capillogain

salis

New Member
malloumpas είπε:
fin 5 μέρες τη βδομάδα, dut 2 μέρες τη βδομάδα (πλέον). Επαιρνα dut κάθε μέρα αλλά την μείωσα λόγω των γνωστών παρενεργειών

Οταν εισουν μονο με Duta ειδες καποια διαφορα?
και ποσο εντωνες παρενεργειες ειχες?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dk1984

Member
frank είπε:
Το αγγλικό amazon σταμάτησε να το στέλνει. Ξέρει κάποιος που μπορώ να το προμηθευτώ ?

μπορεις απο την ιστοσελιδα τους μου ειχε ερθει με courier DHL.Δε θυμαμαι ομως αν εβγαινε ακριβοτερα
http://www.functional-products.net/en.html
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
jimys είπε:
kapa πως τα πας με αυτο εσυ; εχεις δει τπτ μεχρι τωρα;

δεν χρησιμοποιω καμια λοσιον προς το παρον.
εχω πεσει σε μηχανικες μεθοδους.
βουρτσισμα και αυτο http://www.ebay.com/itm/Slimming-Belt-Vibra-Tone-Lose-Weight-Belt-Slim-Waist-Vibrating-Massager-Burn-Fat-/300817676080?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item460a217730
 

malloumpas

New Member
salis είπε:
malloumpas είπε:
fin 5 μέρες τη βδομάδα, dut 2 μέρες τη βδομάδα (πλέον). Επαιρνα dut κάθε μέρα αλλά την μείωσα λόγω των γνωστών παρενεργειών

Οταν εισουν μονο με Duta ειδες καποια διαφορα?
και ποσο εντωνες παρενεργειες ειχες?

είδα (ίσως) λίγο πιο γερές τρίχες. Επανέκφυση 0 όμως (καμια θεραπεία δεν μου εδωσε νεα μαλλιά ούτε καν στο crown όπου έχω ένα πολύ μικρό θέμα). Αν δεν είχα σοβαρές παρενέργειες (τις γνωστές) θα το συνέχιζα. Αλλά γυρνάω στη φινα που σε εμένα τουλάχιστον, είχε το 10% των παρενεργειών του avodart.
 

malloumpas

New Member
Λογικά έχει διακοπεί η παρασκευή του capillogain. Δεν μπορείς να το βρεις σκεδόν πουθενά να το αγοράσεις (ούτε καν στο amazon που υπάρχουν τα πάντα) ενώ δεν λειτουργεί ούτε το site τους (που έχουν γραμμένο στη λοσιόν).
 

35007

Member
Kapa ποσες φορες τη μερα χρησιμοποιείς τη ζωνη μασαζ? Για ποση ωρα την κάθε φορα? Εχεις δει αποτελέσματα ή είναι προσφατη προσθηκη και είναι νωρις να εκφερεις αποψη?
Ειχα δει σχετικα προσφατα ένα βιντεακι με ένα γιαπονεζο που χρησιμοποιουσε κατι αντιστοιχο. Μετα τη χρηση η αιματωση ειχε αυξηθεί κατακόρυφα. Εψαχνα να το βρω στο ebay αλλα οσες φορες και αν προσπαθησα δεν τα καταφερα.
/quote]

δεν χρησιμοποιω καμια λοσιον προς το παρον.
εχω πεσει σε μηχανικες μεθοδους.
βουρτσισμα και αυτο http://www.ebay.com/itm/Slimming-Belt-Vibra-Tone-Lose-Weight-Belt-Slim-Waist-Vibrating-Massager-Burn-Fat-/300817676080?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item460a217730
[/quote]
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
35007 είπε:
Kapa ποσες φορες τη μερα χρησιμοποιείς τη ζωνη μασαζ? Για ποση ωρα την κάθε φορα? Εχεις δει αποτελέσματα ή είναι προσφατη προσθηκη και είναι νωρις να εκφερεις αποψη?
Ειχα δει σχετικα προσφατα ένα βιντεακι με ένα γιαπονεζο που χρησιμοποιουσε κατι αντιστοιχο. Μετα τη χρηση η αιματωση ειχε αυξηθεί κατακόρυφα. Εψαχνα να το βρω στο ebay αλλα οσες φορες και αν προσπαθησα δεν τα καταφερα.
/quote]

εχω βαλει ανω τελεια και θα επανελθω αργοτερα σε αυτην την θεραπεια.
υπαρχουν τεχνικα προβληματακια,οχι στην εκτελεση αλλα σε κοπο.
πρεπει να κανω αυτοσχεδια πατεντα,κατι να κραταει σταθερη την συσκευη σε συγκεκριμενο σημειο.
μονο 10-15 φορες το εφαρμοσα για κανενα 15λεπτο,αλλα εχει κοπο δυστυχως,δεν ειναι κρανος να μενει σταθερο στο κεφαλι και να κανεις ελευθερα κινησεις
 

35007

Member
Kapa για αυτή τη συσκευη που είναι κρανος τι λεσ?
http://www.ebay.com/itm/181152638137?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

kapa είπε:
35007 είπε:
Kapa ποσες φορες τη μερα χρησιμοποιείς τη ζωνη μασαζ? Για ποση ωρα την κάθε φορα? Εχεις δει αποτελέσματα ή είναι προσφατη προσθηκη και είναι νωρις να εκφερεις αποψη?
Ειχα δει σχετικα προσφατα ένα βιντεακι με ένα γιαπονεζο που χρησιμοποιουσε κατι αντιστοιχο. Μετα τη χρηση η αιματωση ειχε αυξηθεί κατακόρυφα. Εψαχνα να το βρω στο ebay αλλα οσες φορες και αν προσπαθησα δεν τα καταφερα.
/quote]

εχω βαλει ανω τελεια και θα επανελθω αργοτερα σε αυτην την θεραπεια.
υπαρχουν τεχνικα προβληματακια,οχι στην εκτελεση αλλα σε κοπο.
πρεπει να κανω αυτοσχεδια πατεντα,κατι να κραταει σταθερη την συσκευη σε συγκεκριμενο σημειο.
μονο 10-15 φορες το εφαρμοσα για κανενα 15λεπτο,αλλα εχει κοπο δυστυχως,δεν ειναι κρανος να μενει σταθερο στο κεφαλι και να κανεις ελευθερα κινησεις
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
35007 είπε:
Kapa για αυτή τη συσκευη που είναι κρανος τι λεσ?
http://www.ebay.com/itm/181152638137?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

μην ξεφευγουμε απο το θεμα,εδω ειναι για το capillogain.
δες αυτο το νημα για αυτες τις συσκευες απο την αρχη http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8656.html
και να το συζητησουμε εκει ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

memento

New Member
Καλησπέρα σας,
Παίρνω το θάρρος και γράφω μετά από καιρό που παρακολουθώ το forum.
Είχα αγοράσει και εγώ το capillogain μετά από αρκετό ψάξιμο και εδώ και σε ξένα forum.
Το χρησιμοποιούσα με regain. Πριν λίγες μέρες μου τελείωσε το μπουκάλι και ψάχνω να αγοράσω ξανά αλλά τπτ...
Μετά από 3-4 μήνες περίπου δεν μπορώ να μιλήσω με σιγουριά για επανέκφυση, αλλά είχε μειωθεί αρκετά η τριχόπτωση και οι τρίχες ήταν πιο δυνατές.
Πάντως βρώμαγε πολύ και είχε περίεργο χρώμα, αλλά μου κάνει εντύπωση που σταμάτησε έτσι ξαφνικά.
Θα του έδινα ακόμα καιρό.
Τώρα ψάχνω ξανά για άλλη τοπική λύση σε συνδυασμό με regain...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
memento είπε:
Καλησπέρα σας,
Παίρνω το θάρρος και γράφω μετά από καιρό που παρακολουθώ το forum.
Είχα αγοράσει και εγώ το capillogain μετά από αρκετό ψάξιμο και εδώ και σε ξένα forum.
Το χρησιμοποιούσα με regain. Πριν λίγες μέρες μου τελείωσε το μπουκάλι και ψάχνω να αγοράσω ξανά αλλά τπτ...
Μετά από 3-4 μήνες περίπου δεν μπορώ να μιλήσω με σιγουριά για επανέκφυση, αλλά είχε μειωθεί αρκετά η τριχόπτωση και οι τρίχες ήταν πιο δυνατές.
Πάντως βρώμαγε πολύ και είχε περίεργο χρώμα, αλλά μου κάνει εντύπωση που σταμάτησε έτσι ξαφνικά.
Θα του έδινα ακόμα καιρό.
Τώρα ψάχνω ξανά για άλλη τοπική λύση σε συνδυασμό με regain...

ειχα σκοπο να το δοκιμασω αλλα δεν προλαβα.
ελεγα και αν δουλεψει πιο απο τα 12 συστατικα θα την κανει την δουλεια?
αν το αποσυρουν σε ποια ουσια θα στραφω?
folligen στην θεση του capillogain
 

memento

New Member
kapa είπε:
memento είπε:
Καλησπέρα σας,
Παίρνω το θάρρος και γράφω μετά από καιρό που παρακολουθώ το forum.
Είχα αγοράσει και εγώ το capillogain μετά από αρκετό ψάξιμο και εδώ και σε ξένα forum.
Το χρησιμοποιούσα με regain. Πριν λίγες μέρες μου τελείωσε το μπουκάλι και ψάχνω να αγοράσω ξανά αλλά τπτ...
Μετά από 3-4 μήνες περίπου δεν μπορώ να μιλήσω με σιγουριά για επανέκφυση, αλλά είχε μειωθεί αρκετά η τριχόπτωση και οι τρίχες ήταν πιο δυνατές.
Πάντως βρώμαγε πολύ και είχε περίεργο χρώμα, αλλά μου κάνει εντύπωση που σταμάτησε έτσι ξαφνικά.
Θα του έδινα ακόμα καιρό.
Τώρα ψάχνω ξανά για άλλη τοπική λύση σε συνδυασμό με regain...

ειχα σκοπο να το δοκιμασω αλλα δεν προλαβα.
ελεγα και αν δουλεψει πιο απο τα 12 συστατικα θα την κανει την δουλεια?
αν το αποσυρουν σε ποια ουσια θα στραφω?
folligen στην θεση του capillogain

Kapa λες; δεν το ξέρω...στην όψη πάντως ίδια φαίνονται!
Το χρησιμοποιείς καιρό;
only 8 left in stock στο amazon...πρέπει να πάρουμε ποσότητες μην το φουντάρουν και αυτό πάλι!:p
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
memento είπε:
Kapa λες; δεν το ξέρω...στην όψη πάντως ίδια φαίνονται!
Το χρησιμοποιείς καιρό;
only 8 left in stock στο amazon...πρέπει να πάρουμε ποσότητες μην το φουντάρουν και αυτό πάλι!:p
το χρησιμοποιω 5 εβδομαδες,δεν κανει και θαυματα αλλα ενα κλικ επανεκφυση το δινει,μιση απο την μινοξιδιλη δηλαδη.
ειναι πολυ φθηνο,παρα πολυ φθηνο.
8oz ειναι το μπουκαλι του,τιμη ιδια με την kirkland αν βαλεις κατω ποσοτητα.
αν το φουνταρουν και αυτο τοτε τι να πω....
υπαρχει σχεδιο για να καραφλιασει ο κοσμος :3m:
 

memento

New Member
[/quote]
το χρησιμοποιω 5 εβδομαδες,δεν κανει και θαυματα αλλα ενα κλικ επανεκφυση το δινει,μιση απο την μινοξιδιλη δηλαδη.
ειναι πολυ φθηνο,παρα πολυ φθηνο.
8oz ειναι το μπουκαλι του,τιμη ιδια με την kirkland αν βαλεις κατω ποσοτητα.
αν το φουνταρουν και αυτο τοτε τι να πω....
υπαρχει σχεδιο για να καραφλιασει ο κοσμος :3m:
[/quote]

χαχαχαχαα λες;
ήμουνα μεταξύ tricomin - revivogen
τώρα μπήκε και αυτό...θα το κοιτάξω! θα δω και την πορεία σου!
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
memento είπε:
α λες;
ήμουνα μεταξύ tricomin - revivogen
τώρα μπήκε και αυτό...θα το κοιτάξω! θα δω και την πορεία σου!
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου!
θα εξαφανισουν το καραφλο ειδος σαν τις κατσαριδες :brut:
το tricomin ειναι ακριβο.
το revivogen ειναι ακριβο και αφηνει και πολυ λαδιλα.
το crinagen στην θεση του revivogen ειναι γαντι,δεν λαδωνει και ειναι και φθηνοτερο
 
Μπλουζα