Dr cinik μεταμόσχευση στην τουρκία

Adriano

Well-Known Member
Παιδιά σοβαρά τώρα; Στο πρώτο λινκ την είδατε τη δότρια; Στο δεύτερο; Δηλαδή άκριτα όλοι του λέτε καλή επιτυχία. Πραγματικά. Φίλε Χρήστο. Κάτσε σπίτι σου και μην πας. Κράτα χρήματα να πας κάπου καλύτερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

paulo

Active Member
Παιδιά σοβαρά τώρα; Στο πρώτο λινκ την είδατε τη δότρια; Στο δεύτερο; Δηλαδή άκριτα όλοι του λέτε καλή επιτυχία. Πραγματικά. Φίλε Χρήστο. Κάτσε σπίτι σου και μην πας. Κράτα χρήματα να πας κάπου καλύτερα.

Στο τρίτο λινκ ειναι ο ίδιος;
 

Zob

Active Member
Φιλε @xristosks καλη επιτυχια σε οτι και αν αποφασισεις.



Σε περιπτωση που κατι στραβωσει και χτυπα ξυλο δεν παρεις το αποτελεσμα που σου υποσχεται και δε τηρήσει και αυτα που εχει υποσχεθει,ποια θα ειναι η αντιδραση σου?
Θα απευθυνθει στην Τουρκικη Δικαιοσυνη για να δικαιωθει.
Αστειευομαι...
Εαν εχει πληρωσει ο φιλος προκαταβολη δυσκολο να ακυρωσει.
Σε διαφορετικη περιπτωση θα του συνιστουσα να το ξανασκεφτοταν.
 

Veron

Well-Known Member
Θα απευθυνθει στην Τουρκικη Δικαιοσυνη για να δικαιωθει.
Αστειευομαι...
Εαν εχει πληρωσει ο φιλος προκαταβολη δυσκολο να ακυρωσει.
Σε διαφορετικη περιπτωση θα του συνιστουσα να το ξανασκεφτοταν.

Καπου εκει θελω να καταληξω....δλδ οτι σε περιπτωση που κινηθεις νομικα τα λεφτα που θα πρεπει να δωσεις σε δικηγορους κλπ (ειδικα σε μια χωρα εκτος Ε.Ε) θα ειναι πολλαπλάσια της μεταμόσχευσης!
 

xristosks

New Member
Έχω διαβάσει πολλά posts του εξωτερικού. Κανένας δεν έχει κακό αποτέλεσμα(κατά την γνώμη μου) όσο για αυτόν που γράφει στο link που ποσταραι κάποιος που λέει να μην επιλέξει κανένας τον cinik αν το διαβάσεις λέει ότι πονούσε και όχι ότι δεν έχει αποτέλεσμα ικανοποιητικό. Εμένα τα αποτελέσματα που βλέπω με ικανοποιούν σε σχέση με ότι έχω δει εδώ στην Ελλάδα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω προσωπικά μετά από αυτήν την φώτο τις δότριας που έβαλε ο Ανδριανο θα άφηνα την προκαταβολή που θα έδινα και θα έφευγα ευγενικά.
 

Veron

Well-Known Member
@xristosks Το οτι σου χρεωνει κατω απο 1€ το graft μαζι με μετακινηση και διαμονη οταν ολος ο ανταγωνισμος βρισκεται σχεδον στη διπλασια ειτε και τριπλασια τιμη ανα graft αλλα σου εγγυαται και 10 χρονια χωρις ληψη φινας,δεν σε βαζει σε σκεψεις.Μαλλον ολους εμας μας επιασαν κοροιδα.
Μακαρι να σου πανε ολα καλα.Καλη επιτυχια!
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Καζάν Ντιπί
Αγία Σοφιά
Βόσπορος
Και 700 κλινικές μμ απο τις οποίες οι 30-33 είναι με Ιατρους μέλοι της
ABHRS.
 

sven

Active Member
Φιλε @xristosks καλη επιτυχια σε οτι και αν αποφασισεις.



Σε περιπτωση που κατι στραβωσει και χτυπα ξυλο δεν παρεις το αποτελεσμα που σου υποσχεται και δε τηρήσει και αυτα που εχει υποσχεθει,ποια θα ειναι η αντιδραση σου?

Αν δεν δώσει τα λεφτά πίσω εκβιασμός ότι θα τον ανεβάσει σε όλα τα forum. Αν είναι τόσο έξυπνος να κρατήσει τα 3 χιλιάρικα και να χάσει πάνω από τα 5πλάσια από μελλοντικούς πελάτες, δεν νομίζω.

Καλή επιτυχία να έχεις Χριστό, η τιμή είναι τσάμπα. Να τους τονίσεις στην δότρια να μην σου αφήσουνε το φαινόμενο παράθυρο.
 

Veron

Well-Known Member
Αν δεν δώσει τα λεφτά πίσω εκβιασμός ότι θα τον ανεβάσει σε όλα τα forum. Αν είναι τόσο έξυπνος να κρατήσει τα 3 χιλιάρικα και να χάσει πάνω από τα 5πλάσια από μελλοντικούς πελάτες, δεν νομίζω.

Καλή επιτυχία να έχεις Χριστό, η τιμή είναι τσάμπα. Να τους τονίσεις στην δότρια να μην σου αφήσουνε το φαινόμενο παράθυρο.

Το θεμα ειναι να λυσει το προβλημσ του,οχι να δημιουργησει αλλα 2.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Στον τρίτο το αποτέλεσμα στο ο τα μόνο είναι πολύ καλό και η δοτρια δεν δείχνει να έχει θέμα παρόλο που το παράθυρο μετα την μμ είχε θεα ολόκληρο τον ατλαντικο



Αυτό εδώ το είδες;

https://www.baldtruthtalk.com/threads/25362-4000-grafts-FUE-Dr.CINIK-Istanbul-Turkey-18-Oct-2016

https://www.baldtruthtalk.com/threads/25362-4000-grafts-FUE-Dr.CINIK-Istanbul-Turkey-18-Oct-2016

Δες το και σε κοντό κούρεμα.

https://bellicapelli.forumfree.it/?t=75056941

Εγκεφαλικό θα είχα πάθει.

Τέτοιο παράθυρο το παίρνεις και σε ελληνικές κλινικές.
 

paulo

Active Member
Στον τρίτο το αποτέλεσμα στο ο τα μόνο είναι πολύ καλό και η δοτρια δεν δείχνει να έχει θέμα παρόλο που το παράθυρο μετα την μμ είχε θεα ολόκληρο τον ατλαντικο

Αυτο λέω και γω, αν πάρεις με 2000€ τέτοιο αποτέλεσμα ούτε στον παπά να το πεις!
 

xristosks

New Member

Συνημμένα

  • IMG_20180721_125139.jpg
    IMG_20180721_125139.jpg
    263.3 KB · Προβολές: 257
  • IMG_20180721_125037.jpg
    IMG_20180721_125037.jpg
    100.2 KB · Προβολές: 217
  • IMG_20180721_124947.jpg
    IMG_20180721_124947.jpg
    146 KB · Προβολές: 214
  • IMG_20180721_124904.jpg
    IMG_20180721_124904.jpg
    149.1 KB · Προβολές: 231

xristosks

New Member
Ψάχνω τας για τις φωτογραφίες είδα ξανά και τα mail που αντάλλαξα με τον Dr cinik.. και διορθώνω το πρώτο μου μνμ.. 2300-2700 γκραφτς είναι αυτό που μου είπε και όχι 2700-300.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στην περίπτωση σου ένα παραπάνω που θα έπρεπε να προσέξεις θα είναι το σοκλος γιατί θα δουλέψει ήδη μέσα σε μαλλιά.
 
Μπλουζα