DHI -FUE- Ευαγγελάτος - 1830 Grafts - 11.03.2020

izi

New Member
Φουλ κλεισμένο 6μηνο. Άργησα λίγο γιατί έβλεπα κινητικότητα η οποία νομίζω ότι έχει (υπερ)ελλατωθεί. Πραγματικά είμαι πολύ χαρούμενος με το αποτέλεσμα μέχρις στιγμής και περιμένω να μακρύνουν για να μπορώ να τα πιάνω και αυτά μαζί με τα υπόλοιπα.
 

Συνημμένα

  • compare.jpg
    compare.jpg
    121 KB · Προβολές: 421
  • viber_image_2020-10-06_15-14-43.jpg
    viber_image_2020-10-06_15-14-43.jpg
    209 KB · Προβολές: 421
  • viber_image_2020-10-06_15-14-44.jpg
    viber_image_2020-10-06_15-14-44.jpg
    240.9 KB · Προβολές: 395

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nik1994

Active Member
Φουλ κλεισμένο 6μηνο. Άργησα λίγο γιατί έβλεπα κινητικότητα η οποία νομίζω ότι έχει (υπερ)ελλατωθεί. Πραγματικά είμαι πολύ χαρούμενος με το αποτέλεσμα μέχρις στιγμής και περιμένω να μακρύνουν για να μπορώ να τα πιάνω και αυτά μαζί με τα υπόλοιπα.
Μπραβο φιλαρακι, αρκετα καλο αποτελεσμα. Η τριχα σου ειναι σγουρη γενικα η επειδη ειναι οι μεταμοσχευμενες;
 

izi

New Member
Μπραβο φιλαρακι, αρκετα καλο αποτελεσμα. Η τριχα σου ειναι σγουρη γενικα η επειδη ειναι οι μεταμοσχευμενες;

Φουλ κατσαρός είμαι. Δες τις πρώτες φωτογραφίες για να καταλάβεις. Αυτό είναι και πλεονέκτημα γιατί δείχνει καλύτερο το μαλλί, αλλά δυστυχώς επειδή ακόμα είναι κοντά δεν δένουν τόσο αρμονικά με τα υπόλοιπα κατά τα άλλα πραγματικά είναι πολύ καλά!
 

Gekal

Member
Φουλ κατσαρός είμαι. Δες τις πρώτες φωτογραφίες για να καταλάβεις. Αυτό είναι και πλεονέκτημα γιατί δείχνει καλύτερο το μαλλί, αλλά δυστυχώς επειδή ακόμα είναι κοντά δεν δένουν τόσο αρμονικά με τα υπόλοιπα κατά τα άλλα πραγματικά είναι πολύ καλά!
Άψογος είσαι.Μπραβο.
 

izi

New Member
Πάμε να κλείσουμε 9μηνο και πλέον εκ του ασφαλούς μπορώ να πω ότι είμαι υπερευχαριστημένος με το αποτέλεσμα. Τώρα το μόνο που μένει είναι να μακρύνουν για να τα πιάνω και αυτά μαζί με τα "αδελφάκια" τους χαχαχα. Πραγματικά αν διαβάζει ο Ηλίας και η υπόλοιπη ομάδα της DHI ένα τεράστιο ευχαριστώ για αυτό που βλέπω κάθε πρωί στον καθρέφτη μου!
front.jpg
profile.jpg
 

vlafo

Well-Known Member
Ένα από τα πολύ καλά αποτελέσματα της dhi,αλλά θεωρώ ότι βοηθήσανε πολύ τα χαρακτηριστικά του.
Πετυχημένο όπως και να χει.
 

kharmacoma

Well-Known Member
Η αλήθεια είναι με τόσο κατσαρή και χοντρή τρίχα, + τη χαμηλή αντίθεση με το δέρμα του κεφαλιού, θα ήταν μεγάλη αποτυχία να μην ήταν πολύ καλό το αποτέλεσμα!

Να το χαίρεσαι φίλε μου, άλλος ανθρωπος!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα