crescina 500

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

primenote

New Member
καλημέρα σε όλους, είμαι καινούργιος στο site και έχω εκπλαγεί από τις τόσες πληροφορίες που υπάρχουν εδώ!
Ειμαι 35 χρονών και μέχρι τα 27 μου χρόνια είχα μακριά μαλλιά. Κοβοντάς τα είδα για πρώτη φορά την αραίωση στα μαλλία μου(σε αυτό συνέβαλε και ο καραφλός κουρέας ο οποίος την ώρα που με κούρευε, με προειδοποήσε ότι σε 2 χρόνια θα ήμουν τελείωσ καραφλός). Έκανε βέβαια λάθος γιατί μέχρι και σήμερα 8 χρόνια μετά η καταστασή μου είναι περίπου όπως τότε, μία αραίωση στο επάνω τμήμα του κεφαλιού.
Να πω την αλήθεια είμαι από τους ανθρώπους που ποτέ δεν πιστεύανε ότι υπάρχει λύση για την φαλάκρα και έτσι ποτέ δεν έκανα τίποτα για να την εμποδίσω, αλλά εχθές πήγα σε ένα φαρμακείο να πάρω κάτι αλλο και πιάνοντας κουβέντα ε την φαρμακοποιό μου πρότεινε την crescina 500 και με διαβεβαίωσε ότι κάνει δουλειά!
Στην θέα της τιμής πάγωσα(123 Ευρο), αλλά μου είπε ότι δεν χρειάζεται να γίνεται συνέχεια, αλλά 2 φορές τον χρόνο και έτσι σκέφτηκα ότι το να δίνεις 300 euro τον χρόνο και να έχεις μαλλία αξίζει τον κόπο και τα έσκασα!
Για πείτε ρε παιδιά βλακεία έκανα? ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: crescina 500

φιλε η crescina δεν φημιζεται και τοσο για τα αποτελεσματα της.....αντιθετα φημιζεται για την μεγαλη τιμη της.......
πιστευω οτι αν διαβαζες το φορουμ θα ειχες παρει οτι καλυτερο κυκλοφορει για επανεκφυση μαλλιων δηλαδη τη μινοξιδιλη και σε τιμη παρα πολυ καλη(π.χ 10 ευρω/μηνα)....
επισης θα μπορουσες να παρεις και κατι για να διατηρησεις τα υπαρχοντα μαλλια δηλαδη ενα αντι-dht σκευασμα.....(φιναστεριδη ειτε κατι τοπικο)
 

primenote

New Member
Απ: crescina 500

Ευχαριστώ φίλε για την απάντηση, απ' ότι έχω καταλάβει δεν πρόκειται για κάτι τόσο καλό, αλλά τώρα εφ όσων τα πήρα θα τα κάνω και θα σας πω τι αποτελέσματα είδα... αν μου πέσουν όλα θα με δείτε στις ειδήσεις!!! ;D
 

heyya

New Member
Απ: crescina 500

Την επόμενη φορά πήγαινε και ρώτα την φαρμακοποιό πόσα παίρνει από την crescina :mad:
 

primenote

New Member
Απ: crescina 500

τι να πω ρε παιδιά... η άγνεια του πρωτάρη!
Πάντως απ ότι έχω καταλάβει απ΄το πρωί που διαβάζω το φόρουμ τα καλύτερα είναι regain και propecia + κάποιο dht blocker, αλλά όταν τα σταματήσεις οτι ήταν να είχε πέσει θα πέσει.
Σωστά?
 

Pierre

Member
Απ: crescina 500

Αχ ρε φιλαρακο, έπρεπε να διαβάσεις λιγάκι πρώτα στο forum....
Πολλοί φαρμακοποιοί προωθούν αυτό το "προϊόν" λόγω μάρκετινγκ και μεγάλου περιθώριου κέρδους(βλέπεις είναι καλλυντικό και όχι φαρμακευτικό...)
Το έχω δοκιμάσει...ενα τπτ με μπόλικο καθόλου σε συσκευασία τούρτας chocolat...(άντε να δίνει λίγη αιμάτωση στο τριχωτό)...

Υπάρχουν λύσεις που αποδεδειγμένα δουλέυουν...μελέτα λιγάκι και δεν θα χάσεις... ;)

Φιλικά
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: crescina 500

primenote είπε:
τι να πω ρε παιδιά... η άγνεια του πρωτάρη!
Πάντως απ ότι έχω καταλάβει απ΄το πρωί που διαβάζω το φόρουμ τα καλύτερα είναι regain και propecia + κάποιο dht blocker, αλλά όταν τα σταματήσεις οτι ήταν να είχε πέσει θα πέσει.
Σωστά?

regaine και propecia.....αν παιρνεις προπεκια τοτε δεν θες αλλο dht blocker....γιατι το προπεκια ειναι τετοιο και μαλιστα το πιο ισχυρο......
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα