Frezyderm Hair Force Shampoo...Είναι όντως τόσο καλό????

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

xaris@

New Member
Γεια σας παιδια....Πριν μια βδομάδα και ενώ βρισκόμουν στις διακοπές μου αποφάσισα να πάρω το σαμπουάν της frezyderm για το οποίο είχα ακούσει πολύ καλά λόγια!Από τη δεύτερη κιόλας χρήση η τριχόπτωση έχει μειωθεί δραματικά και τα μαλλιά μου τα νιώθω πιο δυνατά από πρίν!Ενώ κάθε φορά που περνούσα τα δάχτυλα μου μέσα από τα μαλλιά έμεναν στο χέρι μου πάνω από 5 τρίχες τουλάχιστον πλέον μένει 1 τρίχα και αυτή όχι πάντα!Είμαι πολύ ενθουσιασμένος από το αποτέλεσμα αλλα φοβάμαι μήπως είναι πολύ καλό για να ειναι αληθινό!Δεν ξέρω ειλικρινά!Απλά αποφάσισα να μοιραστώ την εμπειρία μου μαζί σας και ίσως να βοηθήσω κάπως!Στις οδηγίες γράφει οτι σταματά την ορμονική τριχόπτωση και βοηθά στην επανέκφυση!Η δοδολογία είναι 3 φορές την εβδομάδα ενώ τις άλλες 3 λούζομαι με fungoral!Συμπληρωματικά παίρνω και τις κάψουλες epicrin οι οποίες κατα τη γνώμη μου ειναι ένα καλό βοήθημα για την υγεία των μαλλιών μας!Εύχομαι να υπάρξει κι αλλος με την ίδια γνώμη!Καλή συνέχεια σε όλους και υπομονή!Κάτι θα βρεθεί......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mortestrk

New Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

Καλησπερα και απο εμενα.Ειμαι 27 ετων.Αρχισα να παιρνω το frezyderm μαζι με την λιοσον απο τον Μαρτιο του 2010 εως τωρα.Ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος.Η τριχοπτωση εχει σχεδον σταματησει, χωρις υπερβολες.Θελω να βρω ομως κατι πιο ισχυρο και γιατι οχι να βγουν και νεες τριχες στα σημεια που θελω...Αλλα δεν ξερω πως να αρχισω :-\
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

Μαλισταααα.Δεν τα εχω δοκιμάσει αυτα τα προιοντα αλλα εχω σκοπο να τα χρησιμοποιήσω καποια στιγμη.Χαίρομαι που ακουω καλες εντυπώσεις μπορείτε να μου πειτε τις τιμες των δυο προϊόντων;
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

φίλε ANAR το σαμπουάν είναι στα 17 ευρώ νομίζω για την λοσιόν δεν ξέρω αλλά είναι καλά προιόντα πάντα σε σύγκριση με αυτά τα βρομερά στα σουπερμαρκετ
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

NoMoreLoss είπε:
φίλε ANAR το σαμπουάν είναι στα 17 ευρώ νομίζω για την λοσιόν δεν ξέρω αλλά είναι καλά προιόντα πάντα σε σύγκριση με αυτά τα βρομερά στα σουπερμαρκετ

Οκ ειναι τσιμπημένη η τιμη για το σαμπουαν αλλα αν αξίζει οπως λετε θα το δοκιμάσω. ;)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

Υπαρχει καποιο σαιτ για ον λαιν αγορά των προϊόντων αυτων εκτος του φαρμακειου;
 

Conan

Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

Παιδια ειμαι αναμεσα σε δυο σαμπουαν: Στο Frezyderm και Klorane με κινινη.

Το Pregain σχεδον τελειωσε και θελω να το αντικαταστησω γι' αυτο και ψαχνομαι τωρα. Ο φαρμακοποιος ( που μου εχει φτιαξει και τη σπιρο) μου λεει οτι το klorane ειναι καλυτερο γιατι εχει κινινη, ενω το frezyderm ειναι καλο κι αυτο, ομως εχει λιγο απ' ολα- και οχι κινινη.

Τωρα ποια θα ηταν καλυτερη επιλογη?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

για το frezyderm μόνο καλά έχω να πω από προσωπική εμπειρία,
το Klorane πρώτη φορά το διαβάζω...
 

xaris@

New Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

mortestrk είπε:
Καλησπερα και απο εμενα.Ειμαι 27 ετων.Αρχισα να παιρνω το frezyderm μαζι με την λιοσον απο τον Μαρτιο του 2010 εως τωρα.Ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος.Η τριχοπτωση εχει σχεδον σταματησει, χωρις υπερβολες.Θελω να βρω ομως κατι πιο ισχυρο και γιατι οχι να βγουν και νεες τριχες στα σημεια που θελω...Αλλα δεν ξερω πως να αρχισω :-\
Φίλε μου μετά από 6 μήνες σχεδόν δεν είδες καθόλου επανέκφυση μαλλιών?γιατί η εταιρεία υπόσχεται και επανέκφυση!
 

xaris@

New Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

ANAR είπε:
Μαλισταααα.Δεν τα εχω δοκιμάσει αυτα τα προιοντα αλλα εχω σκοπο να τα χρησιμοποιήσω καποια στιγμη.Χαίρομαι που ακουω καλες εντυπώσεις μπορείτε να μου πειτε τις τιμες των δυο προϊόντων;
Αναρ το σαμπουαν το αγορασα απο φαρμακειο 14 ευρω ενω η λοσιον που ρωτησα κανει γυρω στα 26 ευρω!Πιστεψε με πως για το σαμπουαν τα λεφτα αξιζουν φιλε μου!ειναι πολυ καλυτερο απο οποιοδηποτε αλλο εχω δοκιμασει!και κανει πολυ αφρο οποτε με μια πολυ μικρη ποσοτητα εχεις εξαιρετικο αποτέλεσμα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

max_os

New Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

εχω δοκ. σαμπουάν της Frezy.
Το Every Day kai to HFS
Ελληνικά και καλά.
Οντως πολύ πυκνό΄- παχυρευστο.
Τώρα χρησιμοποιώ κάποιο χωρίς SLS.
Max.
 

zoltan

New Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

Παιδια απο που μπορω να τ παρω??υπαρχει στα φαρμακεια στην ελλαδα???σας ευχαριστω :)
 

billy91

Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

Εγώ χρησιμοποιώ 2 χρόνια περίπου το Frezyderm oily dandruff για την πθτιρίδα.. Είναι πολυ καλό καθώς και οι epicrin.. Τις είχα πάρει πριν 2 χρόνια..
 

xaris@

New Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo

billy18 είπε:
Εγώ χρησιμοποιώ 2 χρόνια περίπου το Frezyderm oily dandruff για την πθτιρίδα.. Είναι πολυ καλό καθώς και οι epicrin.. Τις είχα πάρει πριν 2 χρόνια..
κι εγώ φίλε μου νομίζω πως οι epicrin είναι το καλύτερο συμπλήρωμα διατροφής για τα μαλλιά και σύμφωνα και με τη γνώμη Πανεπιστημιακού δερματολόγου!Και σε συνδυασμό με το σαμπουάν της frezyderm πιστεύω πως θα καταφέρουμε να κρατήσουμε αρκετά από τα μαλλάκια μας!
 

dim74

Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo...Είναι όντως τόσο καλό????

παιδια ηρεμηστε!ουτε πωλητες της εταιρειας (?) δεν κανουν ετσι!περιμενετε μου αρεσει επανεκφυση απο σαμπουαν!αν ειναι δυνατον!το frezyderm το εχω χρησιμοποιησει οπως και την μασκα που εχει μεσα και saw palmetto...ειναι απο τα σαμπουαν που μπορει να βαζει καποιος...οπως και πολλα αλλα...ουτε κρυο ουτε ζεστη...
πωλειται σε ολα τα φαρμακεια με 12 ευρω.
 

kabamarou

Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo...Είναι όντως τόσο καλό????

μάλιστα :chinscratch μόλις τελειώσει το t-gel που έχω λοιπόν θα το αγοράσω.
Φοβάμαι μόνο να μην μου χυθεί κατά λάθως καμιά φορά στα πλακάκια και βγάλουν μαλλιά και αυτά.
πλάκα κάνω μην βαράτε ;D
θα το δοκιμάσω πάντως μιας και στην χειρότερη θα είναι ένα καλό σαμπουάν αν κρίνω από όσα διάβασα.
 

tsiou

New Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo...Είναι όντως τόσο καλό????

λίγο ακριβό μου ακούγεται και πολλές συμπάθειες παρατηρώ ... επανέκφυση μόνο με χρήση ενός σαμπουάν ?? ίσως είναι αρκετά καλό και απλά το πήρα με στραβό μάτι το θέμα ...

αυτές τις ημέρες θα κοιτάξω για καθημερινό σαμπουάν και θα ρωτήσω και γι' αυτό ...
 

xaris@

New Member
Απ: Frezyderm Hair Force Shampoo...Είναι όντως τόσο καλό????

παιδιά απλά ανέφερα τι γράφει η εταιρεία στις οδηγίες!Δεν είπα οτι εβγαλα μαλλί με ενα σαμπουάν!προς Θεού!Εξάλλου το χρησιμοποιώ μόλις μια βδομάδα!Απλά η τριχόπτωση σταμάτησε δραματικά!Αυτό έχς να δηλώσω και τίποτε άλλο!Ούτε διαφήμιση κάνω!Απλά θεωρώ πως όταν κάποιος βλέπει ένα καλό αποτέλεσμα οφείλει να το μοιραστεί με όλους μας!Και αυτό έκανα!!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα