Dr.Yaman 4680grafts 24/1/2020

paulakos266

Active Member
8 μήνες κ 3 μερες
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200927-153638_Gallery.jpg
    Screenshot_20200927-153638_Gallery.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 451
  • Screenshot_20200927-153629_Gallery.jpg
    Screenshot_20200927-153629_Gallery.jpg
    1 MB · Προβολές: 416
  • Screenshot_20200927-153621_Gallery.jpg
    Screenshot_20200927-153621_Gallery.jpg
    1 MB · Προβολές: 389
  • Screenshot_20200927-153612_Gallery.jpg
    Screenshot_20200927-153612_Gallery.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 444

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Με τόσα μαμά μαλλιά και με τόσα μόσχευματα που μπήκαν πως θα μπορούσε να μην πήγαινε καλά το αποτέλεσμα; Ουσιαστικά κροτάφους κ λίγο μέση κ Κράουν δούλεψε με 4600g
 
  • Like
Reactions: a75

vlafo

Well-Known Member
Στις πανοραμικές φωτογραφίες δεν μου φαίνεται καλό το αποτέλεσμα.
Έβαλε χερλάιν 2500g και είχε αρκετό μαλλί πίσω να το στηρίξει.
Στις φώτο στον προηγούμενο μήνα φαινόταν πολύ καλή η χερλάιν και σαν σχεδιασμός και σαν πυκνότητα.
Δεν έχουμε δει φώτο από πίσω πως είναι που μπήκανε 1000g στο crown.
Ίσως θέλει ακόμα χρόνο για να δέσει το μαλλί.
Πάντως εγώ κάποιο τοίχο δεν βλέπω ακόμα.
 

Greg83

Member

paulakos266

Active Member
Στις πανοραμικές φωτογραφίες δεν μου φαίνεται καλό το αποτέλεσμα.
Έβαλε χερλάιν 2500g και είχε αρκετό μαλλί πίσω να το στηρίξει.
Στις φώτο στον προηγούμενο μήνα φαινόταν πολύ καλή η χερλάιν και σαν σχεδιασμός και σαν πυκνότητα.
Δεν έχουμε δει φώτο από πίσω πως είναι που μπήκανε 1000g στο crown.
Ίσως θέλει ακόμα χρόνο για να δέσει το μαλλί.
Πάντως εγώ κάποιο τοίχο δεν βλέπω ακόμα.
Ορίστε κάποιες φωτογραφίες απο crown και μια με ηλιο
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20201002-052749_Gallery.jpg
    Screenshot_20201002-052749_Gallery.jpg
    1 MB · Προβολές: 315
  • Screenshot_20201002-052804_Gallery.jpg
    Screenshot_20201002-052804_Gallery.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 313
  • 20201002_053653.jpg
    20201002_053653.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 338
  • 20201002_053615.jpg
    20201002_053615.jpg
    561.8 KB · Προβολές: 356

vlafo

Well-Known Member
Ή χερλάιν σου είναι πολύ δυνατή και πολύ ωραίος φυσικός σχεδιασμός.
Η Α ζώνη γενικά φαίνεται πολύ δυνατή.
Το crown και αυτό φαίνεται να κλείνει οπότε περιμένεις να δεις το τελικό δέσιμο στο 12μηνο και με το middle.
Όμορφη δουλειά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stratos

Well-Known Member
τι να πεις για τον Yaman? τα αποτελέσματά του μιλάνε από μόνα τους..
Μπράβο φίλε, πολύ ωραίο το κεφάλι σου
 

tol

Well-Known Member
Φιλε paulako, μιας και το αποτελεσμα της μεταμοσχευσης πλησιαζει στην ολοκληρωση του και, επειδη πολλες φορες οι φωτογραφιες δεν αποδιδουν την πραγματικοτητα, μπορεις, αν θελεις, να αναφερεις αναλυτικα τις εμπειριες σου (θετικες ή αρνητικες) απο την τουρκικη κλινικη;

Θεωρω οτι καλυτερος κριτης ειναι ο ιδιος ο πελατης που βλεπει καθημερινα το αποτελεσμα υπο διαφορετικες καθε φορα συνθηκες και που γνωριζει πολυ καλα την προγενεστερη κατασταση του μαλλιου.

Επειδη ο Yaman ειναι μια οικονομικα προσιτη λυση για πολλα μελη του forum και σιγουρα θα επιθυμουσαν να διαβασουν μια αναλυτικη παρουσιαση των ικανοτητων του, θα ηταν πολυ χρησιμο να γραψεις τις εντυπωσεις σου.

ΥΓ. Φυσικα, οπως καταλαβαινεις, η αντικειμενικη και αμεροληπτη κριτικη ειναι και η πλεον επωφελης. Εξαλλου τι νοημα θα ειχε μια αναλυση που δε θα ανταποκρινοταν στην πραγματικοτητα;
 

vlafo

Well-Known Member
Πολύ ωραία και φυσική χερλάιν.
Έχεις φώτο να βάλεις να δούμε από πίσω από χερλάιν πώς είναι η εικόνα?
 

paulakos266

Active Member
Φιλε paulako, μιας και το αποτελεσμα της μεταμοσχευσης πλησιαζει στην ολοκληρωση του και, επειδη πολλες φορες οι φωτογραφιες δεν αποδιδουν την πραγματικοτητα, μπορεις, αν θελεις, να αναφερεις αναλυτικα τις εμπειριες σου (θετικες ή αρνητικες) απο την τουρκικη κλινικη;

Θεωρω οτι καλυτερος κριτης ειναι ο ιδιος ο πελατης που βλεπει καθημερινα το αποτελεσμα υπο διαφορετικες καθε φορα συνθηκες και που γνωριζει πολυ καλα την προγενεστερη κατασταση του μαλλιου.

Επειδη ο Yaman ειναι μια οικονομικα προσιτη λυση για πολλα μελη του forum και σιγουρα θα επιθυμουσαν να διαβασουν μια αναλυτικη παρουσιαση των ικανοτητων του, θα ηταν πολυ χρησιμο να γραψεις τις εντυπωσεις σου, Έτσι είναι όπως τα λες ανάλογο το φωτισμό αλλάζει και το αποτέλεσμα άρα μπορείς και να αποπλανήσεις άμα θέλεις αλλά εγώ δεν προσπαθώ να κάνω κάτι τέτοιο

ΥΓ. Φυσικα, οπως καταλαβαινεις, η αντικειμενικη και αμεροληπτη κριτικη ειναι και η πλεον επωφελης. Εξαλλου τι νοημα θα ειχε μια αναλυση που δε θα ανταποκρινοταν στην πραγματικοτητα;
Tol Καταλαβαίνω πολύ καλά τι εννοείς για τις φωτογραφίες για αυτό προσπαθώ κάθε φορά να ανεβάζω με διαφορετικό φωτισμό για να καταλαβαίνουν και τα παιδιά τι γίνεται.Έτσι είναι όπως τα λες ανάλογο το φωτισμό αλλάζει και το αποτέλεσμα άρα μπορείς και να παραπλανήσεις άμα θέλεις αλλά εγώ δεν προσπαθώ να κάνω κάτι τέτοιο. Με έχουν ρωτήσει γύρω στα 10 άτομα από δω και σε κανέναν δεν είπα να πάει στον yaman είπα κάτσε να δούμε πως θα πάει αποτέλεσμα και και από κει και πέρα αποφασίζετε μόνοι σας

Τώρα όσο αφορά το αποτέλεσμα να σου πω την αλήθεια στο 7μηνο δεν ήμουνα πολύ χαρούμενος διότι η χαιρλινε δεν έδειχνε πολύ καλή.
Όμως αυτό έχει αλλάξει το τελευταίο καιρό και βλέπω όλα τα 1τριχα Και 2τρίχα που είναι μπροστά αρχίζουν και παίρνουν όγκο δηλαδή ωριμάζει η τρίχα και αυτό δίνει ακόμα καλύτερη σκιά. Επίσης από τον 8ο μήνα μέχρι κ τώρα αρχίζω κ βλέπω διάφορα στο crown φαίνεται ότι αρχίζει να μαυρίζει και αυτή περιοχή, να υπενθυμίσω ότι εκεί βάλαμε να γύρω στα 1.000κάτι μοσχεύματα και όπως θα δείτε και από τις αρχικές photo ήταν εντελώς άδειο και χρειάζεται άλλα τόσα για να κλείσει τελείως.

Το μόνο μείον που έχω να πω για την κλινική είναι ότι μου βάλανε 2 (3τριχα) στην χαιρλινε και δεν ξέρω για ποιο λόγο έγινε αυτό αν στο μέλλον κάνω άλλη θα τα βγάλω


Nα πω και μία άλλη αλήθεια όταν αποφάσισα να πάω στο yaman φοβόμουνα πάρα πολύ για το αποτέλεσμα και ειδικά για τη δότρια νόμιζα ότι θα την βομβαρδίσουν ειδικά με τόσα μοσχεύματα που έβγαλα δεν είχα δει ποτέ του αποτέλεσμα από κοντά τα μόνα που είχα δει ήταν από τα ξένα forum και του δικου μας του στρατού, η απόφασή μου πραγματικά ήταν στα τυφλά αλλά όπως φαίνεται αποδείχτηκε καλή.

Αν με ρωτήσεις ποια είναι τα συν σίγουρα θα έλεγα ότι είναι η δοτρια που με αρκετό κοντό κούρεμα δεν φαίνεται κάτι αλλά αυτό οφείλεται και στον κουρεα μου που ξέρει πολύ καλά πώς να το κρύψει με το κατάλληλο σβήσιμο. Και άλλο ένα συν έτσι όπως εχει εξελιχθεί είναι πλεον κ η χαιρλινε και πιστεύω ότι μέχρι και το 12μηνο θα δω και άλλη διαφορά.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Reactions: tol

paulakos266

Active Member
Πολύ ωραία και φυσική χερλάιν.
Έχεις φώτο να βάλεις να δούμε από πίσω από χερλάιν πώς είναι η εικόνα?
Στο10μηνο θα βάλω καλύτερες
Στις δύο πρώτες φωτογραφίες έχω βάλει πάστα στα μαλλιά και κάνει την τρίχα να στρώνει πολύ ωραία προς τα πίσω
 

Συνημμένα

  • 20201103_043945.jpg
    20201103_043945.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 283
  • 20201103_044014.jpg
    20201103_044014.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 281
  • 20201103_043907.jpg
    20201103_043907.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 264
  • 20201103_044059.jpg
    20201103_044059.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 266
Τελευταία επεξεργασία:

Jokerr

New Member
Καλησπέρα,

Συγχαρητήρια για το νήμα και την επιτυχημένη μεταμόσχευση.

Θα μπορούσες να βάλεις μερικές φωτογραφίες να φαίνεται το crown καλύτερα? Μου κάνει εντύπωση το ότι συνεχίζει και δίνει στο crown μετά απο τόσο καιρό.
 

manly_Man

Well-Known Member
Εντυπωσιακό αποτελεσμα, βοηθησε κ η φινα. Bravo!
Φινα επαιρνε ηδη 1μησι χρονο πριν την επεμβαση.... Αλλα οντως εντυπωσιακο το αποτελεσμα του φιλου με μονο 4000 ευρω για 4680 grafts...αυτο απο μονο του τα λεει ολα. Μακαρι να εχουμε και αλλα δειγματα απο Yaman στο φορουμ, γιατι φαινεται να ειναι καλη και αξιοπιστη επιλογη.
 

spi

Well-Known Member
Εντυπωσιακό αποτέλεσμα. Κατι παραπάνω από vfm η κλινική. Βλέπεις το αποτέλεσμα και εντυπωσιαζεσαι. Να το χαίρεσαι φίλε
 
Μπλουζα