Biofibre

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ειναι ΕΓΚΛΗΜΑ.
Ειναι απορίας αξιο πως δεν έχουν κλεισει ακόμα αυτη την εταιρεια που τα προϊόντα της καταστρεφουν ζωές.
Ο Dr.Αναστασακης έχει γραψει εδω και χρόνια το παρακάτω άρθρο


Επίσης, εχει κανει παρουσιάσεις γαι το θλιβερο αυτο φαινόμενο.

ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΚΡΥΑ!
 

akishellas3

Well-Known Member
Ειναι ΕΓΚΛΗΜΑ.
Ειναι απορίας αξιο πως δεν έχουν κλεισει ακόμα αυτη την εταιρεια που τα προϊόντα της καταστρεφουν ζωές.
Ο Dr.Αναστασακης έχει γραψει εδω και χρόνια το παρακάτω άρθρο


Επίσης, εχει κανει παρουσιάσεις γαι το θλιβερο αυτο φαινόμενο.

ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΚΡΥΑ!
Πάντως μόνο αυτό δεν λέει στο κοινό που στείλατε ...πολλοί το εκθειάζουν κ επίσης αν υπήρχε εναλλακτική κ πολύ πιο οικονομική θα μου έκανε κ εντύπωση αν την υποστηρίζετε όχι μόνο εσείς φυσικά .
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Πάντως μόνο αυτό δεν λέει στο κοινό που στείλατε ...πολλοί το εκθειάζουν κ επίσης αν υπήρχε εναλλακτική κ πολύ πιο οικονομική θα μου έκανε κ εντύπωση αν την υποστηρίζετε όχι μόνο εσείς φυσικά .
@akishellas3 βλεπω εισαι παλιο μελος και να υποθεσω τρολλαρεις, δενμπορει να μην καταλαβεινεις οτι το να φυτευεις λεπτες ΠΕΤΟΝΙΕΣ στο κεφαλι μονο εξυπνο δεν ειναι.
Επισης, τα σχολια που βλεπεις ειναι από υποστηρικτες που εχουν μαγαζια πιυ πουλανε αυτη την τεχνική..τελος, η απαντηση που ειχα ποσταρει ΕΧΕΙ ΣΒΗΣΤΕΙ.
Για την συγκεκριμενη απάντηση ειμαι εγω και η ISHRS και η ABHRS που με έχουν υποστηριξει στα δικαστηρια με την Medicap.

Θα αναρτησω αλλου την απαντηση του FDA.
 
Μπλουζα