Apokouts, FUE, 1400g, 05/06/2020

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό είναι ένα πολύ καλό αποτέλεσμα. Νομίζω ότι ο αριθμός των graft που μπήκαν σε σχέση με την εικόνα του (πριν/μετά) δείχνει άριστη φύτρωση και συμμετρική χωρίς εμφανή μεγάλα κενά. H γενική εικόνα επίσης πολύ καλή, βοηθάει φυσικά η τρίχα και το μήκος, αλλά σε μια μμ ένα ελάχιστο μήκος είναι απαραίτητο (αρκεί βέβαια να μην γίνεται κωμικό).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

apokouts

Member
Μπράβο φίλε. Μπορείς όμως να μας ανεβάσεις κάποιες δικές σου φωτογραφίες πέρα από τις επίσημες της κλινικής? π.χ. κάποιες δικές σου σε εξωτερικές συνθήκες και μία πανοραμική ?
Καλησπερα φιλε, με την πρωτη ευκαιρια θα ανεβασω !
 

Ronaldo

Well-Known Member
Καλησπερα φιλε, με την πρωτη ευκαιρια θα ανεβασω !
Εντάξει φίλε. Απλά δεν έχεις ανεβάσει ούτε μία δικιά σου φωτογραφία μέχρι τώρα. Δεν έχεις βγάλει καμία δικιά σου? γιατί όλες είναι επίσημες της κλινικής. Δηλαδή αν κάποιος δεν έβλεπε ότι γίνεται από μέλος η παρουσίαση θα νόμιζε ότι η συγκεκριμένη παρουσίαση είναι επίσημη παρουσίαση της κλινικής.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εντάξει φίλε. Απλά δεν έχεις ανεβάσει ούτε μία δικιά σου φωτογραφία μέχρι τώρα. Δεν έχεις βγάλει καμία δικιά σου? γιατί όλες είναι επίσημες της κλινικής. Δηλαδή αν κάποιος δεν έβλεπε ότι γίνεται από μέλος η παρουσίαση θα νόμιζε ότι η συγκεκριμένη παρουσίαση είναι επίσημη παρουσίαση της κλινικής.
Η αλήθεια είναι Ρονάλντο με πρόλαβες και ήθελα να το πω κ εγώ να βγάλει δικές του αλλά έπρεπε πρώτα να ανατρέξω στην πρώτη σελίδα να θυμηθώ αν είναι ανεξάρτητη η όχι παρουσίαση....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν εξαιρέσεις την πανοραμική που δεν υπάρχει (και όντως πρέπει να μπει) δεν νομίζω ότι θα βγάλει καλύτερες. Αυτές οι φώτο της κλινικής έχουν πολύ καλή ανάλυση και δείχνουν λεπτομέρειες.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εντάξει φίλε. Απλά δεν έχεις ανεβάσει ούτε μία δικιά σου φωτογραφία μέχρι τώρα. Δεν έχεις βγάλει καμία δικιά σου? γιατί όλες είναι επίσημες της κλινικής. Δηλαδή αν κάποιος δεν έβλεπε ότι γίνεται από μέλος η παρουσίαση θα νόμιζε ότι η συγκεκριμένη παρουσίαση είναι επίσημη παρουσίαση της κλινικής.

@Ronaldo, @Giorgos-3 σας ευχαριστω για το ενδιαφερον.
ΟΧΙ, δεν ειναι "ανεξαρτητη".
Λυπαμαι, εχω απαντησει σε πολλες φορες γιατι οι ασθενείς μου δεν ασχολούνται με ανεξαρτητες παρουσιασεις.
Το κοινό που προσελκύω εγω, όσοι έχουν μπει στο φορουμ αρνηυηκαν να γραψουν διότι μου ειπαν πως δεν ανέχονται κάποιες συμπεριφορες.
Τόσο απλα.

Η παρουσιαση αυτη οπως και άλλες 2 ξεκινησαν όταν το τοτε προβλημα ήταν πως σας ποσταρουμε ετεροχρονισμενες
φωτογραφιες, επιλεγμενες από τα τα περιστατικά μας τις καλύτερες.
Οταν ποσταρα τις πρωτες φωτογραφιες προσωπικα ειπαν καποιοι "που ξερουμε οτι ειναι φρεσκιες;"
Όποτε, για να απανταμε ενα προς ενα τα ...καλοπροαιρετα σχόλια και τις δικαιολογημένες ...αμφιβολιες 3-4 ατόμων.
σας ποσταρα φωτογραφιες με εφημεριδα ημερας.
Αν δεν την θυμαστε, την αναρτω ξανα.
Πάει αυτο.

Ελπίζω να σας αρεσει το αποτέλεσμα στους 9 μηνες.
Θα ακολουθησουν και τα υπολοιπα περιστατικά στην πρώτη ευκαιρία.
Πριν καποιος καλοπροαιρετος που νοιαζεται για την υγεια των μελών της κλινική μου αναρωτηθει πώς και δεχθηκα τον ασθενή στο ιατρειο, ειναι πληρως εμβολιασμενος λογω δουλειας.
Ο ιδιος ο ασθενής μπορει να κανει οτι θέλει, μονο θετικό αντικτυπο θα έχει σε εμενα οποιαδηποτε πρωτοβουλια του.
Στη διαθεση σας
 

Συνημμένα

  • DSC02331.JPG
    DSC02331.JPG
    618.9 KB · Προβολές: 180
  • DSC02332.JPG
    DSC02332.JPG
    649.9 KB · Προβολές: 175
Τελευταία επεξεργασία:

Ronaldo

Well-Known Member
Η παρουσιαση αυτη οπως και άλλες 2 ξεκινησαν όταν το τοτε προβλημα ήταν πως σας ποσταρουμε ετεροχρονισμενες
φωτογραφιες, επιλεγμενες από τα τα πολλα περιστικά μας τις καλύτερες.
Οταν ποσταρα τις πρωτες φωτογραφιες προσωπικα ειπαν καποιοι "που ξερουμε οτι ειναι φρεσκιες;"
Μετα σας αναβασα φωτογραφιες που κρυβεται το προσωπο του ασθενούς με εφημεριδα ημέρας.
Την θυμαστε?
Ελπίζω να σας αρεσει το αποτέλεσμα στους 9 μηνες.
Θα ακολουθησουν και τα υπολοιπα περιστατικά στην πρώτη ευκαιρία.
Πριν καποιος καλοπροαιρετος που νοιαζεται για την υγεια ων μελών της κλινική μου αναρωτηθει πώς και δεχθηκα τον ασθενή στο ιατρειο, ειναι πληρως εμβολιασμενος λογω δουλειας.
Μπορούσατε και εσείς κ. Αναστασάκη να ανεβάσετε τις φωτογραφίες απο τον λογαριασμό σας. Δεν χρειαζόταν να μπει στον κόπο το μέλος να το κάνει. Έτσι και αλλιώς η συγκεκριμένη παρουσίαση δεν διαφέρει και πολύ από τις υπόλοιπες επίσημες παρουσιάσεις σας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μπορούσατε και εσείς κ. Αναστασάκη να ανεβάσετε τις φωτογραφίες. Δεν χρειαζόταν να μπει στον κόπο το μέλος να το κάνει. Έτσι και αλλιώς δεν διαφέρει και πολύ από τις υπόλοιπες επίσημες παρουσιάσεις σας.
Φιλε μου, σου απαντησα πιο πάνω
Αν δεν καταλαβαινεις τι διαφορά ή αν θες να κανεις πως καταλαβαινεις δεν μπορω να βοηθησω άλλο.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
@Ronaldo, @Giorgos-3 σας ευχαριστω για το ενδιαφερον.
ΟΧΙ, δεν ειναι "ανεξαρτητη".
Λυπαμαι, εχω απαντησει σε πολλες φορες γιατι οι ασθενείς μου δεν ασχολούνται με ανεξαρτητες παρουσιασεις.
Το κοινό που προσελκύω εγω, όσοι έχουν μπει στο φορουμ αρνηυηκαν να γραψουν διότι μου ειπαν πως δεν ανέχονται κάποιες συμπεριφορες.
Τόσο απλα.

Η παρουσιαση αυτη οπως και άλλες 2 ξεκινησαν όταν το τοτε προβλημα ήταν πως σας ποσταρουμε ετεροχρονισμενες
φωτογραφιες, επιλεγμενες από τα τα περιστατικά μας τις καλύτερες.
Οταν ποσταρα τις πρωτες φωτογραφιες προσωπικα ειπαν καποιοι "που ξερουμε οτι ειναι φρεσκιες;"
Όποτε, για να απανταμε ενα προς ενα τα ...καλοπροαιρετα σχόλια και τις δικαιολογημένες ...αμφιβολιες 3-4 ατόμων.
σας ποσταρα φωτογραφιες με εφημεριδα ημερας.
Αν δεν την θυμαστε, την αναρτω ξανα.
Πάει αυτο.

Ελπίζω να σας αρεσει το αποτέλεσμα στους 9 μηνες.
Θα ακολουθησουν και τα υπολοιπα περιστατικά στην πρώτη ευκαιρία.
Πριν καποιος καλοπροαιρετος που νοιαζεται για την υγεια των μελών της κλινική μου αναρωτηθει πώς και δεχθηκα τον ασθενή στο ιατρειο, ειναι πληρως εμβολιασμενος λογω δουλειας.
Ο ιδιος ο ασθενής μπορει να κανει οτι θέλει, μονο θετικό αντικτυπο θα έχει σε εμενα οποιαδηποτε πρωτοβουλια του.
Στη διαθεση σας
Τι σχέση έχουν γιατρέ όλα αυτά που λέτε με αυτό που ρωτήσαμε και ζητήσαμε από τον φίλο; φωτογραφίες δικές του ζητήσαμε οπως υπάρχουν σε κάθε ανεξάρτητη παρουσίαση τουλάχιστον μία φορά και είναι συνήθως προς το τελικό αποτέλεσμα γιατί ο ασθενής δεν χρειάζεται να ξανά πάει κλινική ειδικά αν είναι χαρούμενος με το αποτέλεσμα.....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
@Ronaldo, @Giorgos-3 σας ευχαριστω για το ενδιαφερον.
ΟΧΙ, δεν ειναι "ανεξαρτητη".
Λυπαμαι, εχω απαντησει σε πολλες φορες γιατι οι ασθενείς μου δεν ασχολούνται με ανεξαρτητες παρουσιασεις.
Το κοινό που προσελκύω εγω, όσοι έχουν μπει στο φορουμ αρνηυηκαν να γραψουν διότι μου ειπαν πως δεν ανέχονται κάποιες συμπεριφορες.
Τόσο απλα.

Η παρουσιαση αυτη οπως και άλλες 2 ξεκινησαν όταν το τοτε προβλημα ήταν πως σας ποσταρουμε ετεροχρονισμενες
φωτογραφιες, επιλεγμενες από τα τα περιστατικά μας τις καλύτερες.
Οταν ποσταρα τις πρωτες φωτογραφιες προσωπικα ειπαν καποιοι "που ξερουμε οτι ειναι φρεσκιες;"
Όποτε, για να απανταμε ενα προς ενα τα ...καλοπροαιρετα σχόλια και τις δικαιολογημένες ...αμφιβολιες 3-4 ατόμων.
σας ποσταρα φωτογραφιες με εφημεριδα ημερας.
Αν δεν την θυμαστε, την αναρτω ξανα.
Πάει αυτο.

Ελπίζω να σας αρεσει το αποτέλεσμα στους 9 μηνες.
Θα ακολουθησουν και τα υπολοιπα περιστατικά στην πρώτη ευκαιρία.
Πριν καποιος καλοπροαιρετος που νοιαζεται για την υγεια των μελών της κλινική μου αναρωτηθει πώς και δεχθηκα τον ασθενή στο ιατρειο, ειναι πληρως εμβολιασμενος λογω δουλειας.
Ο ιδιος ο ασθενής μπορει να κανει οτι θέλει, μονο θετικό αντικτυπο θα έχει σε εμενα οποιαδηποτε πρωτοβουλια του.
Στη διαθεση σας
Αφού δεν είναι ανεξάρτητη πάσο....περίεργο πάντως που απ' όλους τους ασθενείς όλων των κλινικών μόνο οι δικοί σας ασθενείς δεν θέλουν να κάνουν ανεξάρτητες παρουσιασεις .....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ronaldo

Well-Known Member
Φιλε μου, σου απαντησα πιο πάνω
Αν δεν καταλαβαινεις τι διαφορά ή αν θες να κανεις πως καταλαβαινεις δεν μπορω να βοηθησω άλλο.
Μάλλον εσείς δεν καταλαβαίνετε και λέτε τα δικά σας. Ούτε εγώ μπορώ να βοηθήσω αν δεν καταλαβαίνετε τι είπα. Εγώ απλά του ζήτησα να ανεβάσει κάποιες δικές του (αν έχει), όπως συνήθως γίνεται οταν κάποιο μέλος κάνει μια παρουσίαση. Εδώ βλεπουμε απο την αρχή μέχρι το τέλος, τις δικές σας επίσημες φωτογραφίες. Το έχετε ξαναδεί ποτέ αυτό σε άλλη παρουσίαση μέλους;

@Ronaldo, @Giorgos-3 σας ευχαριστω για το ενδιαφερον.
ΟΧΙ, δεν ειναι "ανεξαρτητη".
Edit: Μόλις είδα ότι αλλάξατε την απάντηση σας και δεν την θεωρείτε ανεξάρτητη, οπότε και εγώ πάω πάσο σε αυτή την περίπτωση. Χαίρομαι που το παραδεχτήκατε.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αφού δεν είναι ανεξάρτητη πάσο....περίεργο πάντως που απ' όλους τους ασθενείς όλων των κλινικών μόνο οι δικοί σας ασθενείς δεν θέλουν να κάνουν ανεξάρτητες παρουσιασεις .....

Καθόλου περίεργο.
Στο εξηγησα παραπανω.
Και παλαιότερα σε πολλα νηματα οσο μπορω πιο ευγενικά.
Όταν βλεπουν πως φερονται 5-10 άτομα, ψηφιζουν με τα ποδια τους.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μάλλον εσείς δεν καταλαβαίνετε και λέτε τα δικά σας. Ούτε εγώ μπορώ να βοηθήσω αν δεν καταλαβαίνετε τι είπα. Εγώ απλά του ζήτησα να ανεβάσει κάποιες δικές του (αν έχει), όπως συνήθως γίνεται οταν κάποιο μέλος κάνει μια παρουσίαση. Εδώ βλεπουμε απο την αρχή μέχρι το τέλος, τις δικές σας επίσημες φωτογραφίες. Το έχετε ξαναδεί ποτέ αυτό σε άλλη παρουσίαση μέλους;

Edit: Μόλις είδα ότι αλλάξατε την απάντηση σας και δεν την θεωρείτε ανεξάρτητη, οπότε και εγώ πάω πάσο σε αυτή την περίπτωση. Χαίρομαι που το παραδεχτήκατε.

Ναι το παραδεχομαι...
ΟΜΟΛΟΓΩ!
@CVIAL θα βγαλεις ποινη εσυ ή ο γνωστος εισαγγελέας?

Εντωμεταξυ, επειδη δεν καταλαβα και μπορει και να διαβαζει και κανεις, τελικα σας αρεσει το αποτελεσμα???
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Για να μη λεμε αλλα λογια να αγαπιομαστε...
γιατι καπου κουραζει κιολας τα ιδια και τα ιδια.
Πολυ ωραιο αποτελεσμα, να ναι καλα το παλικαρι να το χαιρεται!!
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μάλλον εσείς δεν καταλαβαίνετε και λέτε τα δικά σας. Ούτε εγώ μπορώ να βοηθήσω αν δεν καταλαβαίνετε τι είπα. Εγώ απλά του ζήτησα να ανεβάσει κάποιες δικές του (αν έχει), όπως συνήθως γίνεται οταν κάποιο μέλος κάνει μια παρουσίαση. Εδώ βλεπουμε απο την αρχή μέχρι το τέλος, τις δικές σας επίσημες φωτογραφίες. Το έχετε ξαναδεί ποτέ αυτό σε άλλη παρουσίαση μέλους;


Edit: Μόλις είδα ότι αλλάξατε την απάντηση σας και δεν την θεωρείτε ανεξάρτητη, οπότε και εγώ πάω πάσο σε αυτή την περίπτωση. Χαίρομαι που το παραδεχτήκατε.

Λες ανακριβειες, δεν άλλαξα καμια απαντηση.
Θα σε παρακαλεσω να εισαι ακριβης και να το διορθωσεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αφού δεν είναι ανεξάρτητη πάσο....περίεργο πάντως που απ' όλους τους ασθενείς όλων των κλινικών μόνο οι δικοί σας ασθενείς δεν θέλουν να κάνουν ανεξάρτητες παρουσιασεις .....

Μήπως γιατί τα νήματα της κλινικής με το καλημέρα έχουν γίνει Βηρυτός? Το λέω έχοντας ιδίαν πείρα από τον Aldo.
 

Hairsick

Active Member
Έχει κουράσει η κοκορομαχία παίδες, απομακρύνει από το σκοπό. Πετυχημένη η επέμβαση, ήταν τόσο όσο.
 
Μπλουζα