billys_xx, FUE, 3842g, 6-7/06/2020

Aldo

Well-Known Member
Εθεάθη τελευταία στις 12 Φεβρουαρίου περιμένετε να μπει να τα δει πρώτα και μετά μπορείτε να πείτε ότι θεωρία θέλετε. Το είπα και ποιο πάνω μην είστε κακεντρεχείς και δεν το λέω σε σένα σε όλους το λέω. Εδώ ο κουμπάρος κατάφερε να βγάλει και πόρισμα για το ποσό καλός είναι ο γιατρός με 1-2 περιστατικά τραγικά πράγματα.
συμφωνω με το πρωτο σου σχολιο, να μην ειμαστε βιαστικοι!
Εχω το εξης ερωτημα ομως, μηπως εισαι λιγο υπερβολικος??
Βαφτιζεις τα αλλα μελη κακεντρεχεις και τραγικους *σε μια προταση και τα δυο, επειδη κανουν θεμα (και πολυ καλα κανουν) την ασυνεπεια, γιατι καποιοι βρισκουν λυση στο θεμα τους, πρηζαν τα κακαλα των αλλων ανοιγοντας 10 νηματα την ωρα που "κεγονταν" και μετα.. αντε γειααα. Και διευκρυνησα πιο πανω δεν παει στην συγκεκριμενη περιπτωση, για εδω κανω υπομονη!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Γιωργάκη γιατί δεν γίνεσαι εκπρόσωπος επίσημος της κλινικής να έχουν βαρύτητα αυτα που λες?Ο κόσμος δεν είναι χαζός και καταλαβαινει τον άχαρο ρόλο σου.Εισαι απλά ένας συκοφάντης με μέτρια νοημοσύνη διότι δεν καταλαβαίνεις τι γράφει ο άλλος και χωρίς σοβαρά επιχειρήματα προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα νεύρα σου και τις ανορθόγραφιες της κλινικής που υπερασπίζεσαι με τέτοιο πάθος.ΔΥΣΤΥΧΩΣ για εσένα υπάρχουμε και εμείς που δεν είμαστε ερωτευμένοι με κανέναν γιατρό και η κριτική όποτε χρειαστεί θα είναι ανελέητη.
 

Aldo

Well-Known Member
Γιωργάκη γιατί δεν γίνεσαι εκπρόσωπος επίσημος της κλινικής να έχουν βαρύτητα αυτα που λες?Ο κόσμος δεν είναι χαζός και καταλαβαινει τον άχαρο ρόλο σου.Εισαι απλά ένας συκοφάντης με μέτρια νοημοσύνη διότι δεν καταλαβαίνεις τι γράφει ο άλλος και χωρίς σοβαρά επιχειρήματα προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα νεύρα σου και τις ανορθόγραφιες της κλινικής που υπερασπίζεσαι με τέτοιο πάθος.ΔΥΣΤΥΧΩΣ για εσένα υπάρχουμε και εμείς που δεν είμαστε ερωτευμένοι με κανέναν γιατρό και η κριτική όποτε χρειαστεί θα είναι ανελέητη.
Μπορειτε σασ παρακαλω να σταματησετε την διαμαχη (που ειναι και ψιλοπαρεξηγηση) , την εχετε τραβξει σε κανα δυο νηματα τωρα και οι δυο σας!
Δεν ειναι αυτος ο σκοπος του φορουμ!
Δεν θεωρω οτι ο giorgos ειναι εκπροσωπος καμιας κλινικης (θερμος οπαδος ναι ...) οπως επισης δεν θεωρω οτι και εσυ εισαι εμπαθης με τον Τυρκαλα!
Εχει αλλη γνωμη, εχεις αλλη, οκ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο, όλα παίζουν αλλά έχουμε διαβάσει και για περιπτώσεις όπου ο ασθενής μπαίνει σε διαπραγματεύσεις με την κλινική περιμένοντας κάποια «αποζημειωση» για το φτωχό αποτέλεσμα. Η αποζημειωση αυτή δεν ξέρω τι θα μπορούσε να είναι, ίσως κάποια έκπτωση στην επόμενη μμ του; Πάντως να τονίσω πάλι ότι δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο περιστατικό, που ο άνθρωπος έχει ποστάρει στο 6μηνο και δεν έχει ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα του. Η συζήτηση είναι γενική και θα μπορούσε να μεταφερθεί και σε ειδικό νήμα.
ναι τα θυμαμαι και αυτα τα περιστατικα που λες που δεν μαθαμε και ποτε που κατεληξαν....παντως ενας που μπαινει πρωτα στο φορουμ και μετα κανει μμ θα εκμεταλευτει το φορουμ στα "δυσκολα" ενω στα ευκολα αντε γεια.... ενω ενας που βρισκει το φορουμ στην πορεια οπως εγω αντιδραει διαφορετια πιστευω γιατι αντιλαμβανεται καλυτερα τον πονο των αλλων....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιωργάκη γιατί δεν γίνεσαι εκπρόσωπος επίσημος της κλινικής να έχουν βαρύτητα αυτα που λες?Ο κόσμος δεν είναι χαζός και καταλαβαινει τον άχαρο ρόλο σου.Εισαι απλά ένας συκοφάντης με μέτρια νοημοσύνη διότι δεν καταλαβαίνεις τι γράφει ο άλλος και χωρίς σοβαρά επιχειρήματα προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα νεύρα σου και τις ανορθόγραφιες της κλινικής που υπερασπίζεσαι με τέτοιο πάθος.ΔΥΣΤΥΧΩΣ για εσένα υπάρχουμε και εμείς που δεν είμαστε ερωτευμένοι με κανέναν γιατρό και η κριτική όποτε χρειαστεί θα είναι ανελέητη.
γεια σου ρε κουμπαρουλη! παιδι της νασα! με τα σοβαρα σου επιχειρηματα και τα τεκμηριωμενα....μου κανες την μουρη κρεας.... ενταξει την εκανες την ηχυρη σου δηλωση ρομπεν των καραφλων του φορουμ.....
 

Fiponazio

Active Member
συμφωνω με το πρωτο σου σχολιο, να μην ειμαστε βιαστικοι!
Εχω το εξης ερωτημα ομως, μηπως εισαι λιγο υπερβολικος??
Βαφτιζεις τα αλλα μελη κακεντρεχεις και τραγικους *σε μια προταση και τα δυο, επειδη κανουν θεμα (και πολυ καλα κανουν) την ασυνεπεια, γιατι καποιοι βρισκουν λυση στο θεμα τους, πρηζαν τα κακαλα των αλλων ανοιγοντας 10 νηματα την ωρα που "κεγονταν" και μετα.. αντε γειααα. Και διευκρυνησα πιο πανω δεν παει στην συγκεκριμενη περιπτωση, για εδω κανω υπομονη!
Μπορεί και να είμαι αλλά δεν έκρινα κανέναν μόνο με μια αφορμή εσυ ο ίδιος λες ποιο κάτω ότι πολλά πράγματα επαναλαμβάνονται στο φόρουμ. Φυσικά και υπάρχουν παρτακιδες που είναι μόνο να περνούν αλλά καλό είναι να μην κρίνουμε τους πάντες έτσι επειδή οι περισσότεροι είναι σκατα. Εγώ μαζί σας είμαι αλλά να μην προτρέχουμε γιατί αν μπει τελικά το παιδί τζάμπα τότε γέμισε το νήμα του με μπούρδες μετά. Εγώ απλά είμαι της άποψης να κρίνουμε-σχολιάζουμε αφού έχουμε αρκετά στοιχεία η αφορμές.
 

Georgie

Well-Known Member
δεν ειναι ετσι ακριβως τζορτζ....λεει και ξελεει.. βγαζει πορισμα οτι ειναι στυλ dhi αλλα και δεν εχει δει περιστατικα του..... εχει λεει ερωτηματικα για το περιστατικο του vlafo που εχει ξεχυλωθει οσο κανενα εδω μεσα και εχουν εξηγηθει αλλα δεν εχει δει και κανενα ολοκληρωμενο ακομα...ας αποφασισει....
Ρε φίλε ο καθένας μπορει να σκεφτεί οτι νομίζει και να το αναφέρει .
Φορουμ ειμαστε
Και εσυ εχεις ασκήσει νωρίς κριτικη σε περιστατικό και μάλιστα μονο στο τέταρτο μηνα .
Δεν έπεσαν να σε φάνε και ας ήσουν άδικος .
Δεν έκανε κακή κριτικη ο Κουμπάρος τουλάχιστον εγω δε το είδα αυτο .
Ειπε οτι ο σχεδιασμός ( οχι η πυκνότητα) θυμίζει Dhi που εκείνος τις θεωρεί καλες και φυσικές .
Δε το είδα κακό αυτο, η άποψη του ειναι , άσχετα αν σας ενοχλεί το ονομα της κλινικής να συνδέεται με τη δουλειά του συγκεκριμένου γιατρού.

Δε νομίζω οτι ειχε προθέση να απαξιώσει

Ίσα ίσα που περιμένει ο Ανθρωπος να δει πολυ καλο αποτέλεσμα όπως όλοι.
Να εχει ο κόσμος αλλη μια καλή επιλογή και μάλιστα με προσιτή τιμη .
Μακάρι να ειναι η κορυφαία
Όλοι κερδισμένοι θα ειναι
 

koumparos

Well-Known Member
Την διαμάχη δεν την ξεκίνησα εγώ.Τωρα γιατί χαλαστηκαν που τους σύγκρινα με την dhi που αναμφισβήτητα σχεδιάζει πολύ καλές hairlines με φυσικότητα και όταν έχουν πυκνότητα αποτελούν καλές δουλειές αδυνατω να καταλάβω.Ισως φαντάζονται ότι βρήκαν τον λορετζο με 1ε πράγμα που μαλον ακούγεται σαν αστείο.Αντιθετως είπα ότι αναμένουμε δυνατά σε πυκνότητα αποτελέσματα και εφόσων έχουμε τόσα ανοιχτά θέματα σε μερικους μήνες θα έχουμε μια εικόνα για τις δουλειές του γιατρού.Φυσικα αναφέρθηκα στο παραθυρο που εγώ δεν είδα φωτός αλλά το παραδέχτηκαν οι ίδιοι και τα 1000 μοσχεύματα που χάθηκαν.Αυτη ήταν η κριτική που έκανα.Φυσικα πήρα θέση για τις μπαρουφες που ακούστηκαν όσο ευγενικά μπορούσα περί αναγέννησης δοτριας.Τους ενοχλεί η κριτική αλλά δεν είναι δικό μου πρόβλημα.Εφοσων με συκοφαντούν διότι δεν έχουν κάτι ουσιαστικό να πουν εγώ θα τους απαντω
 

Fiponazio

Active Member
Την διαμάχη δεν την ξεκίνησα εγώ.Τωρα γιατί χαλαστηκαν που τους σύγκρινα με την dhi που αναμφισβήτητα σχεδιάζει πολύ καλές hairlines με φυσικότητα και όταν έχουν πυκνότητα αποτελούν καλές δουλειές αδυνατω να καταλάβω.Ισως φαντάζονται ότι βρήκαν τον λορετζο με 1ε πράγμα που μαλον ακούγεται σαν αστείο.Αντιθετως είπα ότι αναμένουμε δυνατά σε πυκνότητα αποτελέσματα και εφόσων έχουμε τόσα ανοιχτά θέματα σε μερικους μήνες θα έχουμε μια εικόνα για τις δουλειές του γιατρού.Φυσικα αναφέρθηκα στο παραθυρο που εγώ δεν είδα φωτός αλλά το παραδέχτηκαν οι ίδιοι και τα 1000 μοσχεύματα που χάθηκαν.Αυτη ήταν η κριτική που έκανα.Φυσικα πήρα θέση για τις μπαρουφες που ακούστηκαν όσο ευγενικά μπορούσα περί αναγέννησης δοτριας.Τους ενοχλεί η κριτική αλλά δεν είναι δικό μου πρόβλημα.Εφοσων με συκοφαντούν διότι δεν έχουν κάτι ουσιαστικό να πουν εγώ θα τους απαντω
Εγώ δεν χαλαστηκα καθόλου απλά είπα ότι είναι χαζομάρα να κρίνεις πολύ νωρίς γιατί στην τελική μπορεί οι hairline της dhi να είναι και καλύτερες. Επίσης μπορεί να είναι και καλύτερος από τον λορετζο και με ένα ευρώ (λορετζος ο χάπιας) τον λέω εγώ οπωσ και όλους τους τρομερούς Ισπανούς που νμζτ ότι είναι. Γενικα καλό είναι να περιμένεις να δεις πρώτα.
 

makis25

Well-Known Member
παντως για τη dhi , τα τελευταια 5 χρονια , μιση δεκαετια δλδ , στο φορουμ , εχουμε δει ακριβως 2 πετυχημενες hairline που να χουν πανω απο 25-30 μοσχευματα ανα τετραγωνικο εκατοστο φυτρωμενα . Και στα δυο αυτα περιστατικα ειχαν γινει 2 επεμβασεις στη hairline . Αυτη η συζητηση περι φυσικοτητας εχει γινει πολλες φορες . Το πολυ πετυχημενο μαρκετινγκ μας εχει κανει κυριολεκτικα για δεκαετιες να συνδεουμε το αραιο αποτελεσμα με το φυσικο . Παντως αυτο που ειπα ειναι αυτο που ειδα . Πως στη σελιδα του ο Τιρκαλας , τα αποτελεσματα που ποσταρει μοιαζουν , σα φωτογραφιες , σαν αποτελεσματα γενικα με φωτο της dhi , και σε σχεδια και σε πυκνοτητα . Αν εχει πιο πυκνα , με διαφορετικο σχεδιασμο , θα πρεπει να τα ποσταρει .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε φίλε ο καθένας μπορει να σκεφτεί οτι νομίζει και να το αναφέρει .
Φορουμ ειμαστε
Και εσυ εχεις ασκήσει νωρίς κριτικη σε περιστατικό και μάλιστα μονο στο τέταρτο μηνα .
Δεν έπεσαν να σε φάνε και ας ήσουν άδικος .
Δεν έκανε κακή κριτικη ο Κουμπάρος τουλάχιστον εγω δε το είδα αυτο .
Ειπε οτι ο σχεδιασμός ( οχι η πυκνότητα) θυμίζει Dhi που εκείνος τις θεωρεί καλες και φυσικές .
Δε το είδα κακό αυτο, η άποψη του ειναι , άσχετα αν σας ενοχλεί το ονομα της κλινικής να συνδέεται με τη δουλειά του συγκεκριμένου γιατρού.

Δε νομίζω οτι ειχε προθέση να απαξιώσει

Ίσα ίσα που περιμένει ο Ανθρωπος να δει πολυ καλο αποτέλεσμα όπως όλοι.
Να εχει ο κόσμος αλλη μια καλή επιλογή και μάλιστα με προσιτή τιμη .
Μακάρι να ειναι η κορυφαία
Όλοι κερδισμένοι θα ειναι
Έκανε λοιπόν μια κριτική που δημιούργησε κάποια ερωτήματα που θέσαμε εγώ και ο vlafo...αντί να απαντήσει σε αυτά εκνευρίστηκε και προσβάλλει...ε εννοείτε ότι θα παίρνει ανάλογες απαντήσεις ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
Ε καλά η αλήθεια είναι Γιώργο ότι κάποιες φορές γράφεις σαν να είσαι εκπρόσωπος του Τυρκαλά (και καλά κάνεις δηλαδή, δεν με ενδιαφέρει, αν τον γουστάρεις και τον πιστεύεις και σε βοηθάει γράφε). Να σου θυμίσω ότι και εγώ κάποια στιγμή νόμιζα ότι είσαι επίσημος εκπρόσωπος και σε είχα ρωτήσει αν θυμάσαι...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ε καλά η αλήθεια είναι Γιώργο ότι κάποιες φορές γράφεις σαν να είσαι εκπρόσωπος του Τυρκαλά (και καλά κάνεις δηλαδή, δεν με ενδιαφέρει, αν τον γουστάρεις και τον πιστεύεις και σε βοηθάει γράφε). Να σου θυμίσω ότι και εγώ κάποια στιγμή νόμιζα ότι είσαι επίσημος εκπρόσωπος και σε είχα ρωτήσει αν θυμάσαι...
Οκ με ρώτησες σου απάντησα.....τελειώνει το θέμα ...εδώ ο άλλος λέει μια άποψη και επειδή δεν του αρέσει η διαφωνία μου με χαρακτηρίζει φανατισμένο με μέτρια νοημοσύνης και μάλιστα παίρνει την πρωτοβουλία να πει ότι συμφωνούν και ο όλοι....με την μια νευρακια και επίθεση δλδ χωρίς να προσπαθεί να τεκμηριώσει την άποψη του ...εγώ τουλάχιστον είπα την οποία άποψη έχω ....τώρα πυρο το να λέει ο άλλος και να κολλάει η βελόνα είσαι εκπρόσωπος και φανατισμένος και τα παίρνεις είναι το εύκολακι νομίζοντας ότι διαφεύγεις....όσες φορές και αν λες κάτι αν δεν ισχύει κάτι δεν ισχύει ...τώρα αν θες να το πλάθεις στο μυαλό σου έτσι γιατί σε ικανοποιεί και νιώθεις και καλά ότι έχεις δίκιο είναι άλλο αυτό από την πραγματικότητα....
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Καποιο update φιλε @billys_xx ;Τελευταια ενημερωση εγινε στο 6μηνο και σημερα νομιζω κλεινεις 9 μηνες,θα θελαμε να δουμε την κατασταση σου.
 
Μπλουζα