Blind?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xk

Active Member
Απ: Blind?

κριμα ρε σεις ειχε πολυ γελιο...ακομα κι οταν τσακωνοταν πεταγε κατι ατακες και γελαγα. Τωρα εμεινε μονο ο αλκοχολικ :worshipper
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Blind?

xk είπε:
κριμα ρε σεις ειχε πολυ γελιο...ακομα κι οταν τσακωνοταν πεταγε κατι ατακες και γελαγα. Τωρα εμεινε μονο ο αλκοχολικ :worshipper

η διαφορά είναι ότι ο blind έλεγε ότι έλεγε ενώ ήταν νηφάλιος, ενώ ο lucas όταν γράφει τα βλέπει όλα διπλά ;D
 

badday

New Member
Απ: Blind?

μια χαρα μελος ητανε, για ποιο λογο εφαγε ban ...;

Blind αν διαβαζεις εδω στειλε το μανιφεστο σου.
 

xk

Active Member
Απ: Blind?

να κανουμε δημοψηφισμα για την επιστροφη του...σηκωστε χερακια οσοι τον θελετε πισω :grandpa:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Blind?

crossfire99 είπε:
Ο blindfold banαριστηκε λογω ελλειψης moderator.Τωρα ο feni ας το διορθωσει

:) δεν ξέρω το συγκεκριμένω αν θα μπορώ να το διορθώσω, τον blind πολύ δύσκολα τον "κανεις καλά" :p , δείτε εδώ ένα παλιό flame war που είχε ανοίξει με εμένα και τον blind :D http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1941.msg42793.html#msg42793
 

lab_rat

Member
Απ: Blind?

Fenimore είπε:
[quote author=crossfire99 link=topic=3031.msg54650#msg54650 date=1307659347]
Ο blindfold banαριστηκε λογω ελλειψης moderator.Τωρα ο feni ας το διορθωσει

:) δεν ξέρω το συγκεκριμένω αν θα μπορώ να το διορθώσω, τον blind πολύ δύσκολα τον "κανεις καλά" :p , δείτε εδώ ένα παλιό flame war που είχε ανοίξει με εμένα και τον blind :D http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1941.msg42793.html#msg42793
[/quote]

Καλα εδω δν εγινε και τπτ....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Blind?

Fenimore είπε:
[quote author=Lab_hair link=topic=3031.msg54661#msg54661 date=1307699565]

Καλα εδω δν εγινε και τπτ....

Ναι, απλά έτσι το ανέφερα... (τα άλλα μεγάλα flame wars του blind έχουν σβηστεί ;) )
[/quote]

σβηστηκαν μαζι μ αυτον 7SFGSFG
ενταξει εγω ειμαι σιγουρος οτι ο blind εχει φτιαξει ηδη αλλο λογαριασμο και παρακολουθει κανονικα το φορουμ.....και θα ξανακανει την εμφανιση του... :grandpa:
 

lab_rat

Member
Απ: Blind?

Panos1982 είπε:
[quote author=Fenimore link=topic=3031.msg54663#msg54663 date=1307700781]
[quote author=Lab_hair link=topic=3031.msg54661#msg54661 date=1307699565]

Καλα εδω δν εγινε και τπτ....

Ναι, απλά έτσι το ανέφερα... (τα άλλα μεγάλα flame wars του blind έχουν σβηστεί ;) )
[/quote]

σβηστηκαν μαζι μ αυτον 7SFGSFG
ενταξει εγω ειμαι σιγουρος οτι ο blind εχει φτιαξει ηδη αλλο λογαριασμο και παρακολουθει κανονικα το φορουμ.....και θα ξανακανει την εμφανιση του... :grandpa:
[/quote]
Δε χρειαζεται να χει λογαριασμο για να παρακολουθει ;)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Blind?

το γνωριζω... :grandpa:

απλα εννοω οτι δε το παρατησε το φορουμ επειδη εφαγε μπαν.....ετσι πιστευω....
το παρακολουιθει κανονικα....και εχει κανει ηδη κι αλλο λογαριασμο....αυτο εννοω...
αλλωστε το ειχε πει και μονος του νομιζω καποια στιγμη....οτι και να φαω μπαν...το πιο ευκολο ειναι να φτιαξω αλλο αcc.... :p
 

lab_rat

Member
Απ: Blind?

Panos1982 είπε:
το γνωριζω... :grandpa:

απλα εννοω οτι δε το παρατησε το φορουμ επειδη εφαγε μπαν.....ετσι πιστευω....
το παρακολουιθει κανονικα....και εχει κανει ηδη κι αλλο λογαριασμο....αυτο εννοω...
αλλωστε το ειχε πει και μονος του νομιζω καποια στιγμη....οτι και να φαω μπαν...το πιο ευκολο ειναι να φτιαξω αλλο αcc.... :p
Μπαμ θα κανει οτι ειναι αυτος 8)
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: Blind?

Δεν πιστευω να εχει σβηστει και το τρομερο μηνυμα που αλα τσακ νορρις τα εβαλε με 3 μαντραχαλαδες στην πλατεια ομονοιας για να σωσει μια κοπελιτσα? :D :D :D :D :D :D :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα