Elmajico, fue, 3350 grafts, 5-6/8/2013

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
καλη επιτιχια κ απο μενα αν και θα εχεις σιγουρα..φενεται το πραμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

elmajiko

Member
Στους 2 μηνες και κατι ηδη μετα τη μεταμοσχευση και οπως ηταν αναμενομενο δεν υπαρχει καποια φυτρωση.

απλα τα ηδη υπαρχοντα μαλλια μεγαλωσαν και με τη βοηθεια του consealer γινονται θαυματα...
Ειμαι στη φαση οπως προ μεταμοσχευσης.

Νεα ενημερωση στο τριμηνο. Να εχετε ενα ωραιο Σαββατοβραδο!!!
 

elmajiko

Member
giwrgos athina είπε:
καλα αποτελεσματα να εχεις φιλε..αν και φαινεται οτι θα τα εχεις....

prowler3 είπε:
Καλά αποτελέσματα φίλε elmajiko!
Φαίνεται οτι έχει γίνει πολύ ωραία δουλειά!


Ευχαριστω παιδια για τις καλοπροαιρετες ευχες σας, μακαρι να πανε ολα καλα...
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε elmajiko!! Ομολογώ είχα χάσει το νήμα αυτό γιατί το καλοκαίρι λόγω διακοπών κτλ ελάχιστα έμπαινα στο φόρουμ. Καταρχάς καλή επιτυχία. Ομολογώ με τα λόγια σου, και όσα πόσταρες, ενίσχυσες ακόμη περισσότερο την επιλογή μου για τον Μιχάλη στην επερχόμενη επέμβαση που έκλεισα 27-28 Δεκεμβρίου 2013.

Και για τους άλλους που έκαναν ορισμένες παρατηρήσεις, να επισημάνω πως ο Μιχάλης ειναι λεπτολόγος στην δουλειά του και πάνω απο όλα άνθρωπος. Όσο για το δικό του κεφάλι, υπάρχουν άτομα που δεν τους νοιάζει η τριχόπτωση και η αραίωση, και εγώ τον ρώτησα γιατί δεν βάζει μαλλί και μου είπε γιατί δεν εμπιστεύεται κανέναν παρα μόνο τον εαυτό του.

Κάποια στιγμή θα κάνει και αυτός, γιατί όντως αυτός που πουλάει κάτι καλό ειναι και η εικόνα του να ειναι παράλληλη με αυτό που πουλάει, στην περίπτωση του όμως εμένα προσωπικά τι με νοιάζει αν ειναι καραφλός ή οχι, την δουλειά του που ξέρει να την κάνει καλά, θέλω να την κάνει και σε εμένα.
 

elmajiko

Member
n094 είπε:
υπομονή... τα καλύτερα έρχονται.

danceworld_2001 είπε:
Καλησπέρα φίλε elmajiko!! Ομολογώ είχα χάσει το νήμα αυτό γιατί το καλοκαίρι λόγω διακοπών κτλ ελάχιστα έμπαινα στο φόρουμ. Καταρχάς καλή επιτυχία. Ομολογώ με τα λόγια σου, και όσα πόσταρες, ενίσχυσες ακόμη περισσότερο την επιλογή μου για τον Μιχάλη στην επερχόμενη επέμβαση που έκλεισα 27-28 Δεκεμβρίου 2013.

Και για τους άλλους που έκαναν ορισμένες παρατηρήσεις, να επισημάνω πως ο Μιχάλης ειναι λεπτολόγος στην δουλειά του και πάνω απο όλα άνθρωπος. Όσο για το δικό του κεφάλι, υπάρχουν άτομα που δεν τους νοιάζει η τριχόπτωση και η αραίωση, και εγώ τον ρώτησα γιατί δεν βάζει μαλλί και μου είπε γιατί δεν εμπιστεύεται κανέναν παρα μόνο τον εαυτό του.

Κάποια στιγμή θα κάνει και αυτός, γιατί όντως αυτός που πουλάει κάτι καλό ειναι και η εικόνα του να ειναι παράλληλη με αυτό που πουλάει, στην περίπτωση του όμως εμένα προσωπικά τι με νοιάζει αν ειναι καραφλός ή οχι, την δουλειά του που ξέρει να την κάνει καλά, θέλω να την κάνει και σε εμένα.

Ευχαριστω πολυ παιδια.

Kαλη επιτυχια και σε εσενα Danceworld.

Mπορεις να επικοινωνησεις μαζι μου αν θες να βρεθουμε κατα τη διαρκεια που θα εισαι εδω να παρεις και μια ιδεα πως θα εχει διαμορφωθει το αποτελεσμα της ΜΜ μου.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Ρε παίδες τον μπανιάρατε τον άνθρωπο και τώρα πως θα μάθουμε εμείς οι ενδιαφερόμενοι την πορεία του? Τις τελευταίες μέρες επικοινωνώ με όλους όσους έχουν κάνει μεταμόσχευση τελευταία στον Μιχάλη για να πάρω feedback για την επιλογή μου. Ήταν ενδιαφέρουσα περίπτωση το παιδί εδώ.
 

gkast

Active Member
danceworld_2001 είπε:
Ρε παίδες τον μπανιάρατε τον άνθρωπο και τώρα πως θα μάθουμε εμείς οι ενδιαφερόμενοι την πορεία του? Τις τελευταίες μέρες επικοινωνώ με όλους όσους έχουν κάνει μεταμόσχευση τελευταία στον Μιχάλη για να πάρω feedback για την επιλογή μου. Ήταν ενδιαφέρουσα περίπτωση το παιδί εδώ.

Όντως γιατι έτσι τι παίχτηκε .....θα μας ενημερώσει ο admin να μάθουμε το λόγο ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
Απ: RE: Μεταμόσχευση Κύπρος M*R 3350 Grafts fue 5-6/8/2013

gkast είπε:
danceworld_2001 είπε:
Ρε παίδες τον μπανιάρατε τον άνθρωπο και τώρα πως θα μάθουμε εμείς οι ενδιαφερόμενοι την πορεία του? Τις τελευταίες μέρες επικοινωνώ με όλους όσους έχουν κάνει μεταμόσχευση τελευταία στον Μιχάλη για να πάρω feedback για την επιλογή μου. Ήταν ενδιαφέρουσα περίπτωση το παιδί εδώ.

Όντως γιατι έτσι τι παίχτηκε .....θα μας ενημερώσει ο admin να μάθουμε το λόγο ?

Ο elmajiko αποκλείστηκε από τον Άκη για προσβλητική συμπεριφορά στο forum.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Ρε παιδιά, δεν ειναι ουτε φίλος μου ούτε τίποτα ο άνθρωπος, αλλά εδώ έχουν περάσει χειρότεροι και χειρότεροι και απείρως προκλητικότεροι. Θυμάμαι τι είχε γίνει με τον elmajiko. Νομίζω έπρεπε να ήταν προσωρινό το ban οχι μόνιμο. Τέσπα, η διοίκηση ξέρει καλύτερα. Μέσω άλλου παιδιού που τον ξέρει απο εδώ επικοινωνήσαμε μέσω email και fb, μου έστειλε φωτογραφίες πριν και μετά, ειναι στους 4 μήνες, έχει αρχίσει να αρπάζει ενα 20-25% και ήδη η διαφορά ειναι τρομερή, αν πάνε όλα καλά θα ειναι θεαματικό το αποτέλεσμα του, κρίμα όμως να μην το δείξει εδώ να δούν και τα άλλα παιδιά. Εγώ την πληροφόρηση μου την πήρα απο τα παιδιά που έκαναν προσφάτως και η επιλογή μου στον γιατρό έχει επιβεβαιωθεί.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
danceworld_2001 είπε:
Ρε παιδιά, δεν ειναι ουτε φίλος μου ούτε τίποτα ο άνθρωπος, αλλά εδώ έχουν περάσει χειρότεροι και χειρότεροι και απείρως προκλητικότεροι. Θυμάμαι τι είχε γίνει με τον elmajiko. Νομίζω έπρεπε να ήταν προσωρινό το ban οχι μόνιμο. Τέσπα, η διοίκηση ξέρει καλύτερα. Μέσω άλλου παιδιού που τον ξέρει απο εδώ επικοινωνήσαμε μέσω email και fb, μου έστειλε φωτογραφίες πριν και μετά, ειναι στους 4 μήνες, έχει αρχίσει να αρπάζει ενα 20-25% και ήδη η διαφορά ειναι τρομερή, αν πάνε όλα καλά θα ειναι θεαματικό το αποτέλεσμα του, κρίμα όμως να μην το δείξει εδώ να δούν και τα άλλα παιδιά. Εγώ την πληροφόρηση μου την πήρα απο τα παιδιά που έκαναν προσφάτως και η επιλογή μου στον γιατρό έχει επιβεβαιωθεί.

Θα μιλήσω με τον Άκη γιαυτό, αλλά επειδή το ban ήταν δική του απόφαση, αυτός θα έχει και τον τελευταίο λόγο.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλά ας κάνετε οτι θέλετε παιδιά, δεν ειναι φίλος μου το ξαναλέω, εγώ άλλωστε οτι ήθελα να μάθω το έμαθα, απλά κρίμα γιατι δεν θα μπορεί τώρα να βάλει ενημερώσεις εδώ.
 

Άκης

Administrator
Ίσως να έκρινα λάθος από την συμπεριφορά του. Εφόσον τον γνωρίζεις προσωπικά και μας λες για το τι είναι, ενεργοποίησα τον λογαριασμό του, σε περίπτωση που όπως είπα έκρινα λάθος και δεν έπρεπε να είναι κάτι μόνιμο.
 

elmajiko

Member
Μετά από παρακίνηση του danceworld που συνομιλήσαμε στο facebook είπα να ενημερώσω το thread!

Το μαλλί είναι σήμερα το πρωί χωρίς ίχνος τοπικ επάνω.

Ίσως ο φωτισμός να ευνοεί λίγο αλλά το αποτέλεσμα για 4μηνο είναι εντυπωσιακό!!!


Και το πριν για οποιον δεν το εχει δει...
 

Συνημμένα

  • 2013-12-05 23.22.11.jpg
    2013-12-05 23.22.11.jpg
    877.1 KB · Προβολές: 900
  • 2013-12-05 23.23.03.jpg
    2013-12-05 23.23.03.jpg
    877.6 KB · Προβολές: 1,003
  • 2013-12-05 23.24.00.jpg
    2013-12-05 23.24.00.jpg
    842.5 KB · Προβολές: 876
  • 20130804_212500.jpg
    20130804_212500.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 622
  • 20130804_212430.jpg
    20130804_212430.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 495

tropheus

Well-Known Member
Ωραία elmajiko. Τώρα και στους επόμενους 2 μήνες θα δεις τις μεγάλες διαφορές.
Στο crown;;; Λογικά δε θα έχεις δει κάτι ακόμα ... Από δότρια πως τα πας;
 

elmajiko

Member
Η δοτρια μου πρεπει να δινει αλλα 2500-3000 grafts συνολικα!!!

Στο crown θα παω τελη γεναρη μεχρι τα μεσα φλεβαρη περιπου για 1200-1500 grafts ακομη.

Αρα θα μου μεινουν και 1300-1600 διαθεσιμα αν χρειαστει αργοτερα κατι.

Περιμενω και εγω το επομενο 2μηνο να δω περαιτερω βελτιωση


giwrgos athina είπε:
τουμπανο εγεινες φιλαρακι....αλλος ανθρωπος...


Ευχαριστω Γιωργο, το επομενο 2μηνο θα δειξει παραπανω πιστευω!
 
Μπλουζα