BNP-32

gianniskritikos2

Active Member
georgex6 χρησιμοποιης l arginine και εγω αρχισα προ καμια βδομαδα κανει αρκετο καλο η μπα? την πηρα για γυμναστηριο.... λες να δω αποτελεσμα στο μαλλι?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimos18

Member
Georgex6 είπε:
απο τι βλεπω μαζευονται και γιαυτο http://www.thekaneshop.com/index.php/peptides/bnp-32-10mg.html
τωρα νβα σας πω την αληθεια εγω δεν πολυεμπιστευομαι τον kane με ολα αυτα που προσφερει
μακαρι να ειναι αληθεια βεβαια...

Συμφωνώ.Ούτε kane ούτε κανέναν.Το καλύτερο είναι για να είσαι προστατευμένος από παντού ,με το που γίνεται το group buy καπάκι στο εργαστήριο.
 

Georgex6

Well-Known Member
gianniskritikos2 είπε:
georgex6 χρησιμοποιης l arginine και εγω αρχισα προ καμια βδομαδα κανει αρκετο καλο η μπα? την πηρα για γυμναστηριο.... λες να δω αποτελεσμα στο μαλλι?
δε ξερω αν βοηθαει στα μαλλια δεν εχω παρει πανω απο 2 μηνες συνεχομενα αλλα δε το νομιζω, στο αλλο θεμα...βοηθαει σιγουρα γιαυτο και το παιρνω, θα αναφερθω αναλυτικα στην αργινινη σε αλλο thread για να μη κανουμε spam
 

dimos18

Member
Τρεις που το δοκιμάζουν περίπου ισχυρίζονται ότι έχουν γεμίσει "vellus hair".Το αν αυτά θα γίνουν κανονικές τρίχες ,άγνωστο προς το παρόν .Πιστεύω σε 2 -3 βδομάδες θα ξέρουμε που οδεύει το πράμα.Αν υπάρξουν και φωτογραφίες δε ,θα ενημερώσω.
 

gianniskritikos2

Active Member
εψαξα γιαυτο ενας στους 45 περιπου ποσοι ηταν παρατιρισε θολη οραση ... κατι παιζει με την καρδια που χρισιμοποιητε για ανεπαρκια η ουσια αυτη ... δεν ξερουμε λενε αν θα προκαλει παρενεργειες σε βαθος χρονου... ειναι εσιοδοξοι πως οχι... αλλα οχι σιγουροι παντως αποτελεμσα διχνει να εχει και μαλιστα λεει οτι τα αποτελεσματα ειναι μονιμα και μετα την διακοπη τα αποτελεσματα δεν χανοντε σαν να σου προοθει την αναπτυξη και μετα απλα τα χανεις παλι σιγα σιγα λογο δυτ και οχι μπαμ μπαμ επηδει σταματισες να βαζεις το τοπικο ασπουμε..
 

dimos18

Member
gianniskritikos2 είπε:
εψαξα γιαυτο ενας στους 45 περιπου ποσοι ηταν παρατιρισε θολη οραση ... κατι παιζει με την καρδια που χρισιμοποιητε για ανεπαρκια η ουσια αυτη ... δεν ξερουμε λενε αν θα προκαλει παρενεργειες σε βαθος χρονου... ειναι εσιοδοξοι πως οχι... αλλα οχι σιγουροι παντως αποτελεμσα διχνει να εχει και μαλιστα λεει οτι τα αποτελεσματα ειναι μονιμα και μετα την διακοπη τα αποτελεσματα δεν χανοντε σαν να σου προοθει την αναπτυξη και μετα απλα τα χανεις παλι σιγα σιγα λογο δυτ και οχι μπαμ μπαμ επηδει σταματισες να βαζεις το τοπικο ασπουμε..

Καλά ,καμία σχέση ,τα 'χεις μπερδέψει.Εσύ πιθανώς να αναφέρεσαι στο cb που είναι τοπικό αντιανδρογόνο. Το bnp από 3 άτομα χρησιμοποιείται τα οποία μέχρι στιγμής μόνο vellus hair έχουν αναφέρει.
 

gianniskritikos2

Active Member
τι λες.... 3 ατομα? δεν το εχω μπρεδεψει αδελφε... μαλλον εσυ τα μπερδεψες ... διοτι τα διαβασα εδω http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=7&threadid=104203


το αντιαδρογονο που κιλαει με την ανεπαρκια που ανεφερα?


κολαει**
 

dimos18

Member
Για αυτά που σου λέω στα λέω με βεβαιότητα.3 άτομα το δοκιμάζουν στο stopaga.

"Anyway I digress (although somewhat guiltily ... who cares if we on the verge of curing heart disease, what about by rug?). Of the 45 subjects only 4 complained of adverse reactions, of those 4, one was in the placebo group. (And it's also worth noting that all participants had pre existing heart conditions). Of he other 3, 1 suffered hypertension, 1 suffered dizziness and one suffered blurry vision."

Προφανώς αναφέρεσαι σε αυτό το κομμάτι που δεν μιλάει για την α/α αλλά για έρευνες σε σχέση με καρδιακά προβλήματα για τα οποία χρησιμοποιείται μέχρι τώρα η εν λόγω ουσία .Τοπικά για την α/α δοκιμάζεται αυτή την στιγμή μόνο από 3-4 άτομα.

*Επίσης δεν το προτείνω σε κανέναν να το χρησιμοποιήσει αν δεν αποδειχθεί η αποτελεσματικότητα του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kouklos10

Member
δεν κανουμε παιδια μια ομαδικη παραγγελια να το δοκιμασουμε μερικους μηνες να εχουμε ιδια αποψη????? ποιος ψηνετε?????
 

panoslydios

New Member
BNP=Brain Natriuretic Peptide

Αν δεν κανω λαθος,το πεπτιδιο με την εισοδο του μιμειται
το bnp του οργανισμου και βοηθα στην εκκριση του τελευταιου.

Το ιδιο συμβαινει και με τα GHRP(growth hormone releasing peptides).
 

gianniskritikos2

Active Member
ενοει οτι κανει αλλα δεν ξερουμε απο παρενεργειες αρα βρες κατι δοκιμασμενω μην την ακουσεις απο τις παρενεργειες..
 

kwpous

Member
εμενα η minox 5% μου ειχε ριξει την λιμπιντο και δεν μπορουσα να κανω ξερεται τι ενοω...ευτυχως ηταν παροδικο μολις τη σταματησα σταματησε και το προβλημα μετα απο αρκετους μηνες βεβαια...
 
Μπλουζα