Foam vs Liquid = 2?

panosm

Member
Απ: Foam vs Liquid = 2?

Τελικά ο μόνος που δοκίμασε τον foligain foam πρέπει να είμαι εγώ
Θα τον παρατηρήσω για κάποιο διάστημα να δω πως θα πάει
Και θα ποστάρω εντυπώσεις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dimitris20

New Member
Εγω παντως οταν εβαζα το υγρο το βραδυ την επομενη μερα επρεπε να λουστω οπωσδηποτε γτ λαδωνανε τα μαλλια μου...τωρα με τον αφρο αν το βαλω βραδυ την επομενη μερα τα μαλλια μου ειναι πιο σκληρα και χωρις να λουστω χτενιζομαι μια χαρα και στεκεται πολυ καλα το μαλλι..!
 

edyuser1

Active Member
ρε παιδια και εγω σκεφτομαι να ξεκινησω αφρο να βαζω το πρωι και kirland λοσιον το βραδυ.δεν ξερω τι αφρο να παρω ομως της regain η kirkland αν ξερει καποιος ας μου πει
 

Faderberg

Member
Νομίζω η αλλαγή μαρκας εχει προκαλεσει shedding σε καποιους. Μαλλον ειναι καλυτερα μόνο Regaine ή μόνο Kirkland. Χωρις να ειμαι σιγουρος, δεν εχω δοκιμασει
 

Bouklas

Well-Known Member
εγώ μετά από 3 μπουκαλάκια αφρού της ρογαινε έχω αλλάξει σε kirkland. Δεν βλέπω τριχόπτωση η κάτι άλλο άσχημο. νομίζω όλα συνεχίζουν καλά. πριν 2-3 μέρες παρήγγειλα για 6 μήνες kirkland αφρο.
 

Faderberg

Member
Οκ φίλε, ισως συμβαίνει σε μερικούς. Ο Fenimore το είχε γράψει κάπου. Τώρα που χρησιμοποιείς αφρό πως τα πας με τη λαδίλα; Μπορείς να το βάλεις και να βγείς έξω;
 

Bouklas

Well-Known Member
Faderberg είπε:
Οκ φίλε, ισως συμβαίνει σε μερικούς. Ο Fenimore το είχε γράψει κάπου. Τώρα που χρησιμοποιείς αφρό πως τα πας με τη λαδίλα; Μπορείς να το βάλεις και να βγείς έξω;

υγρή μινοξιδίλη είχα βάλει μια φορα για 1 μηνα, ένα που το λέγανε botafex, εκείνο εκτος από την φαγούρα το λάδωνε το μαλλί. Ο αφρός τώρα ο ρογαινε μου το λάδωνε το μαλλί μου πολύ λίγο! Ενώ ο αφρός της kirkland δεν μου το λαδώνει καθόλου! στεγνώνει στο μαλλί και με ευκολύνει στο να το φτιάχνω.
 
Μπλουζα