Dimitris50423, fue, 2300 grafts, 28/5/2015

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ματια εχουν ολα τα μελη του φορουμ και δε χρειαζεται να βγαλεις καποια πανεπιστημιακη σχολη για να κρινεις ενα αποτελεσμα μεταμοσχευσης.
Του Δημητρη ειναι καλο αποτελεσμα, σιγουρα το κολακευουν οι φωτογραφιες, αλλα πρεπει να υπαρχει προσφορο εδαφος για να συμβει αυτο. Και στο εγραψα και πιο πανω αν θες μπορεις να μου αναφερεις καποια καλυτερα αποτελεσματα στο φορουμ.

Οι προσωπικές απόψεις, αν είναι καλό ένα αποτέλεσμα ή όχι, δεν είναι η ουσία του φόρουμ. Ο καθένας έχει την υποκειμενική του άποψη, τα "κολλήματά" του και πολλές φορές και τις "σκοπιμότητές" του. Αυτό που ενδιαφέρει το φόρουμ, και εμένα σαν moderator, είναι η ποιότητα και αρτιότητα του υλικού (φώτο εν προκειμένω) που παρουσιάζεται από τους χρήστες. Αυτή είναι η ουσία έτσι ώστε να μην παραπλανώνονται οι υπόλοιποι, όχι από τις γνώμες των άλλων, αλλά από τα ίδια τους τα μάτια. Μου είναι αδιάφορο ποιός είναι ο γιατρός και ποιός είναι ο χρήστης, αν είναι επιτυχημένο ή αποτυχημένο το αποτέλεσμα. Πρέπει να παρουσιάζεται σωστά.

Άρα οι αποκαλυπτικές φωτογραφίες χρειάζονται έτσι ώστε ο υποψήφιος να μπορεί να εκτιμήσει και αυτή που δεν κολακεύει και να καταλάβει τι τον περιμένει σε όλες τις συνθήκες. Μόνο έτσι θα ενημερωθεί αντικειμένικα. Αντιλαμβάνομαι ότι κάτι τέτοιο πολλές φορές είναι δύκολο από τους χρήστες γιατί "πληγώνει" το αποτελεσμά τους αλλά αυτό είναι το σωστό και το τίμιο. Ως εκ τούτου καλώς γίνεται η συζήτηση για την ποιότητα των φώτο και ας υπάρχουν αντιπαραθέσεις (με τους γνωστούς κανόνες).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
@poseidon. Προσπαθείς να προκαταλάβεις την κρίση μου για να μπανάρω τον Stripar με πολλά υπονοούμενα και βάζοντας και τον Άκη στο παιχνίδι.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΌΤΑΤΟΣ...

Report ston Ακη !!!
Οχι οτι θα αλλαξει κατι ... αλλα για να δει πως σκεφτεται ο Αdmin του, που υποψην ... κατεχει και την παγκοσμια πρωτοτυπια να κανει ban στα likes !!! Kατα τα αλλα CVIAL ξερεις σκοπος μας εδω δεν ειναι να δημιουργουμε σχεδια εξοντωσης του φιλου σου στριπα που μιλατε στο τηλεφωνο και σου χαιδευει τα αυτακια... εχουμε και αλλα προβληματα που μακαρι να μην τα ειχαμε και να μην μας εφερνε ο δρομος εδω μεσα, για να μην γνωριζαμε τους Κλασσικους Ελληναραδες πονηρους που σκεφτονται πως θα ψοφήσει η Κατσικα του γειτονα !!!

Εαν θελεις να εισαι αντικειμενικος admin καλυτερα να αναλαβεις αυτον τον ρολο και στο λεω εγω που πιστεψε το, δεν εχω κανεναν προσωπικο λογο να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου. Κατα τα αλλα βγαλε τον φιλο σου απο εδω μεσα και στειλτον στο δικο σου νημα, να μην τον διαβαζουμε κιολας !!!

Φιλικα ....
 

poseidonas77

Well-Known Member
ετσι ακριβως..εγω δεν περιμενα τιποτα περισοτερο απο τον μοντ σημερα..το ηξερα οτι θα το κανει γαργαρα...ειναι σαφες οτι τον προστατευει και τον ανεχεται να μπαινει συνεχως στα νηματα..να προκαλει τα μελη και φυσικα μετα ουτε γατα ουτε ζημια....φυσικα και γνωριζονται και αληλουποστηριζονται..
αυτα ειναι παλια χρωστουμενα ...οποιος παρακολουθει το φορουμ γνωριζει....
φαντασου μεχρι και ο πιθηκας τον εκανε αναφορα και καλα εκανε διοτι σιχαθηκαμε να τον βλεπουμε να μπαινει σε συγκεκριμενα θεματα και να προκαλει με ειρωνειες τα μελη...το κανει απο παλια δεν ειναι η πρωτη φορα.......εγω βγηκα και χρεωμενος σημερα..χαχαχχαχαχααχαχαχχαχ
με αποκαλεσε ρουφιανο και τον εβγαλε λαδι...!!!!
ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΑΗΔΙΑ!!!!!
 

zotrix

Active Member
Παιδιά μια διευκρίνηση (για ακόμα μια φορά), γιατί βλέπω ότι έγινε αναφορά στο όνομα μου χωρίς να έχω καμία συμμετοχή στην αντιπαράθεση που ξεκίνησε χθες το βράδυ: Όπως ξαναείπα λίγες μέρες πριν, αποφάσισα να μην ξαναέρθω σε αντιπαραθέσεις εδώ μέσα, ούτε να ασχοληθώ καν με νήματα συγκεκριμένων ατόμων εδώ, γιατί θεωρώ ότι χάνω τον χρόνο μου.
 

tasos33

Well-Known Member
το ζητουμενο στο φορουμ ειναι η ΓΝΩΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ και οχι το πως γραφει ο στριπ και ο καθε στριπ, οο οποιος στριπ με αυτα που εχει γραψει οσον αφορα το τεχνικο θεμα των μμ ολον αυτον τον καιρο εχει δωσει ΓΝΩΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ, η οποια γνωση δεν ειναι κρυφη αλλα απαιτει εκατονταδες ωρες μελετης ωστε να την ανακαλυψεις και να την προωθησεις στους υπολοιπους,προσωπικα ουτε εμενα καποιες φορες μαρεσει ο τροπος που γραφει που αν ηταν προφορικος ισως να μην ηταν και παρεξηγησιμος σε αυτον τον βαθμο,αλλα στεκομαι σε αυτο οτι εχει ποσταρει εδω μεσα λεπτομερειες που ουτε φανταζομασταν, οποτε ο λογος υπαρξης του στο φορουμ ειναι περα ως περα αναγκαιος, αρεσει δεν αρεσει σε καποιους, αλλωστε εδω ειμαστε για να ανακαλυψουμε και να μαθουμε κυριως, στο κατω κατω της γραφης οποιος δε γουσταρει καποιον ασ τον μπαναρει οπως εχω κανει εγω με τον ΔΗΜΗΤΡΗΣ 38 τον οποιο θεωρω μηδενηστη και πως δεν εχει προσφερει κατι εδω μεσα αρα τον θεωρω περιττο, χωρις να σημαινει οτι ειμαι σωστος, οποτε δεν βλεπω τι γραφει και δεν με απασχολει, ετσι να κανετε οσοι δεν γουσταρετε τον στριπαρ και οποιον στριπαρ, με αυτον τον τροπο θα σταματησουν και τα ασχετα Post
PS..πολλα μελη εχουν προσφερει γνωση εδω μεσα, αλλα η αναφορα μου σε αυτον αποκλειστηκα ωφειλεται στην εν λογω διαμαχη
 

poseidonas77

Well-Known Member
αφου λοιπον ισονομια δεν υπαρχει αλλα βλεπουμε πεντακαθαρα "ΠΑΙΔΙΑ" και ΑΠΟΠΑΙΔΙΑ
απο δω και περα αναφορες..τελειωσε το παραμυθι....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδή για την "ταμπακιέρα", δηλαδή για την ουσιά της απαντησής μου δεν άκουσα τίποτα αλλά συνεχίζεται η λάσπη και οι κραυγές, 1 εβδομάδα ban στον Ποσειδώνα και Δημήτρη38. To ban δίνεται για να ηρεμήσει η κατάσταση. Δεν θα ξαναναφερθώ σε αυτούς αφού δεν θα μπορούν να απαντήσουν. Στο τέλος της εβδομάδας θα παρθούν και οι οριστικές αποφάσεις. Ο Tasos33 παίρνει παρατήρηση για τα εκτός θέματος σύμφωνα με τις αρχές λειτουργίας. Τα εκτός θέματος σχόλια θα διαγραφούν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

pithikas

Well-Known Member
Οι προσωπικές απόψεις, αν είναι καλό ένα αποτέλεσμα ή όχι, δεν είναι η ουσία του φόρουμ. Ο καθένας έχει την υποκειμενική του άποψη, τα "κολλήματά" του και πολλές φορές και τις "σκοπιμότητές" του. Αυτό που ενδιαφέρει το φόρουμ, και εμένα σαν moderator, είναι η ποιότητα και αρτιότητα του υλικού (φώτο εν προκειμένω) που παρουσιάζεται από τους χρήστες. Αυτή είναι η ουσία έτσι ώστε να μην παραπλανώνονται οι υπόλοιποι, όχι από τις γνώμες των άλλων, αλλά από τα ίδια τους τα μάτια. Μου είναι αδιάφορο ποιός είναι ο γιατρός και ποιός είναι ο χρήστης, αν είναι επιτυχημένο ή αποτυχημένο το αποτέλεσμα. Πρέπει να παρουσιάζεται σωστά.

Άρα οι αποκαλυπτικές φωτογραφίες χρειάζονται έτσι ώστε ο υποψήφιος να μπορεί να εκτιμήσει και αυτή που δεν κολακεύει και να καταλάβει τι τον περιμένει σε όλες τις συνθήκες. Μόνο έτσι θα ενημερωθεί αντικειμένικα. Αντιλαμβάνομαι ότι κάτι τέτοιο πολλές φορές είναι δύκολο από τους χρήστες γιατί "πληγώνει" το αποτελεσμά τους αλλά αυτό είναι το σωστό και το τίμιο. Ως εκ τούτου καλώς γίνεται η συζήτηση για την ποιότητα των φώτο και ας υπάρχουν αντιπαραθέσεις (με τους γνωστούς κανόνες).
Δε διαφωνω. Καλα κανεις και ζητας καλυτερες φωτογραφιες, προσωπικες αποψεις ομως εκφερονται απο ολους.
Σε ολα τα νηματα γραφονται σχολια ειτε θετικα, ειτε αρνητικα, αλλιως θα μπορουσαν να παρατιθενται μονο φωτογραφιες και να μη σχολιαζει κανεις. Υποκειμενικες αποψεις ειναι και η δικη σου και η δικη μου.
Για τον φιλο Στριπαρ που θεωρησε υποπτο τον ρολο μου επειδη μου φαινεται καλο αποτελεσμα το συγκεκριμενο θα σου πω πως σπανια θα ξανασχολιασω νημα μεταμοσχευσης, γι αυτον τον λογο, των αντιπαραθεσεων, που κουραζει εναν μελλοντικο υποψηφιο που θελει να ενημερωθει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο Υποψηφιος που θα σκασει λεφτα οπουδηποτε πρεπει να κατσει να διαβασει οπως καναμε ολοι μας.
Και πλεον με τις αντιπαραθεσεις μπορει να ειναι καχυποπτος με ολα και για ολους και θα κατσει να κρινει απο μονος του καλυτερα τι παιζει με ολα και με ολους και θα καταληξει καλυτερα στα συμπερασμα τα του.
stripar εχει προσφερει γνωση και πολλοι αλλοι βεβαια αλλα και εγω δεν σημαινει παντα συμφωνουσα οτι μαζι του αλλα απο μονος μου εβγαζα τα συμπερασματα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δε διαφωνω. Καλα κανεις και ζητας καλυτερες φωτογραφιες, προσωπικες αποψεις ομως εκφερονται απο ολους.
Σε ολα τα νηματα γραφονται σχολια ειτε θετικα, ειτε αρνητικα, αλλιως θα μπορουσαν να παρατιθενται μονο φωτογραφιες και να μη σχολιαζει κανεις. Υποκειμενικες αποψεις ειναι και η δικη σου και η δικη μου.
Για τον φιλο Στριπαρ που θεωρησε υποπτο τον ρολο μου επειδη μου φαινεται καλο αποτελεσμα το συγκεκριμενο θα σου πω πως σπανια θα ξανασχολιασω νημα μεταμοσχευσης, γι αυτον τον λογο, των αντιπαραθεσεων, που κουραζει εναν μελλοντικο υποψηφιο που θελει να ενημερωθει.

Δεν ειπα ότι δεν χρειαζεται συζήτηση και απόψεις. Τουναντίον. Απλα για να σχολιάσει κάποιος αντικειμενικά (όσο μπορεί) πρεπει να εχει και επαρκή δεδομένα (φωτο). Αυτο ειναι ευθύνη του φόρουμ. Να βάλει προδιαγραφές (που δεν υπάρχουν σήμερα) στο τι είδους φωτο πρεπει να ποστάρονται. Κάποια στιγμή όμως θα γίνει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Διαβάζοντας όλα τα παραπάνω, θα πρότεινα να είμαστε όλοι ψύχραιμοι και σοβαροί και πάνω από όλα ειλικρινείς. Παίζονται εκατομμύρια πίσω από τον χώρο της μεταμόσχευσης με τρελά συμφέροντα και υπάρχει τρελή καχυποψία. Πρέπει ο υποψήφιος να κάνει σωστή έρευνα μήνες πριν το αποφασίσει και να αποφεύγει τις φωτεινές επιγραφές με τις δήθεν ευκαιρίες. Στον χώρο της μεταμόσχευσης, δεν χωράει η λέξη ψάχνω την χαμηλότερη τιμή, είναι δύσκολη ιατρική πράξη, στην οποία δεν είναι όλοι κατάλληλοι για χειρουργείο, με άπειρες παραμέτρους και η επιλογή πρέπει να έχει μεγάλη μελέτη, στρατηγική και σχεδιασμό. Εμείς τα παλαιότερα μέλη είμαστε καχύποπτοι γιατί έχουν δει πολλά τα μάτια μας. Η υπόθεσης Βεκ**** μου θυμίζει ένα μπάσιμο της D** πριν από λίγα χρόνια με ένα τύπο geoκάπως τον έλεγαν, που μας δούλευε όσο δεν πάει. Ήταν ερασιτέχνες βέβαια, χάρη στην καχύποπτη μας στάση, την έρευνα έμπειρων μελών και την απαίτηση μας για καθαρές φωτογραφίες που ποτέ δεν ήρθαν, ξεφτιλίστηκαν όλοι τους και έκλεισαν τα νήματα τους. Η ιστορία καμιά φορά επαναλαμβάνεται και τα εμπειρότερα μέλη οφείλουν να προστατέψουν τα νέα και αδιάβαστα μέλη. Δεν υπονοώ πως ο Βε*** και η ομάδα του είναι το ίδιο, αλλά υπάρχουν πολλές υποψίες που είναι υπό διερεύνηση. Για την ώρα φαίνεται τίμια επιλογή, όμως έχει πολλά μειονεκτήματα, και είναι ξεκάθαρο πως γίνεται μια συντονισμένη προσπάθεια για την μέγιστη προβολή της κλινικής αυτή με ένα έξοχο αποτέλεσμα, που ωστόσο υπερτονίζεται η προβολή του από τον ίδιο τον ασθενή, εκμηδενίζοντας παράλληλα τις παραμέτρους της κακής διαχείρισης δότριας, τις πυκνότητας, της φυσικότητας. Έχουμε φτάσει στο σημείο δηλαδή να αποκαλούμε το μοναδικό καλό (για την ώρα) αποτέλεσμα της κλινικής αυτής ως κορυφαίο και να εξισώσουμε την συνολική ποιότητα δουλειάς με αυτή κορυφαίων κλινικών του εξωτερικού.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα παρακαλούσα εδώ να σταματήσει η συζήτηση στο νήμα του Δημητρη που αφορα γενικές τοποθετήσεις για την κλινική. Δεν θα κανω άμεση εκκαθάριση λογω των ban που δοθηκαν


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Serifis

Active Member
Σχετικά και μόνο με την μεταμόσχευση. Εντυπωσιακό το αποτέλεσμα σχετικά με το ποσοστό φύτρωσης, η διαφορά του πρίν με το μετά είναι τεράστια. Το μόνο που δεν με τρελαίνει είναι το σχήμα της hairline, θα μου άρεσε περισσότερο ένα πιο 'φυσικό' σχήμα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
βλεπω μια αναστατωση καθε φορα που κανω ανανεωση στο μηνα απο συγκεκριμενα ατομα. επισης οποιο μελος πει κατι θετικο οπως εγινε με τον pithikas δεχεται αμεσως επιθεση και ειρωνεια με αποτελεσμα να μην εχει κανεις ορεξη για αντιπαραθεσεις και να αποφασιζει να μην ξαναγραψει πουθενα.
πιστευω οτι θα επρεπε να προστατευεται η γνωμη του καθε μελους του φορουμ οποια και αν ειναι αυτη κατι που δεν βλεπω να γινεται.
οσο για τις φωτογραφιες μου τις θεωρω παρα πολυ καλες σε σχεση με τις φωτο που εχω δει σε πολλα νηματα μεταμοσχευσεων του φορουμ ακομη και σε αυτα που θεωρουνται κορυφαια για το φορουμ. τωρα γιατι δεν ικανοποιουν οι φωτο μου 2-3 ατομα δεν μπορω να ξερω και δεν με νοιαζει να μαθω.
δεν ειδα κανενα αγχος για καλυτερες φωτογραφιες σε αλλα μελη που οι φωτογραφιες τους ηταν ακρως καλυπτικες.
εκανα οτι μπορουσα βγαζοντας με βρεγμενα μαλλια φλας και σε εξωτερικο χωρο. αφηνω στην κριση των μελων του φορουμ για το αν ειναι καλες η οχι οι φωτογραφιες μου. σεβομαι την αποψη του καθενος για το αν του αρεσει η οχι το αποτελεσμα μου.

stripar για τη φωτογραφια στον ηλιο θα σχολιασω μονο αυτη που σου φανηκε σε αντηλια και στα 2,5 μετρα εκανες λαθος. η φωτογραφια ειναι σε ηλιο 3-4 μεσημερι δεν θυμαμαι ακριβως και εχει βγει απο το χερι μου απλωμενο.. οποτε καταλαβαινεις οτι η αποσταση ειναι στους 50-60 ποντους.

επισης cvial τα μπαν ηταν υπερβολικα δεν καταλαβα τον λογο που μπηκαν. αντιθετως αλλος προσεβαλε με ασχημα λογια.
θα προτιμουσα να μην σβηστει κανενα μηνυμα ετσι κι αλλιως η ανανεωση των φωτογραφιων που εβαλα χαντακωθηκε για μια ακομη φορα μεσα στις σελιδες.
καλη συνεχεια σε ολους. ;)
 

Stripar

Established Member
Δημήτρη...
εγώ το μόνο που έχω να σχολιάσω για την παραπάνω τοποθέτησή σου
(και επειδή δέν ξέρω απο πού να αρχίσω και πού να τελειώσω)
Θα πώ απλά...

TRAGIC !!!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Θα πώ απλά...

TRAGIC !!!

το αν ειναι tragic η οχι ασε να το κρινει οποιος διαβασει τι εχει γινει απο την ανανεωση μου. νομιζω εγραψες αναλυτικα το δικο σου σκεπτικο.
μην σχολιαζεις αρνητικα οτιδηποτε γραφει καποιος που μπορει να διαφερει απο τη δικη σου αποψη.

ανανεωση φωτογραφιων στον 11ο μηνα. καλη συνεχεια. :)
 

Stripar

Established Member
stripar για τη φωτογραφια στον ηλιο θα σχολιασω
Δημήτρη...εγώ το μόνο που έχω να σχολιάσω
μην σχολιαζεις αρνητικα οτιδηποτε γραφει καποιος που μπορει να διαφερει απο τη δικη σου αποψη.
To ίδιο ισχύει και για εσένα !
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δημητρη δεν είμαστε μικρά παιδιά. Ανέλυσα αρκετά το σκεπτικό μου για τα ban που δεν πέσανε. Για αυτα που πέσανε επισης ανέλυσα το λόγο και δεν εχει σχεση με την διαμάχη. Δεν εχω να προσθέσω τίποτα παραπανω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tasmania

Active Member
Μητσαρα υπαρχει λογος που εγινε μπαν στα 2 μελη και εχει αναλυθει απο Cvial, περαν τουτου διαβαζοντας τους διαλογους ξανα, διαφαινεται ο λογος ξεκαθαρα... ο stripar δεν επιτεθηκε ουτε εβρισε... μπορει καποιος 100% να διαφωνησει σε αυτα που λεει αλλα δεν εκανε κατι μεμπτο για μπαν...

Τωρα σε αυτα που εγραψες αν και γινομαι φορτικος θα ξαναπω : το αποτελεσμα σου ειναι κορυφαιο ελληνικο και αξιζουν διπλα συγχαρητηρια στην ελληνικη κλινικη.. ΟΛΟΙ ανεξαιρετως χαιρονται οταν ενα μελος παει καλα στη μ/μ ασχετως που και ποιος/ποια την εκανε... αυτα τα λεω για να μην αισθανεσαι οτι θελω/θελουν/θελουμε να πηγαινες χαλια ή/και οτι δεν μας αρεσει το αποτελεσμα σου... καποιοι εχουμε γραψει και πολυ καλυτερα και στοχευμενα comments για το αποτελεσμα σου όχι απλα πασπαλισμα με ζαχαρη αχνη..συγκεκριμενοποιησαμε τα θετικα/αρνητικα που ειναι και το ζουμι ενος σχολιου (εν αντιθεση με pithika)... Δεν υπαρχει αναστατωση οταν ανεβαζεις φωτο απο συγκεκριμενα μελη απλα σου ζητηθηκε ξεκαθαρα να ανεβασεις σε αποσταση 10-20cm σε εξωτερικο χωρο και ανεβασες σε αποσταση 50cm and over και υπο γωνια, δεν επαιξες μπαλα (οπως σου ξαναειπα αξιζει το αποτελεσμα σου να προβληθει και με δυσμενεις συνθηκες γιατι εισαι καλος απο πυκνοτητα αλλα και να μην ηταν ενα περιστατικο πρεπει να προβαλλεται οσο πιο δυνατα μπορουμε)....σου ζητηθηκε να μην βγαλεις απο το μπανιο καθως υπαρχει close contact head-roof αλλα προτιμησες παλι το μπανιο αντι πχ σαλονι κοντα σε ενα καλο φωτιστικο ή spot light...εντουτοις σου ειπαμε οτι ειναι πολυ καλυτερες απο τις προηγουμενες και ΕΙΝΑΙ... για το σχολιο σου αδερφε οτι οι φωτο σου ειναι καλυτερες απο μελη που παρουσιαζονται ως κορυφαια στο φορουμ επετρεψε μου οχι να διαφωνησω αλλα να ζητησω συγκεκριμενοποιηση δλδ σε σχεση με ποιον/ποιους θεωρεις καλυτερες τις φωτο σου πχ του Dance ή αλλων παιδιων? Τελος , αυτο που θα εκανα αν ημουν Δημητρης θα ζητουσα συναντηση με τα 3-4 παιδια να με δουν απο κοντα να φυγουν ολες οι γκριζες ζωνες, να αλληλοφωτογραφηθουμε, να πιουμε τα ουζακια μας... δεν υπαρχει πιο ξεκαθαρη θεση απο μια συναντηση !
 
Μπλουζα