Dr juan couto

kolias

Active Member
ακομα και με τριτριχα οπως και να εχει δεν υπαρχει περιπτωση να υπαρχει αυτο που προσπαθει να περασει στα βιντεο η μεταμοσχευση πιανει ταβανι πιστευω σε εικονες σαν αυτη του cvial η του panos1982 δεν παει παραπανω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

felaini

Active Member
Αυτα τα βιντεο ειναι σαν να βλεπω βιντεο μεταμοσχευσης το 2025..απο 4 αρι κ 5αρι nw να ξανακανεις μαλλια 18χρονου ειναι οταν η επιστημη πιανει ταβανι.. οσο καλο λογο κ τειτριχα ειναι πολυ δυσκολο να δωσει αυτο το αποτελεσμα.. μπραβο στον couto οτι καλυτερο εχω δει.. κ απο λορεντζο cvial..
 

felaini

Active Member
Eαν ειναι ψευτικο κακως το συζηταμε κιολας.. αλλα δε νομιζω ο ανθρωπος πρεπει να ναι κορυφαιος στον κοσμο αυτη τη στιγμη.. εαν αληθευει πως στην κλινικη του κληνεις ραντεβου αν παρεις σημερα για μετα απο τρια χρονια τι συζηταμε;
 

kolias

Active Member
αν ρε παιδια αυτο το αποτελεσμα υφιστατε μου εξηγειτε γιατι o jude law ειναι ακομα καραφλας ?
 

felaini

Active Member
πολλοι ηθοποιοι στο χολυγουντ δεν αλλοιωνουν την εικονα τους με τραβηγμενες αλλαγες πανω τους(δε μιλαμε για απλα μποτοξ κτλ).. γιατι ετσι ειναι αποτυπωμενοι στην μνημη του κοσμου κ δε θελουν να αλλαξουν.. λαθος σωστο δεν το γνωριζω..
 

kolias

Active Member
οκ αλλα και αυτοι που εχουν κανει εχεις δει πουθενα κατι τετοιο? και μιλαμε για ατομα με εκατομυρια που σιγουρα δεν θα περιμεναν 5 χρονια σε αναμονη θα φερναν τον cuto και ολο το προσωπικο του στο σπιτι τους
 

mpouklas27

New Member
καλησπέρα παιδιά νέος στην ομάδα,,,από τα λίγα που έχω διάβαση μέσα στο site άρχισα να καταλαβαίνω πως κάποιοι είναι πληρωμένη και σταλμένη να δημιουργήσουνε ψεύτικες αντίληψης πάνω σε κάποια θέματα γιατί μάλλον συμφέρει κάποιους όλο αυτό..τι λέτε?μήπως κάνω τόσο μεγάλο λάθος?
 

kolias

Active Member
θες τουλαχιστον ενα 6μηνο καθημερινο διαβασμα για να εχεις μια γενικη αποψη, μην βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα
 

felaini

Active Member
Λιαμ νισον μετριο, τραβολτα νικολας κειτζ τραγικο, ο ρουνει εχει κανει μια ικανοποιητικη μμ κ του παει αρκετα στην ρογιαλ κλινικ στο λονδινο(εχω ρωτησει εκει πανακριβη 3-3,5 ευρω το γραφτ).. αλλα δυνατη για αγγλια οπως κ η κισινγκντον.. νομιζω του χολυγουν οι ηθοποιοι φοβουνται πολυ ατο μετριο η κακο αποτελεσμα κ αλλοιωθει η εικονα τους..
 

kolias

Active Member
κατι δεν μου κολαει ρε συ , οσο αναφορα την αλλαγη γινονται απο μπυροκοιλιεσ σφιχτες απο σφιχτεσ κοκκαλιαρηδες δεν θα μπορουσε καποιος απο καραφλας να γινει μοκετες με την δικαιολογια οι αναγκες ενεος ρολου?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kolias

Active Member
δουλευω σε κισε και βλεπω την ημερα εκατονταδες κοσμο στα 50cm εχω δει πολυ τραγικα αποτελεσματα δηλαδη τι να σου πω οτι να εισαι καραφλας ειναι πολυ απλο και συνιθισμενο αυτα που εχω δει ειναι αποκρουστικα και ιδιαιτερα αυτα που ειναι πυκνα αποτελεσματα αν δεν ειναι καλα σχεδιασμενα ειναι για λυπηση αν ο αλλος εχει κατι τριχουλες μπροστα οκ ειναι λιγο γελοιο και ισως διασκεδαστικο αν εχει καμμια πυκνη χαιρλαιν κατεβασμενη με τριχες που περνανε πανω απο την καραφλα και φτανουν μεχρι τη μεση του κροουν και οι γεφυρεσ με τον καιρο να εχουν φτασει στα αυτια μου ερχεται να βαλλω τα κλαμματα , οποτε δυσκολευομαι να πιστεψω οτι παιζουν τετοιου ειδους μεταμοσχευσεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

felaini

Active Member
Για τις αναγκες του ρολου τους βαζουν κορυφαιες περουκες με τριχα απο ινδια.. βαζουν προσθετα πολυ στο χολυγουντ πλεον κ γινονται τουμπανο.. εαν δει σε κατι αμερικανικα καναλια παιζει δυνατα πλεον αυτο πολλυ προσθετο δημοσιογραφοι ηθοποιοι κτλ.. οπως ρεμος οπως τομ χανγκς στο post αν το χεις δει με την μεριλ στριπ φετινο που ηταν υποψηφιο.. πολυ προσθετο αλλα ποιοτητα τοπ..
 

felaini

Active Member
Ασυμφορο πολυ το προσθετο κ γιατι ειναι πανακριβη διαδικασια κ γιατι ειναι ψευδαισθηση στην ουσια ..κ ταλαιπωρια κτλ.. κτλ.. εγω πιστευω γιαυτο κολανε πολλοι κ δεν προχωρανε σε μμ.. γιατι σκεφτονται κ λογικα ετσι σκεφτονται πως κ αν γινω χειροτερος απ οτι ειμαι τωρα; Κ σν παρω ενα κακο η καταστροφικο για την εικονα μου αποτελεσμα τι κανω;;; Τουλαχιστον σκεφτεται ετσι οπως ειμαι τωρα ειναι μια φυσικη φθορα λογω ηλικιας μαλλιων αν κανω κ γινω χειροτερος τι κανω;; Κ αλλη δορθωτικη τα ξυριζω;; Αστο μετα αρχιζουν τα δυσκολα.. οκ εχουν βελτιωθει πολυ οι κλινικες κ δεν βλεπουμε πλεον πιστευω μμ πριν δεκα χρονων... αλλα...
 

kolias

Active Member
ποσα αποτελασματα στο φορουμ ειναι οκ? ποσα πληρωσανε ? που πηγανε ? τα καλα αποτεελσματα ειναι πολυ λιγα ......
ο ενας δουλευει στο ελληνικο καραφλοφορουμ , ο αλλος εχει γυρισει τους γιατρους παγκοσμιως, οκ οι υπολοιποι μονο καποιοι που σταθηκαν τυχεροι γιατι τους εκατσε , ως επι το πληστον με μικρα κεφαλακια που δεν χρειαζονται και πολλα μαλλια η μαζα ομως φιλε ειναι με τοπικ αναγκαστικα αυτη ειναι η πραγματικοτητα , κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας για να μην μας παρει η απο κατω
 

kolias

Active Member
τελος παντων πειδη το σαιτ ειναι σοβαρο και εχει σωσει πολυ κοσμοπιστευω οτι πρεπει να ειμαστε ρεαλιστες και αυτοι που κατεχουν το σπορ της μεταμοσχευσης να επεμβαινουν οταν κατι δεν υπαρχει η δεν στεκει μην καλλιεργουνται ψευτικες ελπιδες γιατι αυτο μπορει να ειναι καταστροφικο, και τα αδυναμα ατομα με ψυχολογικα προβληματα υποφερουν
 

turnfiji123

Active Member
@kolias δεν είναι μούφα. Το είχα ποστάρει αυτό μήνες πριν. Στα ισπανικά φόρουμ θα βρεις πιο πολλές πληροφορίες. Αυτός μαζί με τον λορεντζο είναι οι δυο τοπ. Πάνε και σελεμπριτι εκεί για μμ. Απλά δεν είναι υπερπαραγωγή στις εγκαταστάσεις όπως ο ερντογαν.
 
Μπλουζα