capsaicin cream !!!!!!!!!

Atermon

Member
fousekisss είπε:
Soralteno είπε:
βρε δε μου το βγάζετε από μυαλό ότι υπάρχει σύνδεση σκευασμάτων για αρθρίτιδα και τριχόπτωσης.

Συμφωνω και επαυξανω

Είναι και τα δύο φλεγμονές, γι' αυτό φαίνεται να δουλεύουν τα αντιφλεγμονώδη στην τριχόπτωση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
θα ήταν όντως ενδιαφέρον να γινόταν ένα ξεχωριστό thread στην κατηγορία "Πειραματικές θεραπείες" και να βλέπουμε την εξέλιξη του. ;)

Soralteno; Θες να το κάνεις εσύ;
 

cool11

Well-Known Member
Νομιζω πρεπει να ανοιχτει ενα θεμα για το 'thermascalp' και να συγκεντρωσουμε εκει τις σχετικες εμπειριες μας.
 

Ntoon91

Member
Έχω μια απορία κάνω ακόμη το έγκλημα να χρησιμοποιώ leontos στο κεφάλι. Βάζω κροταφους και όλη την ν6 επιφάνεια. Δε θα έπρεπε να ένιωθα να με καίει; Και βάζω και αρκετή ποσότητα και κάνω και μασάζ, τίποτα. Μόνο μια φορά που πηγα να το ξεβγαλω με ζεστό νερό το ένιωσα. Έχω δοκιμάσει μέχρι και με πιστολακι να ζεστανω κάπως το σημείο τίποτα. Είναι normal αυτό;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Ntoon91 είπε:
Έχω μια απορία κάνω ακόμη το έγκλημα να χρησιμοποιώ leontos στο κεφάλι. Βάζω κροταφους και όλη την ν6 επιφάνεια. Δε θα έπρεπε να ένιωθα να με καίει; Και βάζω και αρκετή ποσότητα και κάνω και μασάζ, τίποτα. Μόνο μια φορά που πηγα να το ξεβγαλω με ζεστό νερό το ένιωσα. Έχω δοκιμάσει μέχρι και με πιστολακι να ζεστανω κάπως το σημείο τίποτα. Είναι normal αυτό;

απο οτι φαινεται ο καθε ενας εχει διαφορετικη ευαισθησια και καψιμο στο δερμα με την καψαικινη.
εγω εχω δοκιμασει την λεοντος που ειναι 0,075%
και μια κρεμα απο το ebay 0,025%
η λεοντος αβασταχτη,η αλλη κρεμα οριακα δεν με ενοχλει στο δερμα.
παει να με καψει λιγο αλλα δεν τα καταφερνει,δηλαδη μια περιεκτικοτητα 0,035% θα με ενοχλουσε παλι.
δες το thermascalp.
η λεοντος ειναι και πολυ χαλια στο θεμα λαδιλας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα