Ducray Anaphese

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

camel

New Member
Καλησπερα στην παρεα!
Εδω και 6 μηνες αρχισα να χρησιμοποιω το σαμπουαν anaphese της ducray γιατι παρατηρησα αραιωση στο πισω μερος της κεφαλης!
Τωρα παρατηρω οτι σιγα σιγα προχωραει η αραιωση!!!Τι να κανω?
Ειμαι 31 ετων και θελω να σταματησω την τριχοπτωση !
Λετε να παρω και τη lotion της ducray η προτεινετε κατι αλλο?
Επισης διαβασα στο φορουμ για καποιες θεραπειες που στην αρχη σου πεφτουν τα μαλια αλλα μετα ξαναβγαινουν!Μην μου προτεινετε κατι τετοιο
ευχαριστω!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

barman

Member
Απ: Ducray Anaphese

camel είπε:
Καλησπερα στην παρεα!
Εδω και 6 μηνες αρχισα να χρησιμοποιω το σαμπουαν anaphese της ducray γιατι παρατηρησα αραιωση στο πισω μερος της κεφαλης!
Τωρα παρατηρω οτι σιγα σιγα προχωραει η αραιωση!!!Τι να κανω?
Ειμαι 31 ετων και θελω να σταματησω την τριχοπτωση !
Λετε να παρω και τη lotion της ducray η προτεινετε κατι αλλο?
Επισης διαβασα στο φορουμ για καποιες θεραπειες που στην αρχη σου πεφτουν τα μαλια αλλα μετα ξαναβγαινουν!Μην μου προτεινετε κατι τετοιο
ευχαριστω!!
το πρωτο βημα ειναι να μην 3ανασχολι8εις με ducray και αλλες τετοιες παπ...αριες....
 

camel

New Member
Απ: Ducray Anaphese

barman είπε:
[quote author=camel link=topic=904.msg16103#msg16103 date=1249859974]
Καλησπερα στην παρεα!
Εδω και 6 μηνες αρχισα να χρησιμοποιω το σαμπουαν anaphese της ducray γιατι παρατηρησα αραιωση στο πισω μερος της κεφαλης!
Τωρα παρατηρω οτι σιγα σιγα προχωραει η αραιωση!!!Τι να κανω?
Ειμαι 31 ετων και θελω να σταματησω την τριχοπτωση !
Λετε να παρω και τη lotion της ducray η προτεινετε κατι αλλο?
Επισης διαβασα στο φορουμ για καποιες θεραπειες που στην αρχη σου πεφτουν τα μαλια αλλα μετα ξαναβγαινουν!Μην μου προτεινετε κατι τετοιο
ευχαριστω!!
το πρωτο βημα ειναι να μην 3ανασχολι8εις με ducray και αλλες τετοιες παπ...αριες....
[/quote]

Το δευτερο βήμα?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Ducray Anaphese

barman είπε:
[quote author=camel link=topic=904.msg16105#msg16105 date=1249861777]
Το δευτερο βήμα?
http://www.hairlossgr.com/guides/men/
[/quote]

αν και με καλυψε ο μπαρμαν.....
φοβασαι απ οτι καταλαβα τις θεραπειες που θα εχεις ena shedding στην αρχη......γιατι τις φοβασαι???ξερεις οτι ειναι κ οι μονες που κανουν δουλεια ομως???το shedding σημαινει οτι η θεραπεια πιανει τοπο.....Τελος φανταζομαι οτι το φοβασαι αυτο διοτι αγχωνεσαι μηπως το κενο που εχεις πισω μεγαλωσει απ το sheddig.....μην τρελλαινεσαι θα δεις να σου πεφτουν για μια μικρη περιοδο λιγες περισσοτερες τριχες αλλα με το ματι δε φαινεται η διαφορα(οτι εισαι πιο καραφλος).....για να φανει με το ματι πρεπει να φυγουν πααααααααρα πολλες......No Shedding No Party.....
 

camel

New Member
Nizoral ή anaphese

Καλημερα θα ηθελα να μου πειτε πιο σαμπουαν ειναι καλυτερο κατα τις τριχοπτωσεις Nizoral ή anaphese!Και προτεινετε μου καποια κρεμα για ολοκληρωμενη θεραπεεια!
Η τριχοπτωση μου τωρα εχει ξεκινήσει!
 

Άκης

Administrator
Απ: Ducray Anaphese

Επειδή το έχεις ξανακάνει το ίδιο θέμα, στα ένωσα.
Η απάντηση στο ερώτημα σου, camel, είναι ΚΑΝΕΝΑ...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα