Dimitris-dhi Athens-11.7.19

Dimitris_pechli

New Member
Καλησπέρα παιδιά!
Αντιμετωπίζω και εγώ κλασικό πρόβλημα αλωπεκίας με κύριο πρόβλημα στους κροτάφους.
Σκεφτόμουν καιρό για μεταμόσχευση όμως ήμουν αρκετά επιφυλακτικός.
Το έναυσμα μου το έδωσε ένας γνωστός, τον οποίο είχα καιρό να δω, και όταν τον είδα ήταν πραγματικά αγνώριστος!
Μου σύστησε την DHI χωρίς πολλά λόγια, όντας σίγουρος πως με μια επίσκεψη θα πειστώ αμέσως για τον επαγγελματισμό και την αποτελεσματικότητα τους.
Πράγματι, έκλεισα ραντεβού και ομολογώ πως πήγαινα κρατώντας μικρό καλάθι!
Και όμως.. διαψεύστηκα αμέσως!
Ανεβαίνοντας στον όροφο για το ραντεβού μου με τον κ.Γιώργο Στάθη, η Μάγδα στην υποδοχή ευγενέστατη, και οι εγκαταστάσεις άψογες!
Ξεκινήσαμε την διάγνωση με εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας και πλήρη ενημέρωση για οποιαδήποτε απορία μπορεί να είχα! Στη συνέχεια είχα λεπτομερή ανάλυση της όλης διαδικασίας και ξενάγηση στους χώρους του ιατρείου από τον ιατρό κ.Βασίλη Μαντσιούκα.
Φεύγοντας είχα τις καλύτερες εντυπώσεις και πήρα την απόφαση να κλείσω ραντεβού μέσα στην επόμενη εβδομάδα κιόλας!
Στις 11/7/19 ο κ.Μαντσιούκας με την Δώρα και την Έφη, ανέλαβαν την μεταμόρφωση μου.
Έλαβα πλήρους περιποίησης, άψογης συμπεριφοράς και φιλικής διάθεσης!
Μετά το πέρας της μεταμόσχευσης, η αγωγή εύκολη και κατανοητή και φυσικά περιμένω να δω άψογα αποτελέσματα!
Θα επανέλθω με φωτογραφίες και αποδείξεις!
Ευχαριστώ πολύ όλη την ομάδα της DHI.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Καλησπέρα παιδιά!
Αντιμετωπίζω και εγώ κλασικό πρόβλημα αλωπεκίας με κύριο πρόβλημα στους κροτάφους.
Σκεφτόμουν καιρό για μεταμόσχευση όμως ήμουν αρκετά επιφυλακτικός.
Το έναυσμα μου το έδωσε ένας γνωστός, τον οποίο είχα καιρό να δω, και όταν τον είδα ήταν πραγματικά αγνώριστος!
Μου σύστησε την DHI χωρίς πολλά λόγια, όντας σίγουρος πως με μια επίσκεψη θα πειστώ αμέσως για τον επαγγελματισμό και την αποτελεσματικότητα τους.
Πράγματι, έκλεισα ραντεβού και ομολογώ πως πήγαινα κρατώντας μικρό καλάθι!
Και όμως.. διαψεύστηκα αμέσως!
Ανεβαίνοντας στον όροφο για το ραντεβού μου με τον κ.Γιώργο Στάθη, η Μάγδα στην υποδοχή ευγενέστατη, και οι εγκαταστάσεις άψογες!
Ξεκινήσαμε την διάγνωση με εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας και πλήρη ενημέρωση για οποιαδήποτε απορία μπορεί να είχα! Στη συνέχεια είχα λεπτομερή ανάλυση της όλης διαδικασίας και ξενάγηση στους χώρους του ιατρείου από τον ιατρό κ.Βασίλη Μαντσιούκα.
Φεύγοντας είχα τις καλύτερες εντυπώσεις και πήρα την απόφαση να κλείσω ραντεβού μέσα στην επόμενη εβδομάδα κιόλας!
Στις 11/7/19 ο κ.Μαντσιούκας με την Δώρα και την Έφη, ανέλαβαν την μεταμόρφωση μου.
Έλαβα πλήρους περιποίησης, άψογης συμπεριφοράς και φιλικής διάθεσης!
Μετά το πέρας της μεταμόσχευσης, η αγωγή εύκολη και κατανοητή και φυσικά περιμένω να δω άψογα αποτελέσματα!
Θα επανέλθω με φωτογραφίες και αποδείξεις!
Ευχαριστώ πολύ όλη την ομάδα της DHI.
Πεχλιόγλου Δημήτριος.
Η ψυχολογια, λενε, καποιες φορες παιζει πολυ σημαντικο ρολο στη θετικη εξελιξη καποιων καταστασεων.

Μακαρι, φιλε μου, στην προκειμενη περιπτωση να κανει το "θαυμα" της και να εχεις το προσδοκωμενο αποτελεσμα.

Καλη συνεχεια!
 

Tsek

Well-Known Member
Άλλη τοποθέτηση προϊόντος δεν έχει το νήμα?
Μόνο για την Dhi η διαφήμιση?
 
Μπλουζα