Blind?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Blind?

xk είπε:
γιανναρε προσεχε την πλυση εγκεφαλου εκει μεσα...οσο μπορεις κρατα ουδετερη σταση,μη σε παρασυρουν....Πλεον ειστε μορφωμενα παιδια,να εχετε κριτικη σκεψη και να μην ψαρωνετε με την εξουσια.Κακοι με τους κακους,καλοι με τους καλους αυτος ειναι ο σωστος αστυνομικος.


και μακρια απ τα ματ,θες δε θες γινεσαι ζωο.

λες και εγραψα εγω αυτο το ποστ,συμφωνω απολυτα...αλλα φιλε πιστεψε με πλυση εγκεφαλου δε γινεται μια χαρα ειναι οι εκπαιδευτες απλα καποιοι παρασυρονται και μετα παρασυρουν κι αλλους....και ναι συμφωνω απολυτα οτι ο σωστος αστυνομικος ειναι ο σωστος ανθρωπος και η μοναδικη υπηρεσια που δεν θα πηγαινα ποτε και για κανενα λογο ειναι τα ματ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hairboost

Member
Απ: Blind?

ωραια τωρα που μαζεφτηκαμε να κανουμε ενα παρτακι να φωναξουμε και καμια 20ρια γκομενες
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Blind?

Hairboost είπε:
ωραια τωρα που μαζεφτηκαμε να κανουμε ενα παρτακι να φωναξουμε και καμια 20ρια γκομενες

ναι, τις γκόμενες θα τις φέρει ο panos, DJ ο Xdante, ποτά και μπουφέ ο kapamarou, πιστεύω ότι έχουμε όλα τα απαραίτητα για να ξεκινήσουμε ;D

:dj:
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Blind?

Fenimore είπε:
[quote author=Hairboost link=topic=3031.msg55136#msg55136 date=1308408986]
ωραια τωρα που μαζεφτηκαμε να κανουμε ενα παρτακι να φωναξουμε και καμια 20ρια γκομενες

ναι, τις γκόμενες θα τις φέρει ο panos, DJ ο Xdante, ποτά και μπουφέ ο kapamarou, πιστεύω ότι έχουμε όλα τα απαραίτητα για να ξεκινήσουμε ;D

:dj:
[/quote]

χαχαχαχα......εγω να φερω γκομενες παιδια......κανενα προβλημα....
μην ξεφτιλιστουμε φοβαμαι ομως.......και παει να γινει φαση.....και μετα μου πουνε οι γκομενες
καλα που μας εφερες...??? οι μισοι ηταν καραφλες με ψυχολογικα....και οι αλλοι μισοι με μαλλια αλλα ανικανοι...(λογο φινας)....χ0α0αχ0α0χα0χα0χ0α.......
ελα σας πειραζω....μην αγχωνεστε.....με λιγο βιαγκρα και λιγο τοπικ και κανενα αντικαταθλιπτικο στη τσεπη....ολα θα πανε καλα.... 8)
χεχε.....τι τραβαμε ρε π**στη με αυτες τις καραφλες........ευτυχως που κανουμε λιγο χαβαλε τουλαχιστον να γουσταρουμε ;D
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Blind?

Panos1982 είπε:
χαχαχαχα......εγω να φερω γκομενες παιδια......κανενα προβλημα....
μην ξεφτιλιστουμε φοβαμαι ομως.......και παει να γινει φαση.....και μετα μου πουνε οι γκομενες
καλα που μας εφερες...??? οι μισοι ηταν καραφλες με ψυχολογικα....και οι αλλοι μισοι με μαλλια αλλα ανικανοι...(λογο φινας)....χ0α0αχ0α0χα0χα0χ0α.......
ελα σας πειραζω....μην αγχωνεστε.....με λιγο βιαγκρα και λιγο τοπικ και κανενα αντικαταθλιπτικο στη τσεπη....ολα θα πανε καλα.... 8)
χεχε.....τι τραβαμε ρε π**στη με αυτες τις καραφλες........ευτυχως που κανουμε λιγο χαβαλε τουλαχιστον να γουσταρουμε ;D

εγώ έχω ακόμα πολλά μαλλιά και δεν παίρνω φίνα, μάλλον θα σας ξελασπώσω όπως φαίνεται ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Blind?

Fenimore είπε:
εγώ έχω ακόμα πολλά μαλλιά και δεν παίρνω φίνα, μάλλον θα σας ξελασπώσω όπως φαίνεται ;D

καταλαβα......προσεξε μονο μην το παρουν χαμπαρι αυτο και οι γκομενες.....γιατι βλεπω να κυνιγανε ολες εσενα στο τελος και να σε βιαζουν.....χαχαχααχαχα ;D
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Blind?

Panos1982 είπε:
[quote author=Fenimore link=topic=3031.msg55531#msg55531 date=1308988267]

εγώ έχω ακόμα πολλά μαλλιά και δεν παίρνω φίνα, μάλλον θα σας ξελασπώσω όπως φαίνεται ;D

καταλαβα......προσεξε μονο μην το παρουν χαμπαρι αυτο και οι γκομενες.....γιατι βλεπω να κυνιγανε ολες εσενα στο τελος και να σε βιαζουν.....χαχαχααχαχα ;D
[/quote]

λες? ??? :kiss2 :couple :kiss2
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Blind?

Fenimore είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=3031.msg55534#msg55534 date=1308989108]
[quote author=Fenimore link=topic=3031.msg55531#msg55531 date=1308988267]

εγώ έχω ακόμα πολλά μαλλιά και δεν παίρνω φίνα, μάλλον θα σας ξελασπώσω όπως φαίνεται ;D

καταλαβα......προσεξε μονο μην το παρουν χαμπαρι αυτο και οι γκομενες.....γιατι βλεπω να κυνιγανε ολες εσενα στο τελος και να σε βιαζουν.....χαχαχααχαχα ;D
[/quote]

λες? ??? :kiss2 :couple :kiss2
[/quote]

ναι....εσυ ετσι :couple :danban2: :couple και οι υπολοιποι ετσι... :bon: :bon: :bon: :m01: :m01: χαχα :p :p
 

mindtrapper

Member
Απ: Blind?

Εγώ θα αντιπροσωπεύσω τους καραφλούς/ξυρισμένους χωρίς φίνα και χωρίς ψυχολογικά. Θα τις μπερδέψουμε τελείως :)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Blind?

mindtrapper είπε:
Εγώ θα αντιπροσωπεύσω τους καραφλούς/ξυρισμένους χωρίς φίνα και χωρίς ψυχολογικά. Θα τις μπερδέψουμε τελείως :)

Εσυ θα εισαι ο γκουσγκουνης αγορι μου.........θα κανεις θραυση.... :tasty
 

xk

Active Member
Απ: Blind?

o fenimore θα παρει ολες τις γκομενες...ο λουκας αλκοχολικ θα πιει ολα τα ποτα....θα σκασει μυτη κι ο γιαννης 13 να μας πει ''πηραν τηλεφωνο το 100,κλειστε τη μουσικη''...ωραιο παρτυ ρε :protest:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Blind?

xk είπε:
o fenimore θα παρει ολες τις γκομενες...ο λουκας αλκοχολικ θα πιει ολα τα ποτα....θα σκασει μυτη κι ο γιαννης 13 να μας πει ''πηραν τηλεφωνο το 100,κλειστε τη μουσικη''...ωραιο παρτυ ρε :protest:

χαχα, όχι και όλες, θα σας αφήσω 1, άντε 2 το πολύ :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα