Delay,HDC 21-22/2/2022,Dr K.Mάρας 3546gr FUE

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Delay

Member
5 ΜΗΝΕΣ
φωτο κουρεμενος στο μπαλκονι,συνεχιζω για αλλους 2 μηνες pilfood και αφρο της fagron.Μπορω να πω οτι υπαρχει μεγαλη διαφορα απο τις πρωτες φωτο που αναβασα πριν την μμ.Αναμενω την εξελιξη της καταστασης.
Ευπροσδεκτα σχολια και παρατηρησεις απο τα μελη!!
 

Συνημμένα

  • 1.JPG
    1.JPG
    649.2 KB · Προβολές: 360
  • 3.JPG
    3.JPG
    250.2 KB · Προβολές: 329
  • 4.JPG
    4.JPG
    397.1 KB · Προβολές: 321
  • 2022_07_29_14_15_IMG_7532.JPG
    2022_07_29_14_15_IMG_7532.JPG
    639.5 KB · Προβολές: 293
  • 2.JPG
    2.JPG
    310.7 KB · Προβολές: 350

ManCyprus87

Well-Known Member
Πας πολύ καλά, και φαίνεται να γεμίζει δυνατά το κεφάλι από τον 5ο μήνα.
Ότι καλύτερο εύχομαι και τους επόμενους μήνες.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Καλησπέρα @Delay, εύχομαι όλα να είναι καλά!Θα μπορούσες να μας ενημερώσεις σχετικά με την εξέλιξη σου; Ήδη από τον 5ο μήνα η διαφορά ήταν τεράστια,πως είσαι σήμερα;Ευχαριστώ.
 

Delay

Member
Καλησπέρα @Delay, εύχομαι όλα να είναι καλά!Θα μπορούσες να μας ενημερώσεις σχετικά με την εξέλιξη σου; Ήδη από τον 5ο μήνα η διαφορά ήταν τεράστια,πως είσαι σήμερα;Ευχαριστώ.
Ευχαριστω πολυ.Λογω μιας επεμβασης που εκανα θα επαναλθω με φωτο σε μερικες ημερες.
 

Delay

Member
8 ΜΗΝΕΣ
Μετα απο 3 μηνες ανεβαζω παλι φωτογραφιες(κουρεμενος παλι κοντα και στο ιδιο μερος με τον ιδιο φωτισμο της ημερας οπως και ολες οι αλλες φωτο)Εχω σταματησει πλεον βιταμινες και αφρο.Γενικα ειμαι ευχαριστημενος καθως υπαρχει μεγαλη διαφορα απο το πως ημουν πριν την μμ.
Αν μπορουν να μου απαντησουν οι πιο εμπειροι αν θα υπαρξει κ αλλη βελτιωση με το περασμα των μηνων.
 

Συνημμένα

  • 4.JPG
    4.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 176
  • 3.JPG
    3.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 181
  • 2.JPG
    2.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 180
  • 1.JPG
    1.JPG
    620.3 KB · Προβολές: 191
  • 5.JPG
    5.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 190

JimKan1

Well-Known Member
8 ΜΗΝΕΣ
Μετα απο 3 μηνες ανεβαζω παλι φωτογραφιες(κουρεμενος παλι κοντα και στο ιδιο μερος με τον ιδιο φωτισμο της ημερας οπως και ολες οι αλλες φωτο)Εχω σταματησει πλεον βιταμινες και αφρο.Γενικα ειμαι ευχαριστημενος καθως υπαρχει μεγαλη διαφορα απο το πως ημουν πριν την μμ.
Αν μπορουν να μου απαντησουν οι πιο εμπειροι αν θα υπαρξει κ αλλη βελτιωση με το περασμα των μηνων.
εκλεισες οτι ατελεια υπηρχε μπροστα και γεμισες και το πισω, αψογος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα