BODY HAIR TRANS

djvanalmi777

New Member
παιδια καλησπερα.οπως εχω αναφερει σε αλλο post θεωρω τον εαυτο μου εδω μεσα και συμφωνα με οσα εχω διαβασει ως εξαιρετικα εμπειρο.με hair trans ( strip(3),fue(3),διορθωση strip,prp, φαρμακα λοτιον κλπ.σκέφτομαι να προχωρήσω μόνο για την κάλυψη της ζώνης Γ σε body αποκλειστικα γτ πλέον η δότρια οτι είχε να δώσει το έδωσε.μπορείτε να ρωτήσετε ότι επιθυμειτε για την εως τωρα εμπειρια μου αλλα και απαντησεις σαφεις στην ερωτηση περι body hair trans. χτες μόλις έγινα μέλος μετά από τόσα χρόνια.αργησα λίγο αλλά είμαθ εδώ.σας ευχαριστώ εκ των προτέρων[/b]
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

horhitto4

Member
djvanalmi777 είπε:
παιδια καλησπερα.οπως εχω αναφερει σε αλλο post θεωρω τον εαυτο μου εδω μεσα και συμφωνα με οσα εχω διαβασει ως εξαιρετικα εμπειρο.με hair trans ( strip(3),fue(3),διορθωση strip,prp, φαρμακα λοτιον κλπ.σκέφτομαι να προχωρήσω μόνο για την κάλυψη της ζώνης Γ σε body αποκλειστικα γτ πλέον η δότρια οτι είχε να δώσει το έδωσε.μπορείτε να ρωτήσετε ότι επιθυμειτε για την εως τωρα εμπειρια μου αλλα και απαντησεις σαφεις στην ερωτηση περι body hair trans. χτες μόλις έγινα μέλος μετά από τόσα χρόνια.αργησα λίγο αλλά είμαθ εδώ.σας ευχαριστώ εκ των προτέρων[/b]

εγω θα σου ζητουσα να παραθεσεις καμια φωτο να δουμε σε τι κατασταση βρισκεσε μετα απο τοσες και τοσες μεταμοσχευσεις αν δε μπορεις μπορεις να ρωτησεις τους αντμινς πως θα το κανεις...αν θελεις μπορεις να μας πεις και που τις εκανες...οχι τους γιαττους και τις κλινικες προς θεου θα φας μπαν αλλα αν γινετε σε ποια χωρα και αν εισαι ικανοποιημενος απο αυτες....τελος πες μας και κατι για τις θεραπειες...γενικα απ τι στιγμη που εχεις αποφασισει να μας μιλισεις γτια το προβλημα σου γινε λιγο ποιο συγκερκιμενος...
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
3 strip 3 fue και χρονια με φαρμακα κτλ....ποσο χρονων εισαι?Μηπως εισαι ο Μπαρμπα Μητσος βρεεε απο του χωριο?
 

djvanalmi777

New Member
26.πως σου φάνηκε?όχι και πολύ καλό το αστείο σου με όσα έχω περάσει αλλά τλπ.hornitto οσον αφορά τις φωτογραφίες ναι θα τις παραθέσω κάποια στιγμή.σε ένα εξάμηνο περίπου να έχω και τα τελικά αποτελέσματα από την τελευταία ...........edit............
 

Stripar

Established Member
Αν είσαι 26 με 6 μτχ + PrP + θεραπείες , λογικά απο τα 20 ίσως και πιό νωρίς είσαι στα κόψε-ράψε.
Δεδομένου ότι το Norwood σου δέν έχει σταθεροποιειθεί ακόμα , επόμενο είναι να φτάσεις στις 10 τα επόμενα χρόνια.
Η υπομονή πολλές φορές είναι αρετή!...αντιλαμβάνομαι όμως τον πανικό , ειδικά όταν η τριχόπτωσξ ξεκινάει σε τόσες μικρές ηλικές
Περιμένουμε τις φωτογραφίες σου
 
Μπλουζα