Dr cinik μεταμόσχευση στην τουρκία

xristosks

New Member
Καλησπέρα. Είμαι νέο μέλος αλλά παρακολουθώ το φόρουμ χρόνια. Μετά από 3 χρόνια μινοξιδιλης αποφάσισα ότι ήρθε η ώρα για μεταμόσχευση. Ειμαι 30 χρόνων και άρχισα να έχω τριχόπτωση αν θυμάμαι καλά από τα 26 με 27 και μετά. Άρχισα την αναζήτηση για μεταμόσχευση ένα χρόνο πριν. Διαβάζοντας σε αυτό το φόρουμ για τις ελληνικές κλινικές και τα αποτελέσματα τους αποφάσισα να ψάξω στην τουρκια. Πρώτη επιλογή erdogan. Δεν τον επέλεξα λόγο της τιμής του αλλά και το ότι ήθελε να μπω σε θεραπεία φινας. Δεύτερη επιλογή και για εκεί κατέληγα dr demirsoy. Τον απέρριψα γτ ήθελε να πάρω φίνα 6 μήνες πρίν και 3 μετά την μεταμόσχευση αλλιώς θα έχανα την εγγύηση του αποτελέσματος σε περίπτωση αποτυχίας. Αποφασισμένος να μην χρησιμοποιήσω τίποτα παραπάνω από μινοξιδιλη έψαχνα κάτι ώστε να πάρω εγγυήσεις χωρίς φίνα. Κάποιος φίλος που έκανε μεταμόσχευση στην Ελλάδα μου πρότεινε τον Dr Cinik. Διάβασα διάφορα φόρουμ στο εξωτερικό και βρήκα περιστατικά που μου φάνηκαν αληθινά και αξιόλογα. Επικοινωνισα με τον dr cinik μέσα από την σελίδα του με mail. Με έδωσε 10 χρόνια εγγύηση για ότι κάνει αλλιώς επιστροφή χρημάτων ή διορθωτικη επέμβαση χωρίς να πάρω καθόλου φίνα. Έστειλα φωτογραφίες και μου είπε ότι θα χρειαστώ 2700 με 3000 τριχοθυλάκια. Έκλεισα το ημερομηνία και στις 27/7/2018 θα γίνει η μεταμόσχευση. Ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία μαζί σας γτ νομίζω δεν έκανε κάποιος εδώ στο φόρουμ στον dr cinik.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Καλη επιτυχία φίλε μου απο καρδιάς.
Αλλα με ολη την καλή πρόθεση το να σου δινει κάποιος εγγγυηση οτι τι; Οτι θα βγούνε τα μαλλιά σου ενοείς; ή οτι το αποτέλεσμα θα είναι μόνιμο;
Αν ενοεις αυτο τοτε ειναι σα να ζητας εγγυηση οτι ο ήλιος αυριο το πρωί θα ανατείλη(χαζο νομίζω μα ζητα κάποιις κατι τέτοιο)!!
Τα τριχοθυλάκια που θα σου μεταφερει απο την δοτρια περιοχη στην λήπτρια ειναι φτιαγμενα για να συνεχίσουν να ζουν!
 

xristosks

New Member
Καλη επιτυχία φίλε μου απο καρδιάς.
Αλλα με ολη την καλή πρόθεση το να σου δινει κάποιος εγγγυηση οτι τι; Οτι θα βγούνε τα μαλλιά σου ενοείς; ή οτι το αποτέλεσμα θα είναι μόνιμο;
Αν ενοεις αυτο τοτε ειναι σα να ζητας εγγυηση οτι ο ήλιος αυριο το πρωί θα ανατείλη(χαζο νομίζω μα ζητα κάποιις κατι τέτοιο)!!
Τα τριχοθυλάκια που θα σου μεταφερει απο την δοτρια περιοχη στην λήπτρια ειναι φτιαγμενα για να συνεχίσουν να ζουν!
Σε ευχαριστώ και ελπίζω να παν όλα καλά. Δεν ζήτησα εγγυήσεις από κανεναν για τα υπάρχον μαλλιά μου αλλά για αυτά της μεταμόσχευσης. Χωρίς φίνα κανένας δεν έπαιρνε ευθυνη από όσους επικοινώνησα. Ο cinik για τα τριχοθυλάκια που θα μου προσθέσει χωρίς φίνα μου εγγυάται 10 ότι μου βαλει. Δεν ξέρω πως ακουγεται στον καθένα αλλά αν κάποιος σου λέει δεν παίρνω ευθύνη για το αποτελεσμα εμένα με απωθεί και με τρομαζει. Από εκεί και πέρα ελπίζω όλα να παν καλά
 

naruto

Well-Known Member
H φινα δεν παιζει ρολο στη φυτρωση φιλε μου.Παρεις δε παρεις φινα οτι ειναι να φυτρωσει θα φυτρωσει.Στη φυτρωση το μονο που παιζει ρολο ειναι το χερι του γιατρου.
Ο Ερντογαν κ οι αλλοι σου ειπαν για φινα προκειμενου να προστατευσεις τα υπολοιπα μαλλια σου.
Δικη σου η ευθυνη να μην παρεις προφανως.Αυτο ομως σε αφηνει εκτεθειμενο δεδομενου οτι θα συνεχιζεις να αραιωνεις και θα χρειαζεσε επανορθωτικες μεταμοσχευσεις αναλογα ποσο επιθετικα αραιωνεις.
Επισης αυτο το 10 χροννια εγγυηση στα μεταμοσχευμενα μαλλια ειναι παραμυθι να ξερεις .Απαξ και φυτρωσουν τα νεα μαλλια θα μεινουν εκει για παντα,οποιος και να ειναι ο γιατρος
 

xristosks

New Member
H φινα δεν παιζει ρολο στη φυτρωση φιλε μου.Παρεις δε παρεις φινα οτι ειναι να φυτρωσει θα φυτρωσει.Στη φυτρωση το μονο που παιζει ρολο ειναι το χερι του γιατρου.
Ο Ερντογαν κ οι αλλοι σου ειπαν για φινα προκειμενου να προστατευσεις τα υπολοιπα μαλλια σου.
Δικη σου η ευθυνη να μην παρεις προφανως.Αυτο ομως σε αφηνει εκτεθειμενο δεδομενου οτι θα συνεχιζεις να αραιωνεις και θα χρειαζεσε επανορθωτικες μεταμοσχευσεις αναλογα ποσο επιθετικα αραιωνεις.
Επισης αυτο το 10 χροννια εγγυηση στα μεταμοσχευμενα μαλλια ειναι παραμυθι να ξερεις .Απαξ και φυτρωσουν τα νεα μαλλια θα μεινουν εκει για παντα,οποιος και να ειναι ο γιατρος
Έχω στο μυαλό μου ότι θα κάνω και δεύτερη αν χρειαστεί στα επόμενα χρόνια.
 

naruto

Well-Known Member
Έχω στο μυαλό μου ότι θα κάνω και δεύτερη αν χρειαστεί στα επόμενα χρόνια.
To ζητουμενο ειναι να εισαι συνηδειτοποιημενος και να ξερεις τα συν και τα πλην της καθε σου επιλογης .
Θες να ανεβασεις κ καποιες φωτογραφιες να δουμε το προβλημα σου ...
 

xristosks

New Member
To ζητουμενο ειναι να εισαι συνηδειτοποιημενος και να ξερεις τα συν και τα πλην της καθε σου επιλογης .
Θες να ανεβασεις κ καποιες φωτογραφιες να δουμε το προβλημα σου ...
Ναι θα ανεβάσω φωτογραφίες στην πρώτη ευκαιρία για να ακούσω και τον γνώμη των μελών
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Σε ευχαριστώ και ελπίζω να παν όλα καλά. Δεν ζήτησα εγγυήσεις από κανεναν για τα υπάρχον μαλλιά μου αλλά για αυτά της μεταμόσχευσης. Χωρίς φίνα κανένας δεν έπαιρνε ευθυνη από όσους επικοινώνησα. Ο cinik για τα τριχοθυλάκια που θα μου προσθέσει χωρίς φίνα μου εγγυάται 10 ότι μου βαλει. Δεν ξέρω πως ακουγεται στον καθένα αλλά αν κάποιος σου λέει δεν παίρνω ευθύνη για το αποτελεσμα εμένα με απωθεί και με τρομαζει. Από εκεί και πέρα ελπίζω όλα να παν καλά
Ουτε εγω ανεφερε κατι για τα μαλλια σου που εχεις τωρα!για τα μμ σου ειπα οτι θα βγουνε ξαι χωρις και με εγυυηση γραπτη,χρυση,πλατινενια!!
Φιλικα πάντα!
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Καλησπέρα @xristosks Πιστευω φιλε μου οτι προσπαθει να σε καθηςυχασει για ασχετα πραγματα ο Ιατρος με αυτα που μας γράφεις.
Αυτο που θα άξιζε να σου εγγυηθει θα ήτανε οτι το αποτέλεσμα θα είναι πυκνό,οτι ο αριθμός των τρυχοθυλακίων που θα σου μετεμοσχεύεςει είναι αυτός που σου είπε και αυτός που θα πληρώσεις, να σου εγγυηθει οτι το αποτέλεσμα θα είναι φυσικό,να σου εγγυηθει οτι η επιβίωση των μοσχευμάτων θα είναι υψηλή(τουλάσχιστον 90-95%) και ενα τελευταίο πολυ συμαντικό να σου εγγυηθει οτι την μμ θα σου την κάνει ιατρος!
Η απόφαση είναι δική σου και πάλι καλή επιτυχία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλή συνεχεία!
Τι τιμή σε έδωσε ο γιατρός?
Παλιότερα σε κάποιες ελληνικές κλινικές που ψαχνόμουν για να κάνω μεταμόσχευση μου δίνανε και εγγύηση για το μηχανάκι για να με καθησυχάσουν.
 

Tsek

Well-Known Member
Την εγγύηση στην πέταξε για τυράκι.
Τες πα. Αφού τον έχεις ψάξει και είναι καλός, προχώρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xristosks

New Member
Καλή συνεχεία!
Τι τιμή σε έδωσε ο γιατρός?
Παλιότερα σε κάποιες ελληνικές κλινικές που ψαχνόμουν για να κάνω μεταμόσχευση μου δίνανε και εγγύηση για το μηχανάκι για να με καθησυχάσουν.
2590 ευρώ μαζί με μεταφορικά μέσα στην Τουρκία και μαζί με ξενοδοχείο...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οκ φίλε,να σε καλά!
Κάτι τελευταίο..
Εφόσον η πρώτη σου επιλογή ήταν ο erdogan στα 3 ευρώ το grafts μετά από ανάλυση που έχει γίνει στο φόρουμ άρα δεν είχες τόσο θέμα οικονομικό.
Γιατί επέλεξες το εντελώς άκρο και δεν ψαχτηκες για κάτι καλύτερο και πιο σίγουρο?
 

xristosks

New Member
Οκ φίλε,να σε καλά!
Κάτι τελευταίο..
Εφόσον η πρώτη σου επιλογή ήταν ο erdogan στα 3 ευρώ το grafts μετά από ανάλυση που έχει γίνει στο φόρουμ άρα δεν είχες τόσο θέμα οικονομικό.
Γιατί επέλεξες το εντελώς άκρο και δεν ψαχτηκες για κάτι καλύτερο και πιο σίγουρο?
Αν δεις το αρχικό μου μνμ λέει ότι δεν επέλεξα erdogan λόγο τιμής του.
 

Zob

Active Member
Εγγυηση φυσικοτητας του αποτελεσματος σου εδωσαν?
Εγγυηση καλης διαχειρισης της δοτριας?
Διοτι δεν ειναι το μοναδικο ζητημα η φυτρωση..
Τελος παντων αφου εχεις κλεισει ηδη ημερομηνια μεταμοσχευσης, να σου ευχηθω καλη επιτυχια.
 

Adriano

Well-Known Member

Veron

Well-Known Member
Φιλε @xristosks καλη επιτυχια σε οτι και αν αποφασισεις.

Με έδωσε 10 χρόνια εγγύηση για ότι κάνει αλλιώς επιστροφή χρημάτων ή διορθωτικη επέμβαση χωρίς να πάρω καθόλου φίνα

Σε περιπτωση που κατι στραβωσει και χτυπα ξυλο δεν παρεις το αποτελεσμα που σου υποσχεται και δε τηρήσει και αυτα που εχει υποσχεθει,ποια θα ειναι η αντιδραση σου?
 
Μπλουζα