Biotrin 5% ή κατι αλλο?

oikodomos

Member

Καλησπερα παιδες, επειδη ψαχνομουν για οικονομικη μινοξιδιλη 5% απο φαρμακειο, επεσα πανω σε αυτο. Εχει καποιος αποψη? Μου φαινεται πολυ value for money το συγκεκριμενο. Οποιοσδηποτε μπορει να με συμβουλεψει για οικονομικη μινοξιδιλη και τι να κανω (αν αξιζει καποια συνταγη να προτεινω στον φαρμακοποιο για να φτιαξει ο ιδιος ή καποιον supplier) θα ημουν ευγνωμων
 

Συνημμένα

  • 1637856783412.png
    1637856783412.png
    138.4 KB · Προβολές: 16

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member

Καλησπερα παιδες, επειδη ψαχνομουν για οικονομικη μινοξιδιλη 5% απο φαρμακειο, επεσα πανω σε αυτο. Εχει καποιος αποψη? Μου φαινεται πολυ value for money το συγκεκριμενο. Οποιοσδηποτε μπορει να με συμβουλεψει για οικονομικη μινοξιδιλη και τι να κανω (αν αξιζει καποια συνταγη να προτεινω στον φαρμακοποιο για να φτιαξει ο ιδιος ή καποιον supplier) θα ημουν ευγνωμων
Πάντως υπάρχει και fagron 100 ml Μίνοξιδιλη 5% με 19,70 που παίρνω από φαρμακείο
 

veg

Active Member

Καλησπερα παιδες, επειδη ψαχνομουν για οικονομικη μινοξιδιλη 5% απο φαρμακειο, επεσα πανω σε αυτο. Εχει καποιος αποψη? Μου φαινεται πολυ value for money το συγκεκριμενο. Οποιοσδηποτε μπορει να με συμβουλεψει για οικονομικη μινοξιδιλη και τι να κανω (αν αξιζει καποια συνταγη να προτεινω στον φαρμακοποιο για να φτιαξει ο ιδιος ή καποιον supplier) θα ημουν ευγνωμων

χωρις να ειμαι σιγουρος 100% νομιζω το biotrin δεν εχει μινοξιδιλη , το ειχα δοκιμασει παλαιοτερα , προκαλει μετα την χρηση μια υπεραιμια ,
το συστηνουν δερματολογοι . Δεν θυμαμαι να εγραφε καπου οτι εχει μινο . Ειναι λοσιον δυναμωτικη .
 

Quarantine

Active Member
Αδ

Καλησπερα παιδες, επειδη ψαχνομουν για οικονομικη μινοξιδιλη 5% απο φαρμακειο, επεσα πανω σε αυτο. Εχει καποιος αποψη? Μου φαινεται πολυ value for money το συγκεκριμενο. Οποιοσδηποτε μπορει να με συμβουλεψει για οικονομικη μινοξιδιλη και τι να κανω (αν αξιζει καποια συνταγη να προτεινω στον φαρμακοποιο για να φτιαξει ο ιδιος ή καποιον supplier) θα ημουν ευγνωμων
Αδερφέ από αμαζον 12 μήνες θεραπεία κιρκλανδ 75ευρω και καθάρισες.
 

oikodomos

Member
Αδ
Αδερφέ από αμαζον 12 μήνες θεραπεία κιρκλανδ 75ευρω και καθάρισες.
θα το κοιταξω αδερφε γιατι βλεπω οτι μονο εκει συμφερει, δεν ηθελα να μπλεξω με paypal και τετοια και το απεφευγα. Εχεις παρατηρησει τιποτα sides απο την χρηση της μινοξ? Γερασμενο προσωπο, μαυροι κυκλοι κτλπ? @Quarantine
 

Quarantine

Active Member
θα το κοιταξω αδερφε γιατι βλεπω οτι μονο εκει συμφερει, δεν ηθελα να μπλεξω με paypal και τετοια και το απεφευγα. Εχεις παρατηρησει τιποτα sides απο την χρηση της μινοξ? Γερασμενο προσωπο, μαυροι κυκλοι κτλπ? @Quarantine
Δυστυχώς δεν έχει PayPal η Αμαζον, βάζεις τα στοιχεία της κάρτας σου, αλλά δεν έχεις να φοβάσαι, όλος ο πλανήτης από εκεί ψωνίζει. Αν δεν θες παρενέργειες μπορείς να αγοράσεις τον αφρό της κιρκλανδ, είναι ακριβότεροι βέβαια αλλά και πάλι συμφέρει κατά πολύ. Γενικά αν το ψάξεις μπορείς να βρεις και άλλες μάρκες που δεν υπάρχουν στην Ελλάδα, πχ στην amazon της Γερμανίας έχει πολύ οικονομική μινοξιδιλη Made in Germany. Τώρα για της παρενέργειες μάλλον είσαι νέος στην χρήση και για αυτό έχεις. Εγώ όταν ξεκίνησα με υγρη μινοξιδιλη είχα μαύρους κύκλους και φαγούρα, μετά πήγα σε αφρό και δεν είχα τίποτα. Με τον καιρό όμως θα γίνεται ανεκτή η ουσία και δεν θα έχεις τίποτα. Εγω βάζω 8 χρόνια φαντάσου. Πλέον που δεν έχω καμία παρενέργεια μπορώ να βάζω υγρη μινοξιδιλη που είναι και φθηνότερη. Αν έχεις παρενέργειες βάλε αφρό για κανέναν χρόνο και μετά πήγαινε σε υγρό.
 
Μπλουζα