avodart

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

periergos

New Member
καλησπερα,νεος και εγω στην παρεα σας.δε θα σας κουρασω,ειμαι 32 ετων,στα 29 μου παρατηρησα μια μικρη αραιωση στην μπροστινη ζωνη.απο τοτε εχω "παιξει" με regaine,εκανα και μια μεταμφυτευση μαλλιων αλλα ακομα δεν ειμαι ευχαριστημενος με αποτελεσμα να ξυρισω το κεφαλι μου...και αυτο επειδη οταν ειχα μαλλια και ιδρωνα η βρεχομουν φαινοταν το "προβλημα"...σκεφτομαι να ξεκινησω το avodart σε συνδυασμο με rogaine foam+fungoral....τι λετε αξιζει η θα δω το "κατω κεφαλι" μου να θελει μετανοιες για να σηκωθει? οποιαδηποτε γνωμη θα την εκτιμουσα,καλο σας απογευμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Απ: avodart

ειναι η πιο καλη θεραπεια που υπαρχει.......ξεκινας και βλεπεις.....αμα δεις παρενεργεια,αλλαζεις την θεραπεια σου.
Δοκιμαζεις και φινα αντι για avodart.
Τι ποσοτητα avodart θα ξεκινησεις?γνωμη μου οτι θα εχεις καλυτερα αποτελεσματα απο κατι γελοιες ελληνικες μεταμοσχευσεις....
 

periergos

New Member
Απ: avodart

το asvodart βγαινει σε χαπακια 0,5 mg απο ο,τι βλεπω στο νετ...πιστευεις πως δεν ειναι αρκετο 1 /ημερα?
 

periergos

New Member
Απ: avodart

οχι εκανα αυτη τη μεθοδο που βγαζουν 1-1 τους θυλακες και τους "φυτευουν" αλλου, δεν εχω σημαδια
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: avodart

periergos είπε:
καλησπερα,νεος και εγω στην παρεα σας.δε θα σας κουρασω,ειμαι 32 ετων,στα 29 μου παρατηρησα μια μικρη αραιωση στην μπροστινη ζωνη.απο τοτε εχω "παιξει" με regaine,εκανα και μια μεταμφυτευση μαλλιων αλλα ακομα δεν ειμαι ευχαριστημενος με αποτελεσμα να ξυρισω το κεφαλι μου...και αυτο επειδη οταν ειχα μαλλια και ιδρωνα η βρεχομουν φαινοταν το "προβλημα"...σκεφτομαι να ξεκινησω το avodart σε συνδυασμο με rogaine foam+fungoral....τι λετε αξιζει η θα δω το "κατω κεφαλι" μου να θελει μετανοιες για να σηκωθει? οποιαδηποτε γνωμη θα την εκτιμουσα,καλο σας απογευμα

Σκληρό το avodart για ξεκίνημα. Μεγάλο ρίσκο.
Πάντως και εγώ με avodart ξεκίνησα το 2005 και είμαι μέχρι και σήμερα αλλά δεν το συνιστώ σε κανέναν.
Μπορείς να το πας πιο ήπια με 1/5 proscar και βλέπεις ...
 

leo

Member
Απ: avodart

Εαν δεν θελεις να κανεις ληψη απο το στομα δες κ εδω
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,4019.0.html
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα