billys_xx, FUE, 3842g, 6-7/06/2020

Fiponazio

Active Member
@billys_xx , αδερφε, εισαι μελος απο το 2009, εχεις ανοιξε θεματα και εχεις βοηθηθει απο το φορουμ αρκετα οπως και για την μεταμοσχευση σου ...
Εαν δεν παρουσιασετε και εσεις που βρηκατε λυση στο προβλημα σας μεσω του φορουμ, ποιος θα παρουσιασει ???
Καλά αφού τελευταία φορά μπήκε στις 12/02 μέχρι να μπει να τα διαβάσει όσες φορές και να τον πείτε δεν πρόκειται να ανεβάσει. Ας τα δει πρώτα παιδιά υπομονή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Καλά αφού τελευταία φορά μπήκε στις 12/02 μέχρι να μπει να τα διαβάσει όσες φορές και να τον πείτε δεν πρόκειται να ανεβάσει. Ας τα δει πρώτα παιδιά υπομονή.
Η επισημανση, δεν ειχε σκοπο να ''σκουντηξει'' μονο τον φιλο, εδω! Ειναι πολυ σημαντικο να υπνεθυμιζουμε στα μελη, και ειδικα αυτα που ελαβαν και λαμβανουν βοηθεια απο το φορουμ να μην ειναι παρτακηδες... Δεν τον λεω για το συγκκριμενο παιδι, το εννοοω! θα κανουμε υπομονη εδω...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Η επισημανση, δεν ειχε σκοπο να ''σκουντηξει'' μονο τον φιλο, εδω! Ειναι πολυ σημαντικο να υπνεθυμιζουμε στα μελη, και ειδικα αυτα που ελαβαν και λαμβανουν βοηθεια απο το φορουμ να μην ειναι παρτακηδες... Δεν τον λεω για το συγκκριμενο παιδι, το εννοοω! θα κανουμε υπομονη εδω...
Δυστυχώς όμως συμβαίνει αυτό που λες συνήθως...και γιατρό χρειάζεται τεράστιο δείγμα για να καταλήξουμε σε ένα ικανό δείγμα για ασφαλή συμπεράσματα....αυτό είναι το μοναδικό μείον της ανεξάρτητης παρουσίασης εδώ πει...αλλά δεν του κατακρίνω και το κατανοώ ....ο άλλος παίρνει γρήγορα αυτο που θέλει είναι ευτυχισμένος και έχετε για βρυσούλες! Δεν προλαβαίνει να σκεφτεί τους άλλους ....
 

Fiponazio

Active Member
Καλά ρε χαλαρώστε καταρχήν ούτε που ξέρουμε τι κάνει το παιδί αλλά όπως και να έχει ανοιχτό φόρουμ είναι οποίος γουστάρει μπορεί να πάρει χωρίς να δώσει τίποτα δεν τον αναγκάζει και κανείς άλλο τι είναι σωστό για τον καθένα. Δεν μιλάω για το παιδί εδώ φυσικά γενικα μιλάω.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το δεν προλαβαίνει να σκεφτεί τους άλλους είναι απαράδεκτο.
Όταν τσίμπαγε από εδώ τη γνώση τότε τα σκεφτότανε έτσι?
Δεν κτλ το σκεπτικό μου ...δεν προλαβαίνει ο άλλος να το "πονέσει" το φόρουμ ...αυτό εννοώ ...να σκεφτεί τους άλλους...μπαίνει μέσα απελπισμένος ...ρωτάει παίρνει απαντήσεις ...για να πάρει απαντήσεις λέει σε όλα ναι χωρίς να σκέφτεται πολλά πολλά κάνει αυτό που θέλει και μετά δεν περνάει καν ίσως από το μυαλο του να ανταποδώσει...να κανει ένα καλό ίσως σε άλλους ...είπα και σε προηγούμενα ποστ δεν είναι όλοι σαν εμένα και εσένα ....κάποιοι είναι ουμανιστές κάποιοι πιο παρτακηδες....το φόρουμ περιμένατε για το διαπιστώσετε αυτό ;
 

vlafo

Well-Known Member
Όχι ρε Γιώργο προφανώς και δεν περιμένουμε το φόρουμ,απλά το συζητάμε και πιέζουμε να ανεβάσουν αποτελέσματα αυτό είναι όλο.
Από κει και πέρα την προσπάθεια μας την κάνουμε.
 

Kostas97

Well-Known Member
Σκεψου να παρακαλας καποιον να βοηθησει δειχνοντας μια φωτο , τι ποιο απλο, και να μη το κανει.
Που να παριμενεις να βοηθησει και με οποιο κοστος δηλαδη τον συνανθρωπο...
Ελεος!!!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Σκεψου να παρακαλας καποιον να βοηθησει δειχνοντας μια φωτο , τι ποιο απλο, και να μη το κανει.
Που να παριμενεις να βοηθησει και με οποιο κοστος δηλαδη τον συνανθρωπο...
Ελεος!!!
κ ν συμπληρωσω οτι οσοι επικαλουνται ανα καιρους την δικαιολογια του χρονου για εμενα ειναι μπαρουφες....το να παρει καποιος το κινητο του και να τραβηξει 2-3 φωτος δεν ειναι παραπανω υποθεση απο 2 λεπτων...ειμαι σιγουρος οτι ο χρονος που τρωνε για να κοιτουν καθε μερα την νεα μουρη τους στο καθρεπτη ειναι πολλαπλος....
 

aeratos28

Just aeratos
Για αυτό εγώ καλά κάνω και κράζω πολλούς από τους νέους αλεξιπτωτιστές που μπαίνουν..τα έχω πει πολλές φορές ,οι παρτακιδες κάνουν μπαμ ,φαίνονται από το τι ρωτάνε και πως..και μου λένε ότι τους παίρνω από τα μουτρα κτλ κτλ..άσε ρε ,εγώ δεν την μπορώ τη φάρα αυτή των παρτακιδων..θα συνεχίζω να τους κράζω.χαχαχα και η μόνη απάντηση μου θα είναι κάτσε διάβασε το φόρουμ και θα σου απαντηθούν όλες οι ερωτήσεις.
 

Hairsick

Active Member
Δε νομίζω ότι οι περισσότεροι είναι παρτάκιδες. Η πιο λογική εξήγηση να μην ξαναποστάρεις, είναι η απογοήτευση από το αποτέλεσμα (χωρίς να θέλω να προκαταλάβω την εξέλιξη στο συγκεκριμένο νήμα, γενικά μιλάω). Άλλωστε για ποιο άλλο λόγο να μην θες να δείξεις το κεφάλι σου γεμάτο μαλλιά, ενώ το έχεις ήδη δείξει «κεντημένο»; Αν όμως τα έχεις σκάσει και πήρες λίγα, προσπαθείς να το ξεχάσεις και να το αφήσεις πίσω σου, παρά να το παρουσιάσεις και να «εκτεθείς». Όταν όμως είσαι ακόμη στην αναζήτησή για να πάρεις μια απόφαση, τότε αλλάζει και αναζητάς ακριβώς αυτό που δεν πράττεις, το όλα στο φως...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fiponazio

Active Member
Δε νομίζω ότι οι περισσότεροι είναι παρτάκιδες. Η πιο λογική εξήγηση να μην ξαναποστάρεις, είπα η απογοήτευση από το αποτέλεσμα (χωρίς να θέλω να προκαταλάβω την εξέλιξη στο συγκεκριμένο νήμα)λ, γενικά μιλάω). Άλλωστε για ποιο άλλο λόγο να μην θες να δείξεις το κεφάλι σου γεμάτο μαλλιά, ενώ το έχεις ήδη δείξει «κεντημένο»; Αν όμως τα έχεις σκάσει και πήρες λίγα, προσπαθείς να το ξεχάσεις και να το αφήσεις πίσω σου, παρά να το παρουσιάσεις και να «εκτεθείς». Όταν όμως είσαι ακόμη στην αναζήτησή για να πάρεις μια απόφαση, τότε αλλάζει και αναζητάς ακριβώς αυτό που δεν πράττεις, το όλα στο φως...
Εθεάθη τελευταία στις 12 Φεβρουαρίου περιμένετε να μπει να τα δει πρώτα και μετά μπορείτε να πείτε ότι θεωρία θέλετε. Το είπα και ποιο πάνω μην είστε κακεντρεχείς και δεν το λέω σε σένα σε όλους το λέω. Εδώ ο κουμπάρος κατάφερε να βγάλει και πόρισμα για το ποσό καλός είναι ο γιατρός με 1-2 περιστατικά τραγικά πράγματα.
 

Kostas97

Well-Known Member
Εθεάθη τελευταία στις 12 Φεβρουαρίου περιμένετε να μπει να τα δει πρώτα και μετά μπορείτε να πείτε ότι θεωρία θέλετε. Το είπα και ποιο πάνω μην είστε κακεντρεχείς και δεν το λέω σε σένα σε όλους το λέω. Εδώ ο κουμπάρος κατάφερε να βγάλει και πόρισμα για το ποσό καλός είναι ο γιατρός με 1-2 περιστατικά τραγικά πράγματα.
Εσυ απο οτι καταλαβα θιχτηκες περισσοτερο για τον γιατρο παρα για το γεγονος οτι κανουν τους νεκρους πολλοι ενω μπαινουν.
Σε ενα αλλο μελος Λορεντζο παρακαλω, του εγραψα 3 φορες. Μπαινει και κανει οτι δεν τα βλεπει.

Ρε αδερφε γραψε κατι. Πες δεν θελω να ποσταρω φωτογραφιες αλλα μη κανεις το νεκρο.
 

Georgie

Well-Known Member
Τι ειπε ο Κουμπάρος δηλαδή ?
Δε χαρακτήρισε τον Γιατρό καλο η κακό .
Περιμένει να δει πολυ καλα αποτελέσματα όπως όλοι μας .
Ειπε μια γνώμη για το σχεδιασμό και αυτο ειναι όλο .

Μη γράφεται πράγματα που δεν ισχύουν ρε παιδια και ξεκινάνε δράματα .
Διαβάστε τι έγραψε ο αλλος και προσπαθήστε να το κατανοήσετε .
 

Fiponazio

Active Member
Εσυ απο οτι καταλαβα θιχτηκες περισσοτερο για τον γιατρο παρα για το γεγονος οτι κανουν τους νεκρους πολλοι ενω μπαινουν.
Σε ενα αλλο μελος Λορεντζο παρακαλω, του εγραψα 3 φορες. Μπαινει και κανει οτι δεν τα βλεπει.

Ρε αδερφε γραψε κατι. Πες δεν θελω να ποσταρω φωτογραφιες αλλα μη κανεις το νεκρο.
Να μην σου πω καλύτερα ποσό θίχτηκα για τον γιατρό γιατί θα φάω μπαν δεν με νοιάζει κανένας δεν βγάζω κανένα κέρδος χέστηκα απλά. Εγώ είπα ότι δεν είναι καλο να κρίνεται να σχολιάζετε χωρίς να δείτε πρώτα και πάει και στα δυο και στον γιατρό Τυρκαλα δεν έχουμε δει πολλά περιστατικά για να κρίνουμε όπως λέει ο κουμπάρος hairline dhi, και το παιδί το κράζετε ενώ ακόμα δεν μπήκε καν στο φόρουμ μπορεί για εσάς να είναι απλό μπορεί να έχει κάποιο πρόβλημα ο άνθρωπος. Επίσης για να μην νμζς ότι παίρνω κανενός το μέρος να σου πω ότι και στα ποστ του Αναστασάκη το να γράφεται ακρότητες και αυτό δεν είναι ωραίο γενικα η μμ έχει να κάνει με πολλούς παράγοντες και μπορεί ο κάθε γιατρός να βγάλει και κακά και καλά αποτελέσματα μετράει πια είναι τα περισσότερα και το υπολογίζεις με ποσοστό επιτυχίας. Α και αυτή η φαντασία που έχετε μερικοί ότι οι Ισπανοί είναι οι καλύτεροι και κάνουν μόνο τρομερές δουλειές καλο είναι να σταματήσει.
 

Fiponazio

Active Member
Τραγικός είσαι εσύ εάν δεν εξηγήσεις τι εννοείς για τον κουμπάρο.
Τι ειπε ο Κουμπάρος δηλαδή ?
Δε χαρακτήρισε τον Γιατρό καλο η κακό .
Περιμένει να δει πολυ καλα αποτελέσματα όπως όλοι μας .
Ειπε μια γνώμη για το σχεδιασμό και αυτο ειναι όλο .

Μη γράφεται πράγματα που δεν ισχύουν ρε παιδια και ξεκινάνε δράματα .
Διαβάστε τι έγραψε ο αλλος και προσπαθήστε να το κατανοήσετε .
Ακόμα και να πεις μια γνώμη τόσο γρήγορα μόνο με δυο περιστατικά είναι λάθος. Αν έχει δει από κοντά περισσότερα και ξέρει τότε έχω εγώ λάθος και συγνώμη.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Τι ειπε ο Κουμπάρος δηλαδή ?
Δε χαρακτήρισε τον Γιατρό καλο η κακό .
Περιμένει να δει πολυ καλα αποτελέσματα όπως όλοι μας .
Ειπε μια γνώμη για το σχεδιασμό και αυτο ειναι όλο .

Μη γράφεται πράγματα που δεν ισχύουν ρε παιδια και ξεκινάνε δράματα .
Διαβάστε τι έγραψε ο αλλος και προσπαθήστε να το κατανοήσετε .
δεν ειναι ετσι ακριβως τζορτζ....λεει και ξελεει.. βγαζει πορισμα οτι ειναι στυλ dhi αλλα και δεν εχει δει περιστατικα του..... εχει λεει ερωτηματικα για το περιστατικο του vlafo που εχει ξεχυλωθει οσο κανενα εδω μεσα και εχουν εξηγηθει αλλα δεν εχει δει και κανενα ολοκληρωμενο ακομα...ας αποφασισει....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δε νομίζω ότι οι περισσότεροι είναι παρτάκιδες. Η πιο λογική εξήγηση να μην ξαναποστάρεις, είναι η απογοήτευση από το αποτέλεσμα (χωρίς να θέλω να προκαταλάβω την εξέλιξη στο συγκεκριμένο νήμα, γενικά μιλάω). Άλλωστε για ποιο άλλο λόγο να μην θες να δείξεις το κεφάλι σου γεμάτο μαλλιά, ενώ το έχεις ήδη δείξει «κεντημένο»; Αν όμως τα έχεις σκάσει και πήρες λίγα, προσπαθείς να το ξεχάσεις και να το αφήσεις πίσω σου, παρά να το παρουσιάσεις και να «εκτεθείς». Όταν όμως είσαι ακόμη στην αναζήτησή για να πάρεις μια απόφαση, τότε αλλάζει και αναζητάς ακριβώς αυτό που δεν πράττεις, το όλα στο φως...
φιλε χεαρ ψιλοδιαφωνω... πιστευω οτι ο απογοητευμενος θα σπευσει να κραξει εδω μεσα για να πιεσει ψυχολογικα και τον γιατρο ριπεαρ λογο δυσφημισης ενω ενας που παιρνει αυτο που θελει ριχνει μαυρη πετρα πισω του...το χουμε δει τοσες μα τοσες φορες...βεβαια ουτε η αποψη μου ουτε η αποψη σου ειναι κανονας....
 

Hairsick

Active Member
φιλε χεαρ ψιλοδιαφωνω... πιστευω οτι ο απογοητευμενος θα σπευσει να κραξει εδω μεσα για να πιεσει ψυχολογικα και τον γιατρο ριπεαρ λογο δυσφημισης ενω ενας που παιρνει αυτο που θελει ριχνει μαυρη πετρα πισω του...το χουμε δει τοσες μα τοσες φορες...βεβαια ουτε η αποψη μου ουτε η αποψη σου ειναι κανονας....
Γιώργο, όλα παίζουν αλλά έχουμε διαβάσει και για περιπτώσεις όπου ο ασθενής μπαίνει σε διαπραγματεύσεις με την κλινική περιμένοντας κάποια «αποζημειωση» για το φτωχό αποτέλεσμα. Η αποζημειωση αυτή δεν ξέρω τι θα μπορούσε να είναι, ίσως κάποια έκπτωση στην επόμενη μμ του; Πάντως να τονίσω πάλι ότι δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο περιστατικό, που ο άνθρωπος έχει ποστάρει στο 6μηνο και δεν έχει ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα του. Η συζήτηση είναι γενική και θα μπορούσε να μεταφερθεί και σε ειδικό νήμα.
 
Μπλουζα