DHI - Γιωργος Γουναρης: τον γνωρίζετε;

Maradona41

New Member
Καλησπέρα,

Μου πρότειναν απο την DHI τον κο Γιωργο Γούναρη. Έχω ψάξει στο forum και δεν έχω βρει καμία αναφορά στο ονομα του. Απο την DHI μου είπαν ότι είναι απο τους πλέον έμπειρους και παλιούς συνεργάτες - ιατρους της κλινικής. Απλά δεν έχω δει το ονομα του να αναφέρεται πουθενά και μου έκανε εντύπωση.

Σας ευχαριστώ πολύ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
γραψε George Gounaris MD στο google και ριξε μια ματια . Σημασια εχει βεβαια να βρεις αποτελεσματα απο τον γιατρο , και στη θεση σου θα ζητουσα ραντεβου με τον γιατρο για γνωριμια και συζητηση , και μπορεις να τον ρωτησεις ευθαιως για την εμπειρια που εχει κτλ κτλ .
 

Maradona41

New Member
Σε εύχαριστω πολύ για την απάντηση σου. Τον έχω ψάξει στον internet και τον έχω γνωρίσει και φαίνεται σοβαρός. Ωστόσο, δεν έχω δει καμία δουλειά του ούτε στο forum ούτε στο διαδύκτιο! Νομίζω μόνο έναν δημοσιογράφο του star που έκανε κάτι ρεπορτάζ για show biz (μαυροκεφαλακη ‘η καπως έτσι) έχει κάνει απο περιπτώσεις που να ξέρω! Θα ήθελα και κάποια άλλη γνώμη για τον συγκεκριμένο παρόλα αυτά και για αυτό ρωτάω.

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι πάντως!
 

Maradona41

New Member
Ναι, κι εγώ αυτό λέω - μου κάνει εντύπωση γιατί υποτίθεται ότι είναι χρόνια στην DHI.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
 

nino24

Member
Καλησπέρα,

Μου πρότειναν απο την DHI τον κο Γιωργο Γούναρη. Έχω ψάξει στο forum και δεν έχω βρει καμία αναφορά στο ονομα του. Απο την DHI μου είπαν ότι είναι απο τους πλέον έμπειρους και παλιούς συνεργάτες - ιατρους της κλινικής. Απλά δεν έχω δει το ονομα του να αναφέρεται πουθενά και μου έκανε εντύπωση.

Σας ευχαριστώ πολύ.

Φίλε μου, έκανες πρόσφατα ραντεβού στην DHI; Αν ναι, πότε;
 

nino24

Member
Ιούνιο. Υπολογίζω να προχωρήσω σε Χειρπυργειο Νοέμβριο!
Πάντως όπως ερίξα μια ματιά, ο συγκεκριμένος θα είναι και στο επιστημονικό συμβούλιο ενός live συνεδρίου που θα κάνει η DHI. Googlaρε το όνομα του και θα σ βγάλει το σημείο της σελίδας. Εγώ ψάχνω για τον Ματσιουκα αλλά δεν βρίσκω κάτι.
 

geoko

New Member
Ιούνιο. Υπολογίζω να προχωρήσω σε Χειρπυργειο Νοέμβριο!
Καλησπέρα
Να ρωτήσω εάν τελικά προχώρησες στο χειρουργείο με τον κο Γούναρη ή εάν έχεις άλλες πληροφορίες για τον συγκεκριμένο ιατρό;
Επίσης μου τον σύστησε μια φίλη πλαστική χειρούργος (της οποίας την άποψη την εμπιστεύομαι) αλλά και εγώ δεν έχω βρει δουλειά του στο Ίντερνετ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Καλησπέρα
Να ρωτήσω εάν τελικά προχώρησες στο χειρουργείο με τον κο Γούναρη ή εάν έχεις άλλες πληροφορίες για τον συγκεκριμένο ιατρό;
Επίσης μου τον σύστησε μια φίλη πλαστική χειρούργος (της οποίας την άποψη την εμπιστεύομαι) αλλά και εγώ δεν έχω βρει δουλειά του στο Ίντερνετ.
Εδώ έχει ένα περιστατικό του Dr Γούναρη από την DHI.
 

Chris34

Active Member
Δυστυχώς στην dhi οι γιατροί μένουν συνήθως μέχρι να μάθουν καλά τη μεταμόσχευση μαλλιών και μετά φεύγουν και ξεκινάνε μόνοι τους με αποτέλεσμα να βλέπεις συνεχώς νέα ονόματα οι οποίοι έχουν μικρή εμπειρία ή μαθαίνουν.
 
Μπλουζα