Bergman kord

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Από κάτι τέτοιους πάω να γλιτώσω τον κόσμο stripar γιατί και εγώ σε αυτούς θα πήγαινα κάποτε.
Μονο που εσύ μιλάς με επηχηρηματα και εγώ τα λέω χύμα και τσεκουράτα και κάποιοι ενοχλούνται από πάνω.

Άλλα το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να μου την πέφτουν όλοι και να με λασπολογούν ότι και καλά έχω συμφέροντα από κάπου.
ΠΟΙΟΙ???? Άτομα που δεν έχουν κάτσει καν στην καρεκλά 11 ώρες για να ξέρουν τι θα πει επέμβαση τι θα πει μεταμοσχευση και το τι πραγματικά θα δώσει μια μεταμοσχευση.
Τους προτείνω την πιο safe επιλογή σε τσέπη και αποτέλεσμα βοηθάω όσο μπορώ χρόνια τώρα,και το μόνο που ξέρουν είναι να με λιθοβολούν.
Δεν θα με σταματήσει κάνεις να φωνάζω.
Ε ναί, αμα δεν φωνάζεις δεν εχει έκπτωση όπως εγραψες εδώ άλλωστε. :D Screenshot_20171220-011139.png Screenshot_20171220-011139.png
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ξέρεις κανέναν που να έκανε κάπου μεταμόσχευση και να μην ζητάει καλύτερη τιμή στην δεύτερη?
 

tasos33

Well-Known Member
Έχω φρικάρει, ειδικα με τις βελόνες, νοιώθω ότι είμαι στη θέση του κατακαμμενου και κατακαημενου ασθενούς, γιατί κάποτε ήμουν σε αυτήν την θέση σε αυτή την κλινική.

Βλεπω την χαρά στη μάπα του, την ίδια χαρά είχα και εγώ τότε, στο ίδιο σημείο τοποθέτηση graft αλλά διαφορετική μέθοδος, strip.

Για το αναμενόμενο αποτέλεσμα δε χρειάζεται να πούμε και πολλά. Ίδια περίπτωση με krotafoi είναι και μεγαλύτερη επιφάνεια, είναι ζήτημα αν του έβαλαν 1200 graft, έχει και πυκνό μαλλί μαμά.

Για τις τρύπες που του έκανα στη δοτρια.... Αν τον πυροβολουσαν με ak47 πιο μικρές θα έβγαιναν.
 

Tsek

Well-Known Member
Εσύ να πρωτοτυπησεις, να δώσεις παραπάνω απ όσα σου πουν.
Εγώ σκέφτομαι να του την κάνω του Τζον.
Αφού δεν τον ξερει ο Μάρας θα στείλω εναν φιλο στην Κυπρο που θα κρατάει εκτυπωμένα επαινετικα σχόλια απο το σάιτ και να συστηθεί ως Τζον Τζον να του φάει την έκπτωση. :D
 

FreeThinker

Well-Known Member
@tasos33 αυτου βεβαια παιζει να του την καναν τσαμπα για να τον βιντεοσκοπησουν...
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Ομολογώ πετυχημένο, Χάχα χα, αλλά αυτοαναιρεισαι, αφού είναι τις κλινικής όπως λες λογικά θα τον ξέρουν και οι βελόνες εκεί μέσα.

Μην στείλεις τον φίλο σου για τον βλέπω να πληρώνει Χρύσα τα graft.


Εγώ σκέφτομαι να του την κάνω του Τζον.
Αφού δεν τον ξερει ο Μάρας θα στείλω εναν φιλο στην Κυπρο που θα κρατάει εκτυπωμένα επαινετικα σχόλια απο το σάιτ και να συστηθεί ως Τζον Τζον να του φάει την έκπτωση. :D
 

koumparos

Well-Known Member
Stripar σε ειδα ησυχο το τελευταιο διαστημα και ανησυχησα.Λεω παει αυτος βαρεθηκε δεν ξανασχολειται.:D
Καλα κανεις και τα επισημαινεις ολα αυτα.Εαν οντως ισχυουν ,ντροπη τους!!
 

Stripar

Established Member
Εχω ακόμα κάποια αποθέματα...
Επειτα πρέπει να ολοκληρώσω μία παρουσίαση , να ανακοινώσω κάποια νεώτερα κ.λ.π

Υ.Γ:To Video το είδατε όλοι σας , μια εικόνα , χίλιες λέξεις...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

turnfiji123

Active Member
Α ρε Στριπαρ φωτιά είσαι... να σαι καλά που μας ανοίγεις τα μάτια με όλα αυτά φίλε και γω γλύτωσα το νυστερι τους πριν 3-4 χρόνια από θαύμα. Συνέχισε έτσι.
 
Μπλουζα