FOLLIPLUS EXTRA BOΗΘΕΙΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

AGELOS334

New Member
Γεια σας. Βαζω εδω και 2,5 μηνες το προιον FOLLIPLUS EXTRA Tincture και Shampoo. Στην αρχη παρατηρησα μια μειωση της τριχοπτωσης σε καποιο βαθμο και ενα ελαχιστο πυκνωμα των μαλλιων. επισης στους κροταφους και την αναπτυξη μερικων τριχων. Χαρηκα κι εγω και λεω κατι κανει.Τωρα μετα απο 2,5 περιπου μηνες στο μερος του δεξιου κροταφου η αραιωση εχει προχωρησει κατα πολυ περισσοτερο απο τον καιρο που δεν το εβαζα. Δεν λεω η πιτιριδα εχει σταματησει οπως και η φαγουρα που ειχα απο αλλο προιον με μινοξιδιλη εχει σταματησει. Αλλα το προβλημα οχι μονο της αραιωσης αλλα και της τριχοπτωσης συνεχιζεται ακαθεκτο. Ακη αν εχεις καποια συμβουλη να μου δωσεις για το συγκεκριμενο προιον θα σου ειμαι υποχρεως οπως και καποιο αλλον μελος, καθε βοηθεια δεκτη.
Να το σταματησω βρε παιδια;
ακομα θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος καποιο προιον που να μπορω να βρω στην ελληνικη αγορα αλλα να κανει δουλεια χωρις τρελες παρενεργειες. καποιο φυτικο ισως..ακομα την μινοξιδιλη την ειχα δοκιμασει και εκανε κατι μετα απο 4 μηνες παρατηρησα εντελως σταματημα της τριχοπτωσης, αλλα μετα απο 1 μηνα περιπου αρχισε η αντιστροφη μετρηση. αρχισε ξανα και παρατηρησα οτι οι κροταφοι εκει δηλαδη που εχω το προβλημα να ειναι αρκετα ποιο αραιοι.ετσι την σταματησα. αλλα αρχισε και ξανα η τριχοπτωση. και παλι καθε βοηθεια δεκτη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα