Dhi vs hdc

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Λιγο χαθηκα και δε κινητε μυγα στο φορουμ..θελετε να καντηλιασω παλι μεσημεριατικα μπας και παρετε μπρος μερικοι εδω μεσα.
 

nine

Active Member
Πρωτα κοιτας το γενεολογικο σου δεντρο.Το ξεψαχνιζεις να δεις με ποιον συγγενη μοιαζεις στο patern της αραιωσης.Να εχεις μια εικονα που θα φτασεις μελοντικα.

Δηλαδη αν εχεις ολους τους male συγγενεις με norwood μεχρι to σβερκο 7αρι τα παρατας; Μιλαω για πατερα, θειους, ξαδερφια, και τους 2 παππουδες. Δεν μπορει το γονιδιο της αγα να σταθεροποιηθει αλλιως και να σου δωσει μονο ανοιχτο μπιφτεκι, φαγωμενη hairline;
 

Dim10

Active Member
Οπως ειπα μπερδευτηκα και διαβασα AHC αντι για HDC.
Οταν το συνειδητοποιησα ειχε ηδη παρει τον δρομο της η κουβεντα και ειχε κλεισει κιολας. Δεν ειναι εξαλλου ουτε η πρωτη ουτε η τελευταία φορα που το θεμα παει αλλου.
Αν υπαρχει προβλημα με αυτο μπορουν οι διαχειριστές να σβησουν οτι πιστευουν.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οπως ειπα μπερδευτηκα και διαβασα AHC αντι για HDC.
Οταν το συνειδητοποιησα ειχε ηδη παρει τον δρομο της η κουβεντα και ειχε κλεισει κιολας. Δεν ειναι εξαλλου ουτε η πρωτη ουτε η τελευταία φορα που το θεμα παει αλλου.
Αν υπαρχει προβλημα με αυτο μπορουν οι διαχειριστές να σβησουν οτι πιστευουν.

Δεν λεει για σενα ο cvial αλλα για τον τιτλο του νηματος.
 

naruto

Well-Known Member
παντως μιας κ το θεμα λεει για hdc κ επειδη εγινε λογος για αυτο
το πρωτο πραγμα που με ρωτησε ο φιουρης ειναι για κληρονομικοτητα απο συγγενεις,πατεραδες-παππουδες-θειους,καθως κ τι θεραπεις κανω ή ειμαι διατεθηνος να κανω.
 

Dim10

Active Member
@john_john στον tsek απαντησα.
Σε θεματα συγκρισης hdc με dhi , σε γενικοτερη αποψη νομιζω ειναι ασυγκριτο. Δε χρειαζεται καν να μπει καποιος στη διαδικασια.
 

tasos33

Well-Known Member
Τώρα ειπες την μαγική κουβέντα και θα ηρεμήσει,έτοιμος να αρχίσει να στολίζει ηταν....

Υσ. Φόρουμ χωρίς Γιάννη προκοπή δε κανει..
@john_john στον tsek απαντησα.
Σε θεματα συγκρισης hdc με dhi , σε γενικοτερη αποψη νομιζω ειναι ασυγκριτο. Δε χρειαζεται καν να μπει καποιος στη διαδικασια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

stelgeo134

New Member
Ρε παιδιά , μια ερώτηση για όλα αυτά τα συμπεράσματα. Σκέφτομαι κ εγω να επιλέξω σε επόμενη μμ μία από τις 3 (μη βαράτε , αλλά το άρχικό θέμα άλλαξε λίγο από ότι είδα). Από αυτά που λέει ο φίλος DIM10 εγώ καταλαβαίνω ότι η HDC είναι πολύ πολύ μπροστά. ΈΧετε δει αποτελέσματα από κοντα στις μμ , γνωρίζατε πως ήταν πριν ο ασθενης με τα μάτια σας κ πως έγινε μετά , συγκρίνατε πάρόμοια παραδείγματα με κοινούς παράγοντες ηλικίας , αραίωσης κτλ, ή βλέπετε από φωτο κ κρίνετε έτσι?
 

Dim10

Active Member
@stelgeo134 στην ουσια αναρρωτιεμαι και εγω και εκφράζω περισσοτερο αποριες με βαση αυτα που εχω δει/διαβασει μεσα στο φορουμ. Υπάρχουν μέλη που γνωρίΖουν πολυ καλα το θεμα μμ και σε θεματα κλινικης και σε θεματα γενικοτερα εξέλιξης ωστε να σου λυσουν περεταίρω αποριες.
Εγω μιλαω με βαση αυτα που εχω δει απο εδω μεσα και καταλήγω να πω οτι λεω παραπανω. Μπορεις να βγαλεις κ εσυ την δικια σου αποψη με λιγο παραπανω ψαξιμο στο φορουμ αν εχεις ορεξη και χρονο.
 

koumparos

Well-Known Member
Stelgeo εγω εχω προσωπικη εμπειρια απο μμ που εκαναν 2 ξαδερφια μου στον καναδα (norwood 3)
και μπορω να σου πω οτι μια πετυχημενη μεταμοσχευση μαζι παντα με θεραπεια για το φρεναρισμα της τριχοπτωσης ειναι αυτη τη στιγμη ενα μικρο θαυμα εναντια στο πολεμο της φαλακρας.Το μοναδικο ελατωμα της μμ ειναι οτι σε κοντρα ηλιο η εικονα ειναι καπως χειροτερη σε σχεση με κανονικο φωτισμο ημερας η δωματιου και ειναι λογικο διοτι οι μμ δεν μπορουν καν να πλησιασουν τις πυκνοτητες της μαμας φυσης και ετσι το φως διαπερνα τα μεταμοσχευμενα μαλια και φενεται δερμα.Επισης οι φωτο να ξερεις εαν ειναι εξυπνα βγαλμενες δεν δειχνουν την αληθεια και μονο εαν δεις απο κοντα ενα μεταμοσχευμενο κεφαλι live απο ολλες τις γωνιες και σε διαφορες συνθηκες φωτισμου μπορεις να δεις τι πραγματικα μπορει να δωσει μια μελετημενη,πετυχημενη μμ.Με την προυποθεση οτι θα εχεις να κανεις με ενα ειλικρινες ατομο που δεν χρησιμοποιει διαφορα κονσιλερς
τα οποια δυσκολα ανιχνευονται εαν τοποθετηθουν σωστα.
 

koumparos

Well-Known Member
Οχι αεροδρομιο, καμια σχεση.Απλα αν τον παρατηρησεις καλα στους κροταφους θα δεις οτι φενεται δερμα αλλα με χτενισμα αλλα φρατζα ακομα και με κοντρα ηλιο δυσκολα βλεπεις δερμα αλλα ποιος πλεον κανει τετοιο χτενισμα και μαλιστα σε μικρη ηληκια??Σχεδον κανενας.
 
Μπλουζα