Asami hairgrowth

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pf_83

Member
Το αγόρασε ένας φίλος αλλά δεν θα το χρησιμοποιήσει (λόγω ότι αποφάσισε να δοκιμάσει το πολύ κοντό κούρεμα ως στυλ) και θα μου το δώσει. Οπότε θα το χρησιμοποιήσω και θα ενημερώσω.
Μιας και ήρθε κατά τύχη στα χέρια μου θα το δοκιμάσω.
 

pf_83

Member
Εχθές έκανα μια πρώτη χρήση του προϊόντος.
Να αναφέρω ότι στο μπουκαλάκι αναγράφεται πώς η χρήση του προϊόντος πρέπει να είναι 2-3 φορές την εβδομάδα (φαίνεται λίγη), όμως δεν αναφέρεται ο αριθμός των ψεκασμών, γεγονός που φαίνεται αντι-επαγγελματικό, αν και κάποιος μετά από 2-3 ψεκασμούς αντιλαμβάνεται πόσο πρέπει να ψεκάσει.
Το υγρό είναι εύκολα απορροφήσιμο και δεν αφήνει καμμία λαδίλα ή κακοσμία, θα έλεγα το αντίθετο.
Εν πάσει περιπτώσει, θα ενημερώνω κατά την διάρκεια της χρήσης για τα όποια αποτελέσματα.
 

skyward

New Member
στο .com βγάζει στο contact στοιχεία από Βουλγαρία με τηλ. Αγγλίας, στο ελληνικό από Αμερική. Jared Leto στην ιστοσελίδα, μούφα site και μαρτυρίες...κλπ...εγγύηση
 

pf_83

Member
Το χρησιμοποιώ εδώ και 2,5 εβδομάδες και δεν έχω δει κάτι ούτε γενικότερα ως αποτέλεσμα ούτε κατά την ώρα της χρήσης.
Έχει ευχάριστο άρωμα και θα το χρησιμοποιήσω μέχρι τέλους της συσκευασίας και θα σας ενημερώσω και πάλι.
Σας παραθέτω και τα συστατικά του.
 

Συνημμένα

  • asami.JPG
    asami.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 87

George Washington

New Member
Απο καθε τρουπα μπαζει. Το θεμα φωναζει απο μακρια <απατη> . Αν ειναι αληθινο εγω θα φαω το καπελο μου (που κρυβει και την καραφλα εδω που τα λεμε). Παντως , περα απ την πλακα δεν το εχω δοκιμασει και θελω πολυ να ειναι αληθινο (οπως ολοι) αλλα οπως προειπα χλωμο το κοβω. @pf_83 κρατα μας ενημερους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα