derminator 2

palikariomorfo

New Member
Γεια σας παιδια.

Χρησιμοποιει κανενας απο εδω μεσα το derminator 2? Βλεπω πολλους στο ιντερνετ να γραφουν οτι ειναι η καλυτερη συσκευη για microneedling, αλλα απο οτι εχω καταλαβει ειναι λιγο 'ιστορια' το να το αγορασεις. Νομιζω το πουλαει μονο μια συγκεκριμενη εταιρεια μεσω του site της, το οποιο για να το δεις πρεπει να βαλεις 'proxy' απο αλλη χωρα (συγνωμη αν τα λεω λαθος αλλα δεν γνωριζω πολυ απο υπολογιστες). Επισης γραφουν οτι δεν αποστελουν στην Ελλαδα.

Αν εχει καταφερει καποιος να το αγορασει θα του ημουν ευγνωμων αν μου πει την διαδικασια καθως και πως του φανηκε η εμπειρια χρησης.

Εναλλακτικα θα μου αρεσε να ακουσω και για αντιστοιχες τετοιες συσκευες αλλων εταιρειων.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εν τω μεταξύ διάβασα Terminator 2 και προς στιγμήν νόμιζα ότι το καραφλοφόρουμ μας ντύθηκε στα χρώματα των rotten tomatoes .
 

palikariomorfo

New Member
χαχα όχι. Είναι ενα προιόν για microneedling που βοηθάει πολύ και στο θέμα της τριχόπτωσης ειδικά από την άποψη ότι βοήθαει για την καλύτερη απορρόφηση της μινοξιδίλης.
Αν κάποιος έχει εμπειρία με το θέμα της αγοράς ή κάποια άλλη αντίστοιχη συσκευή ας το αναφέρει.
 

jvja

New Member
Γεια σας παιδια.

Χρησιμοποιει κανενας απο εδω μεσα το derminator 2? Βλεπω πολλους στο ιντερνετ να γραφουν οτι ειναι η καλυτερη συσκευη για microneedling, αλλα απο οτι εχω καταλαβει ειναι λιγο 'ιστορια' το να το αγορασεις. Νομιζω το πουλαει μονο μια συγκεκριμενη εταιρεια μεσω του site της, το οποιο για να το δεις πρεπει να βαλεις 'proxy' απο αλλη χωρα (συγνωμη αν τα λεω λαθος αλλα δεν γνωριζω πολυ απο υπολογιστες). Επισης γραφουν οτι δεν αποστελουν στην Ελλαδα.

Αν εχει καταφερει καποιος να το αγορασει θα του ημουν ευγνωμων αν μου πει την διαδικασια καθως και πως του φανηκε η εμπειρια χρησης.

Εναλλακτικα θα μου αρεσε να ακουσω και για αντιστοιχες τετοιες συσκευες αλλων εταιρειων.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
Καλησπέρα.
Τελικά το βρήκες?
 

jvja

New Member
Γεια σας παιδια.

Χρησιμοποιει κανενας απο εδω μεσα το derminator 2? Βλεπω πολλους στο ιντερνετ να γραφουν οτι ειναι η καλυτερη συσκευη για microneedling, αλλα απο οτι εχω καταλαβει ειναι λιγο 'ιστορια' το να το αγορασεις. Νομιζω το πουλαει μονο μια συγκεκριμενη εταιρεια μεσω του site της, το οποιο για να το δεις πρεπει να βαλεις 'proxy' απο αλλη χωρα (συγνωμη αν τα λεω λαθος αλλα δεν γνωριζω πολυ απο υπολογιστες). Επισης γραφουν οτι δεν αποστελουν στην Ελλαδα.

Αν εχει καταφερει καποιος να το αγορασει θα του ημουν ευγνωμων αν μου πει την διαδικασια καθως και πως του φανηκε η εμπειρια χρησης.

Εναλλακτικα θα μου αρεσε να ακουσω και για αντιστοιχες τετοιες συσκευες αλλων εταιρειων.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
Καλησπέρα.
Τελικά το βρήκες?
 
Μπλουζα