Dim74, fue, παπανικολάου, 2480 grafts, 11-12/11/2013

aeratos28

Just aeratos
dim74 ότι καλύτερο εύχομαι! καλές είναι οι φωτό αλλά αν έχεις και τις φωτό που δείχνουν που εβαλες τα grafts θα ήταν ακόμα καλύτερα.τις φωτό της εταιρίας αν έχεις βαλε..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
dim74 τις φωτό της μέρας της τελευταίας σου επέμβασης δεν έχεις βάλει..αν σου είναι εύκολο βάλτες κάποια στιγμή αν θέλεις.για να δούμε που δουλεψατε ακριβώς αυτή τη φορα
 

aeratos28

Just aeratos
dim74 θα έλεγα και σε εσένα να βάλεις καμία φωτό,αλλά εσύ δεν έχεις βάλει φωτό ούτε την μέρα της επέμβασης..δεν ξέρουμε αν έκανες πάλι εμφύτευση η όχι..δεν απαντας,ούτε ανεβασες από την μέρα της επεμβασης, οπότε τζάμπα που τα λέω
 

aeratos28

Just aeratos
ρε dim74,αφού είσαι που είσαι μέσα τωρα από ότι βλέπω.γιατί δεν κάνεις μία ενημέρωση?ρε φίλε δεν το θεωρώ σωστό όλο αυτό που κάνεις.απλά για την έκπτωση και μόνο λόγο παρουσίασης το κάνεις?έτσι φαίνεται και έτσι σκέφτονται πολλοί
 

dim74

Member
αερατος εχεις μεγαλο προβλημα και δεν θα στο λυσω εγω,με κατηγορεις ευθεως ως ψευτη οταν λες πως δεν ξερεις αν εκανα την επεμβαση η οχι και μετα θες να σου κανω ενημερωση;απλα ντροπη σου!
σκεφτονται πολλοι πως το εκανα για την εκπτωση;αν μου εκαναν εκπτωση να δειχνω την παρουσιαση και να γραφω καλα λογια γιατι απεχω;γιατι δεν ειμαι σαν αλλους ολη μερα εδω μεσα να γλυφω την καθε κλινικη;
απλα βαρεθηκα,να βοηθησω οποιον θελει να με δει ευχαριστως,στους αλλους περιεργους κτλ αδιαφορω.
 

aeratos28

Just aeratos
ντροπή δική σου μεγάλε που θα βγεις και από πάνω.έχετε βρει μία καραμέλα και γλυφετε όλοι ,ο αερατος έχει πρόβλημα και άλλες τέτοιες άχρηστες δικαιολογίες.έκανες λες μεταμόσχευση,φωτό δεν έχεις βάλει καμία ούτε από την μέρα της επέμβασης ούτε και μετά..τότε ποιος ο λόγος που ειπες ότι έκανες την επέμβαση?αν εσύ το θεωρεις σωστό αυτό είναι δικό σου πρόβλημα..θα βγεις και από πάνω κιόλας.μπορούσες πολύ εύκολα να πεις παιδιά δεν θέλω να συμμετεχω για τους δικούς μου λόγους ,έκανα λάθος δεν θέλω να ενημερωσω πάλι..δεν θα σου έλεγε τίποτα κανείς.ούτε θα σε πίεζε κανείς να συνεχίσεις.όπως δεν σε πίεσε και κάποιος να γράψεις ότι έκανες πάλι μεταμόσχευση..άντε γιατί η κοροϊδία έχει και τα όρια της..ενημερώσεις δεν ενημερώσεις το ίδιο μου κάνει.από τη στιγμή ειδικά τωρα που ξεκαθαρισες ότι δεν θέλεις ..να τα κάνεις στην ώρα τους όμως για να είσαι σωστός..το καταλαβες?
 
Μπλουζα