνω 100 κιλα στον παγκο δηλαδη σε λιγες εβδομαδες η και μηνες αν παρω απο αυτο το προιον ειναι δυνατον να παρω στον παγκο 300 κιλα μετα
αυτα δεν γινονται ουτε με αναβολικα (λεω εγω)
και ειπε οτι τετοιοες εταιριες δυσφυμιζουν απο μονες τους τον εαυτο τους

για μενα ειναι απαραδεχτο και μονο που γραφουν κατι τετοιο

και λεω τωρα εδω ειναι δυνατον να εχεις αναπτυξη 110% μαλλια

απαντηστε μονοι σας
[/quote]
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

giorgos 29 είπε:
Σπυρο σκεφτομαι να παραγγειλω το frezyderm ειδες αποτελεσμα? ειναι κατι το ιδιαιτερο? λεω να το συνδιασω με το tricomin
αυτό που είναι το Frezyderm,είναι ένα πολύ καλό καθημερινό σαμπουάν που αφήνει πάρα πολύ μαλακά και καθαρά μαλλιά-ιδιαίτερα σε συνδυασμό με την μάσκα του,ή συνδυασμός της μάσκας με fungoral

υπάρχει και μία μελέτη ex vivo που έγινε για το Frezyderm

πάντως,
ποτέ δεν θα γράψω ότι ένα σαμπουάν θα αντικαταστήσει την κύρια θεραπεία
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Exτες πήρα το FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO.
Αυτο που εχω να πω ειναι μονο καλα λογια μιλαμε ΧΑΙΡΕΣΑΙ να λούζεσαι.

υ.γ Afanas ακους ;D
 

zoltan

New Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

παιδες ανεφερε ενα παλικαρι να λουζομαστε δυο φορες τη μερα..κατι τετοιο ισχυει??αντεχει το κεφαλι αμα το λουζουμε 2 φορες την ημερα καθε μερα????
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

zoltan είπε:
παιδες ανεφερε ενα παλικαρι να λουζομαστε δυο φορες τη μερα..κατι τετοιο ισχυει??αντεχει το κεφαλι αμα το λουζουμε 2 φορες την ημερα καθε μερα????

Υπερβολικο φιλε 2 φορες την ημερα ;)
 

zoltan

New Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

και εγω τετοια αποψη εχω...αλλα μετα το μπανιο το νιωθω πολυ δυνατο το μαλλι..και αμα χρησημοποιεις και πολλα τοπικα τοτε αστα να πανε...πρεπει να ειναι καθαρο τ κεφαλι..για αφτο το λεω μπας ηταν ακινδυνο να καναμε δυο φορες μπανιο.. :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Που να βρεις χρονο να λούζεσαι 2 φορες και να βαζεις και ενα σορό τοπικα ταλαιπωρία. :-[
 

takis7

New Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

παιδες με τρωει η απορεια,λουζεται κανεις σας με νιζοραλ,και αν ναι δεν εχω δει κανεναν να το αναφερει στην υπογραφη του? καλω οποιον εχει γνωμη η εμπειρια να πει κατι γιατι το βλεπω καθε μερα στην πρωτη σελιδα και ειπε και καλα λογια και ο ακηςadmin και μαλλον θα το δοκιμασω γιατι μονο με propecia δε βλεπω βελτιοση ουτε καν σταθεροποιηση της τρχπτσης
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

takis7 είπε:
παιδες με τρωει η απορεια,λουζεται κανεις σας με νιζοραλ,και αν ναι δεν εχω δει κανεναν να το αναφερει στην υπογραφη του? καλω οποιον εχει γνωμη η εμπειρια να πει κατι γιατι το βλεπω καθε μερα στην πρωτη σελιδα και ειπε και καλα λογια και ο ακηςadmin και μαλλον θα το δοκιμασω γιατι μονο με propecia δε βλεπω βελτιοση ουτε καν σταθεροποιηση της τρχπτσης
το nizoral ειναι το ιδιο με το fungoral,το πρωτο δεν υπαρχει στα ελληνικα φαρμακεια,το δευτερο θα το βρεις κοντα στα 6 ευρο ;)
 

sofo85

New Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

takis7 είπε:
παιδες με τρωει η απορεια,λουζεται κανεις σας με νιζοραλ,και αν ναι δεν εχω δει κανεναν να το αναφερει στην υπογραφη του? καλω οποιον εχει γνωμη η εμπειρια να πει κατι γιατι το βλεπω καθε μερα στην πρωτη σελιδα και ειπε και καλα λογια και ο ακηςadmin και μαλλον θα το δοκιμασω γιατι μονο με propecia δε βλεπω βελτιοση ουτε καν σταθεροποιηση της τρχπτσης
εγω χρησιμοποιω τον τελευταιο καιρο το fungoral,πολυ καλο σαμπουαν.Το χρησιμοποιω δυο φορες την εβδομαδα και ειμαι στον πειρασμο να το χρησιμοποιω πιο συχνα αλλα ολοι λενε δεν ειναι καλο η συχνη χρηση του.Εαν θες να δεις βελτιωση και οχι μονο σταθεροποιηση ισως πρεπει να βαλεις και regain.Το propecia ποσο καιρο το χρησιμοποιεις?
 

takis7

New Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

sofo85 είπε:
[quote author=takis7 link=topic=214.msg39702#msg39702 date=1284813917]
παιδες με τρωει η απορεια,λουζεται κανεις σας με νιζοραλ,και αν ναι δεν εχω δει κανεναν να το αναφερει στην υπογραφη του? καλω οποιον εχει γνωμη η εμπειρια να πει κατι γιατι το βλεπω καθε μερα στην πρωτη σελιδα και ειπε και καλα λογια και ο ακηςadmin και μαλλον θα το δοκιμασω γιατι μονο με propecia δε βλεπω βελτιοση ουτε καν σταθεροποιηση της τρχπτσης
εγω χρησιμοποιω τον τελευταιο καιρο το fungoral,πολυ καλο σαμπουαν.Το χρησιμοποιω δυο φορες την εβδομαδα και ειμαι στον πειρασμο να το χρησιμοποιω πιο συχνα αλλα ολοι λενε δεν ειναι καλο η συχνη χρηση του.Εαν θες να δεις βελτιωση και οχι μονο σταθεροποιηση ισως πρεπει να βαλεις και regain.Το propecia ποσο καιρο το χρησιμοποιεις?
[/quote]
φιλε παρατιρισα οτι με σπρει μινοξ... που χρισιμοποιουσα ειχα ταχυκαρδιες ασε που εχω και πιεση 10,και η μηνοξ... ειναι αντιθπερτασικη.φινα παιρνω εδω και2 μηνες
 

Regi_gr

New Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Επειδη χρησιμοποιω το συγκεκριμενο σαμπουαν οι οδηγιες λενε το εξης:3 φορες την εβδομαδα λουσιμο,την καθε φορα που λουζεσαι τα λουζεις κανονικα και ξεπλενεις και μετα ξαναβαζεις και το αφηνεις να δρασει μερικα λεπτα!Για 4 μηνες χρηση ειναι...Αν κανω λαθος διορθωστε με
 

sofo85

New Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

takis7 είπε:
[quote author=sofo85 link=topic=214.msg39752#msg39752 date=1284882328]
[quote author=takis7 link=topic=214.msg39702#msg39702 date=1284813917]
παιδες με τρωει η απορεια,λουζεται κανεις σας με νιζοραλ,και αν ναι δεν εχω δει κανεναν να το αναφερει στην υπογραφη του? καλω οποιον εχει γνωμη η εμπειρια να πει κατι γιατι το βλεπω καθε μερα στην πρωτη σελιδα και ειπε και καλα λογια και ο ακηςadmin και μαλλον θα το δοκιμασω γιατι μονο με propecia δε βλεπω βελτιοση ουτε καν σταθεροποιηση της τρχπτσης
εγω χρησιμοποιω τον τελευταιο καιρο το fungoral,πολυ καλο σαμπουαν.Το χρησιμοποιω δυο φορες την εβδομαδα και ειμαι στον πειρασμο να το χρησιμοποιω πιο συχνα αλλα ολοι λενε δεν ειναι καλο η συχνη χρηση του.Εαν θες να δεις βελτιωση και οχι μονο σταθεροποιηση ισως πρεπει να βαλεις και regain.Το propecia ποσο καιρο το χρησιμοποιεις?
[/quote]
φιλε παρατιρισα οτι με σπρει μινοξ... που χρισιμοποιουσα ειχα ταχυκαρδιες ασε που εχω και πιεση 10,και η μηνοξ... ειναι αντιθπερτασικη.φινα παιρνω εδω και2 μηνες
[/quote]Αν και δεν το εχω ακουσει απο αλλον να εχει ταχυκαρδιες απο μινοξ,ενας δερματολογος μου ειχε πει οτι μπορει να προκαλεσει.
 

antpit

New Member
Απ: FREZYDERM HAIR FORCE SHAMPOO MEN 200 ml

Ρε παιδια...υπαρχει περιπτωση να εχει sides το frezyderm ?? Πήρα και εγω το hairforce της frezyderm και μου είχε πει η δερματολόγος να το χρησιμοποιώ όσο και όποτε θέλω.Με αποτέλεσμα να λούζουμε κάθε μέρα με αυτό. Τώρα έχω έντονο κνησμό αν δεν λουστώ μια μέρα και μείνω με το ζελε…εχετε καμια ιδέα?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα