Follicept

istorias

Chalandri
Μερικές ενημερώσεις:
1. Έχουν σταματήσει εδώ και καιρό να γράφουν στο BTT γιατί είχε παραγίνει το κακό από τη μιζέρια και την κακία (ειδικά ενός προσβλητικού τύπου που τον λένε Arashi). Οποιαδήποτε ενημέρωση την ανεβάζουν πλέον στο site (μαζί και τις φωτογραφίες).
2. Το BTT τους έπεισε να στείλει ένα δικό του μέλος να τεστάρει το προϊόν ανεξάρτητα από τους δοκιμαστές που έχουν ξεκινήσει ήδη. Το ψευδώνυμο του μέλους είναι Stay Thick. Το μέλος αυτό θα ανεβάζει τις φωτογραφίες του στο BTT.
3. Εάν σε 1-2 μήνες φανούν τα πρώτα θετικά σημάδια, θα ξεκινήσουν επίσημες κλινικές δοκιμές (όχι αυτές της FDA) με πρωτόκολλα. Για να έχουν χειροπιαστές αποδείξεις πέρα από φωτογραφίες ότι δουλεύει το follicept, θα χρησιμοποιήσουν trichoscan.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

istorias

Chalandri
Μέχρι αυτή τη στιγμή (εβδομάδα 3) έχουν ανέβει φωτογραφίες μόνο για το subject 5 χωρίς να δείχνουν κάτι το ιδιαίτερο. Αναμένουμε.
 

hairDerp

Καραφλοκόρακας
Στα γρηγορα λεει οτι τις "σοβαρες" δοκιμες θα τις κανουν απο τον Ιουλη και μετα ενω τωρα απλα δοκιμαζουν σε φιλους-συγγενεις ωστε να κανουν καποιες παρατηρησεις που θα τους βοηθησουν στη συνεχεια και προσπαθει να πεισει οτι δεν προσπαθουν να δημιουργησουν hype ή να κοροιδεψουν τον κοσμο δινοντας καποια πειστικα (για μενα) παραδειγματα και λεγοντας οτι δεν θα πουλησουν τιποτα αν δεν δουν οτι εχει αποτελεσμα.

Αμα ξεχασα κατι ας με διορθωσει καποιος γιατι χθες το δα το βιντεο και βαριεμαι να το ξαναδω :p
 

xk

Active Member
επίσης λεει ότι αν πηγαινανε για λεφτά θα στοχευανε ένα προϊον που θα επρεπε να το χρησιμοποιεις καθε μερα για χρόνια (οπως μινοξ,φινα) ενω αυτοί αντιθετως λένε για μια εφαρμογη τη βδομάδα για λίγο καιρό άρα δε θια ξοδευτεις,στην ουσία δε σε πιάνει πελάτη όπως η merck
 

istorias

Chalandri
Το μέλος του ΒTΤ που ξεκίνησε και αυτός ανεξάρτητα τις δοκιμές ισχυρίζεται ότι έπαθε shed. Δεν ξέρω εάν είναι καλό αυτό ή κακό, πάντως έχουν πανικοβληθεί διάφοροι ενδιαφερόμενοι. Εγώ νομίζω ότι αυτό δεν πρέπει να μας απασχολεί γιατί δεν είναι κατάλληλος δοκιμαστής, αφού προέρχεται από το forum BTT για το οποίο έχω να πω το εξής:

Είμαι βέβαιος ότι παίζουν συμφέροντα σε αυτό το φόρουμ. Κάθε τρεις και λίγο πετιέται κάποιος και κάνει διαφημίσεις. Εδώ ακόμα δεν ξέρουμε εάν δουλεύει το follicept και διάφορα παλιά μέλη του ΒΤΤ προτείνουν προϊόντα τα οποία λένε ότι θα δρουν "συμπληρωματικά" με αυτό. Ως forum επίσης είναι γεμάτο μέλη που ξεκατινιάζουν κάθε τι καινούριο πριν καν δουν εάν δουλεύει ή όχι (γιατί άραγε; ). Αυτός είναι και ο λόγος που οι άνθρωποι του follicept σταμάτησαν να γράφουν εκεί και μετέφεραν την κουβέντα για το προϊόν τους στο site τους. Αυτό βέβαια δεν εμπόδισε τα ξεκατινιάσματα, αφού έκαναν λογαριασμό τα μέλη του BTT και συνέχισαν εκεί τα κραξίματα και τα τρολλαρίσματα. Γι' αυτό λέω να μην πάρουμε στα σοβαρά το μέλος staythick που υποτίθεται ότι δοκιμάζει το follicept εκ μέρους του BTT. Φαίνεται περίεργο να εμφάνισε shed στην πρώτη εβδομάδα. Υποτίθεται ότι το follicept (εάν κάνει κάτι) δε δουλεύει με αυτόν τον τρόπο. Και λίγο που σκέφτομαι ότι στο site του Follicept αλλά και στη συνέντευξη του Dr Hsu γίνεται πάντα σύγκριση με τη μινοξιδίλη και τα κακά της, είναι περίεργο που το μέλος του BTT "εμφάνισε" αυτό το shed.

Ως προς τα σημαντικά: Είναι 3,5 εβδομάδες και ακόμα δεν έχουμε δει κάτι το σπουδαίο. Αναμένουμε στο ακουστικό μας :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Το μέλος του ΒTΤ που ξεκίνησε και αυτός ανεξάρτητα τις δοκιμές ισχυρίζεται ότι έπαθε shed. Δεν ξέρω εάν είναι καλό αυτό ή κακό, πάντως έχουν πανικοβληθεί διάφοροι ενδιαφερόμενοι. Εγώ νομίζω ότι αυτό δεν πρέπει να μας απασχολεί γιατί δεν είναι κατάλληλος δοκιμαστής, αφού προέρχεται από το forum BTT για το οποίο έχω να πω το εξής:

Είμαι βέβαιος ότι παίζουν συμφέροντα σε αυτό το φόρουμ. Κάθε τρεις και λίγο πετιέται κάποιος και κάνει διαφημίσεις. Εδώ ακόμα δεν ξέρουμε εάν δουλεύει το follicept και διάφορα παλιά μέλη του ΒΤΤ προτείνουν προϊόντα τα οποία λένε ότι θα δρουν "συμπληρωματικά" με αυτό. Ως forum επίσης είναι γεμάτο μέλη που ξεκατινιάζουν κάθε τι καινούριο πριν καν δουν εάν δουλεύει ή όχι (γιατί άραγε;). Αυτός είναι και ο λόγος που οι άνθρωποι του follicept σταμάτησαν να γράφουν εκεί και μετέφεραν την κουβέντα για το προϊόν τους στο site τους. Αυτό βέβαια δεν εμπόδισε τα ξεκατινιάσματα, αφού έκαναν λογαριασμό τα μέλη του BTT και συνέχισαν εκεί τα κραξίματα και τα τρολλαρίσματα. Γι' αυτό λέω να μην πάρουμε στα σοβαρά το μέλος staythick που υποτίθεται ότι δοκιμάζει το follicept εκ μέρους του BTT. Φαίνεται περίεργο να εμφάνισε shed στην πρώτη εβδομάδα. Υποτίθεται ότι το follicept (εάν κάνει κάτι) δε δουλεύει με αυτόν τον τρόπο. Και λίγο που σκέφτομαι ότι στο site του Follicept αλλά και στη συνέντευξη του Dr Hsu γίνεται πάντα σύγκριση με τη μινοξιδίλη και τα κακά της, είναι περίεργο που το μέλος του BTT "εμφάνισε" αυτό το shed.

Ως προς τα σημαντικά: Είναι 3,5 εβδομάδες και ακόμα δεν έχουμε δει κάτι το σπουδαίο. Αναμένουμε στο ακουστικό μας :)

Πω ρε φιλε ποσο κομπλεξικοι είναι κάποιοι άνθρωποι ρε σεις;; δεν έχουν τίποτα να κάνουν στη ζωή τους και κατακρίνουν κάτι πίσω από μια οθόνη... Ελεος πραγματικά.... Get a **** life!!! Its summer
 

poseidonas77

Well-Known Member
Ναι ειναι ελεινοι...προς τιμη τους τα παιδια της folli δεν τους σουταραν παροτι γραφουν παπαριες και συνεχως προσπαθουν να γελιοποιησουν την προσπαθεια της folli
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

arhs

Member
Τι έγινε με αυτό το θέμα ? .... Από τι έριξα μια μάτια στα γρήγορα κάτι είχε κάνει όποιος γνωρίζει τπτ ας ενημερώσει .. Και αν ξέρει κάνεις πως μπορώ να το πάρω για να το δοκιμάσω ..
 
Τελευταία επεξεργασία:

istorias

Chalandri
Λένε ότι τώρα που περίπου κλείνει ο πρώτος μήνας, σε κάποιους εμφανίστηκαν μικρές τριχούλες. Μπείτε να δείτε και φωτογραφίες. Η ελπίδα είναι ότι οι τρίχες αυτές θα γίνουν κανονικά μαλλιά. Το πότε θα ξεκινήσει να έρθει στην Ευρώπη: Εάν όλα πάνε καλά και τελικά δουλέψει το προϊόν το νωρίτερο από το 2016 θα είναι στην Ευρώπη.
 

poseidonas77

Well-Known Member
τα αποτελεσματα ειναι απογοητευτικα προς το παρον σε σχεση με την αναπτυξη τριχων που ειδαν στα ποντικια...λενε οτι ειναι αισιοδοξοι και οτι ισως πρεπει να περιμενουν καποιους μηνες....
 

xk

Active Member
αυτες τις αδύναμες ασπρες τις βγάζει ακόμα και το δαφνέλαιο(και η μινοξ φυσικα)...το θέμα είνα ιαν θα γίνουν κανονικες τρίχες


original.jpg

SQCEMKL8DgO7GGuDs5IU-LEnpbIkBVJWRAKNmichYhPqdLYR2ASg3KRinDKSG475vkkF57sFWnHGqsQ=w1256-h715-rw

SQCEMKL8DgO7GGuDs5IU-LEnpbIkBVJWRAKNmichYhPqdLYR2ASg3KRinDKSG475vkkF57sFWnHGqsQ=w1256-h715-rw

r.jpg
 

istorias

Chalandri
Προς το παρόν τίποτα το ιδιαίτερο. Αλλά λένε ότι είναι νωρίς ακόμα γιατί και στη μινοξιδίλη για να δεις τα πρώτα αποτελέσματα θες πάνω-κάτω ένα τρίμηνο, ενώ εδώ οι δοκιμές είναι στον πρώτο μήνα.
 

istorias

Chalandri
Ενημέρωση:
Προς το παρόν τίποτα. Θα ξεκινήσουν από τον Ιούλιο trichoscan με ειδικά μηχανήματα για να δουν εάν έχουν καταφέρει κάτι.
 
Μπλουζα