Dimitris50423, fue, 2300 grafts, 28/5/2015

dimitris50423

Well-Known Member
παιδια εγω ειχα αποφασισει οτι αν δεν δω πραγματικο περιστατικο να μιλησω μαζι του να δω πολλες φωτογραφιες του απο την πραγματικη του ζωη οχι στημενες σε κλινικη αυτες δεν μ λενε κατι οτι δεν θα το επιχειρουσα. φοβομουν μηπως βγει ασχημο και ειμαι χειροτερα απο οτι χωρις πολλα μαλλια.. ειμαι χαρουμενος με το αρχικο αποτελεσμα αλλα εχω συγκρατημενη αισιοδοξια για τη συνεχεια για να μην απογοητευτω. αυτο που ειπατε οτι μπορει να πεσουν αρχικα μου το ειπαν και απο την κλινικη.. απλα η μινοξιδιλη ειπαν θα το περιορισει αρκετα. αν καταφερω να βγαλω και καμια φωτο ακομη πιο καθαρη θα την ανεβασω γιατι το μεσημερι βγηκαν με αρκετο φως απο το παραθυρο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
1,30 τιμη του βγηκε το grafts με fue.Πολυ καλη τιμη και φενεται καλη δουλεια.
Μακαρι να ειναι και d*i και να δουμε ενα καλο αποτελεσματακι.
 

dimitris50423

Well-Known Member
παιδια δεν εχω προβλημα να πω το ονομα της κλινικης. δεν το ανεφερα να μην θεωρηθει διαφημιση.
εγω προσωπικα πηγα συστημενος εκει και ενιωσα οτι με προσεξαν περισσοτερο απο τους δυο ξενους που εκαναν την ιδια μερα και ας ειχα δωσει 500 ευρω λιγοτερα απο αυτους. αυτοι δωσανε 3500 για μια συνεδρια. ο δανος 7000 για τις 2 μερες το ξερω γιατι μιλησα μαζι του. Η κλινικη ειναι του Βεκρη στην Αθηνα. μου εκανε εντυπωση που δεν ειδα πουθενα εδω μεσα να αναφερουν το ονομα του. ανεβαζω και κανα δυο φωτο ακομη με τεχνητο φως οχι ημερας.
http://s14.postimg.org/41u0vie2p/2015_06_08_23_33_05_Copy.jpg
http://s30.postimg.org/6ffrwlj69/2015_06_08_23_33_27.jpg
http://s18.postimg.org/tz8gr5fkp/2015_06_08_23_33_35.jpg
οπως φαινεται στις φωτο το hairline ειναι πιο σκουρο γιατι μπηκαν πιο πυκνα τοποθετημενα

ξαδερφος μου ειχε κανει στον Μπρεντα στη Θεσσαλονικη οπου και μενω με στριπ και δεν μου αρεσε το αποτελεσμα του.. ουτε και σε αυτον.. τωρα μου λεει αν παει καλα το δικο μου θα κανονισουμε να παμε μαζι και για αυτον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

poseidonas77

Well-Known Member
αντε να ανεβαινει το επιπεδο στις ελληνικες κλινικες...οντως φενεται πολυ καλη δουλεια
να μας ενημερωνεις με φωτο φιλε δημητρη.. θα ειναι ενδιαφερον το αποτελεσμα σου διοτι δεν εχουμε δει δουλειες του συγκεκριμενου γιατρου...
και παλι σου ευχομαι καλη φυτρωση να εχεις
 

dimitris50423

Well-Known Member
θα σας ενημερωνω για το πως προχωραει.. εκτος απο τη μινοξιδιλη διαβασα για το δαφνελαιο το οποιο σιγουρα δεν θα εχει παρενεργειες.. δε θελω να χρησιμοποιησω πολλα χημικα στο κεφαλι μου.. τι αλλο μου προτεινετε για το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα? ισως καμια βιταμινη συμπλεγματος Β ή βιοτινη? επισης το δαφνελαιο πως να το χρησιμοποιησω και απο που να το προμηθευτω.. ευχαριστω.. ;-)
υγ. ολα αυτα που αναφερω απο εδω μεσα τα διαβασα και συνεχιζω το διαβασμα..
 

tasos33

Well-Known Member
ο εν λογω γιατρος νομιζω πως μερικα χρονισ πριν δουλευε με τον γκουρα...εχει χωσει πολλα στην χερλαιν...φαινεται καλη δουλεια οντως πιστευω πισω απο χερλαιν θα ειναι αραια....μονη μου ενστασσγ στη δοτρια ....πολλα γκραφτς απο σχετικα μικρη επιφανεια..αφηνψ ερωτηματικο γιατο πως θα ειναι η δοτρια οταν μεγαλωσουν τα μαλλια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
το δαφνελαιο θα σε βοηθησει..μπορεις ομως να δοκιμασεις το σαμπουαν exesio(εχουμε θεμα στο φορουμ)
που περιεχει δαφνελαιο και αλλα ευεργετικα συστατικα και υπαρχουν καλες κριτικες...αλλα ειναι ακριβο
 

dimitris50423

Well-Known Member
αυτη τη στιγμη χρησιμοποιω το σαμπουαν nanogen το οποιο ειναι επισης ακριβο.. θα ψαξω για το πιο σαμπουαν θα χρησιμοποιησω μετα εχω ακομη καιρο ολες οι προτασεις καλοδεχουμενες..
τασο ευχαριστω για τα σχολια σου. με ενδιαφερει η αποψη σας γιατι εχετε δει πολλα αποτελεσματα..
για τον γιατρο εχω ακουσει οτι ισως δουλευε στην dhi. δεν ξερω αν αληθευει
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
δαφνελαιο περνεις απο φαρμακειο και ειναι φθηνο.
Βαζω μια φορα την εβδομαδα για 1 ωρα.Αν θες βαλε και 2 φορες.
 

poseidonas77

Well-Known Member
παντως στο site του εχει καποια πολυ ενδιαφερον αποτελεσματα....βεβαια φωτος αλλα δειχνουν καλες δουλειες..παντως οι τιμες του ειναι χωμα....
 

dimitris50423

Well-Known Member
ευχαριστω john. κανεις μασαζ και το αφηνεις μια ωρα και επειτα λουζεσαι? σκεπαζεις το κεφαλι με κατι για καλυτερη απορροφηση? θα το κανω μιας και φανταζομαι ειναι εντελως αθωο. και πολυ αποτελεσμα να μην εχει κακο δεν θα κανει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι κανω λιγο μασαζ μεχρι να απλωσει.Το αφηνω ετσι μια ωρα και μετα ξεβγαζω με σαμπουαν.
Βιοτινη περνω solgar 1000 απο φαρμακειο.Εχει 50 χαπια 1 την ημερα και εχουν περιπου 8-9 ευρω
 

aeratos28

Just aeratos
Ωραία hairline φιλέ μου σου έχει φτιαξει.φαντάζομαι δικο σου ηταν το σχεδιο έτσι??πολύ ωραίο..μπράβο ρε!να σου πω απο μπροστά ακριβως στην μέση της hairline μέχρι πλαγιά πόση διάφορα έχει?γύρω στους 2 ποντους?ελπίζω να καταλάβεις τι εννοώ.μήπως δεν το λέω σωστα??εννοώ οτι δεν είναι ευθεία,που είναι πολύ άσχημο και επίσης δεν είναι αυτό το άθλιο τριγωνακι να το πω? που σε κανουν σαν τον κομη Δράκουλα..!πάντως δένεται πολύ ομορφο να ξέρεις!
 

crossfire

Well-Known Member
από που τον έμαθαν τον Βεκρή οι Δανοί;
μήπως ρώτησες;
εφόσον δεν παίζει στο δικό μας το φόρουμ,λίγο δύσκολο να παίζει στα ξένα ....
 

tasos33

Well-Known Member
tα αποτελεσματα του γιατρου δεν ειναι και ασχημα, μαλιστα μερικα ειναι και δυσκολα, γενικοτερα τα λες αξιοπρεπη, θα πω οτι συγκριτικα με την d**i μπορει να ειναι και εφαμμιλα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπλουζα