ApofasismenosPsyxakias, FUE, 4550 grafts, Dr. Yaman 6/9/22

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panoschania

Active Member
σε έχει πάει όμορφα ! εγώ θα είμαι έτσι σε δεύτερο μπάζωμα λογικά, το χτένισμα σου πάει ,εγώ νομίζω δεν το έχω διότι δεν κάθονται τα μαλλιά μου και αν τα κάνω πίσω ,φουσκώνουν σαν να είμαι διάνος :D
άσε που δεν δένει η μια γέφυρα και κάνει ένα κενό.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Περίμενε να δεις στο χρόνο επάνω και δεν κάνει κακό να δοκιμάσεις λίγο και τα μαντζούνια που πίνω. Το μαλλί στρώνει ωραία με hair styling powder, πηλό ή sea salt spray. Παίξε με μήκος και προϊόντα τους επόμενους μήνες, για να δεις τί σε κολακεύει περισσότερο.
 

Bigk

Well-Known Member
Καινούργιος έγινες!!!
Δεν ξέρω αν ήταν η τέλεια μμ από πλευράς διαχείρισης της δοτριας ή από θέμα φυτρωσης ή από άλλες τεχνικές λεπτομέρειες, ΑΛΛΆ η εικόνα σου άλλαξε τελείως, δεν έδωσες νεφρό για να πληρώσεις και είσαι χαρούμενος με την νέα σου εικόνα.. οπότε από μένα είναι ΝΑΙ ..
 

Bigk

Well-Known Member
Πάντως αν σε παίρνει από πλευράς Δοτριας, μπες για πύκνωση και το πας σε άλλο επίπεδο πλέον...
 

Panoschania

Active Member
Καινούργιος έγινες!!!
Δεν ξέρω αν ήταν η τέλεια μμ από πλευράς διαχείρισης της δοτριας ή από θέμα φυτρωσης ή από άλλες τεχνικές λεπτομέρειες, ΑΛΛΆ η εικόνα σου άλλαξε τελείως, δεν έδωσες νεφρό για να πληρώσεις και είσαι χαρούμενος με την νέα σου εικόνα.. οπότε από μένα είναι ΝΑΙ ..
το θέμα δότρια είναι λίγο τύχη στον γιαμαν, διότι το πιέζουν και έχει ρίσκο, γενικά όμως όλα οκ, ειδικά αν δεν αρπάξεις παράσημα στην δότρια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

g_pal

Member
Μπόνους ποστάκι μιας και πέρασα από το φόρουμ για να δω την πρόοδο του Πάνου. 16 μήνες μετά, το μαλλί έχει γυρίσει στα 25 μου και το καγκουροχαίρομαι :D

Συνεχίζω να βλέπω πάχυνση και βελτίωση της ποιότητας της τρίχας, ειδικά σε σημεία που φαίνονταν πιο αδύναμα επάνω στο δωδεκάμηνο.

Καλά μαλλιά σε όλους αδέρφια!

Συνεχίζω πάντα 320mg Saw Palmetto/700mg Rosemary Extract/MSM 3000mg/Onion Extract 400mg.

Πραγματικά πήρες ένα πολυ καλό αποτέλεσμα, που αλλοι θα πλήρωναν διπλά ή και τριπλά από όσα πλήρωσες..να το χαίρεσαι φιλε!
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Είναι όντως λίγο ρουλέτα η δότρια στο Γιαμάν. Δεν ξέρω αν πάει κάποιος και ζητήσει μόνο manual εξαγωγή κι επιμείνει αν θα ελαχιστοποιήσει το ρίσκο. Θεωρώ είναι καλή value for money περίπτωση αν θες να καλύψεις μεγάλη ράφλα. Δεν ξέρω αν θα τον εμπιστευόμουν για πύκνωση ή τίποτα έτσι πιο 'καλλιτεχνικό' σε δεύτερη ή τρίτη επέμβαση.

Πάνο πάντως είδα βελτίωση στη δότρια ακόμα και μετά το χρόνο. Όχι τίποτε φοβερό και δεν ξέρω αν απλά συνήθισα την εικόνα, αλλά μου φαίνεται πως η αριστερή μεριά που είχε ξεπουπουλιαστεί χειρότερα, ήρθε κι έστρωσε αρκετά περισσότερο.
 

montecristo

Well-Known Member
Συνολικά ειναι ένα πολυ καλό αποτέλεσμα. Δεν νομίζω οτι χρειάζεσαι κάποια πύκνωση. Μελλοντικά αν αραιώσεις μπαίνεις αμα θέλεις, αλλά τώρα δεν χρειάζεσαι κάτι. Πιστεύω δικαιώθηκες με την επιλογή του Dr Yaman...

Και δεν παίρνεις και καμία ουσιαστική θεραπεία όπως φιναστερίδη, που αναμφίβολα θα σου έδινε μεγάλο boost...αλλοί πλακώνονται στις θεραπείες όταν κάνουν επέμβαση...
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Και εγώ στο ίδιο τείνω. Δεν είναι το μαλλί που είχα μικρός προφανώς, αλλά στα 42 μου πλέον, καθόλου δε με καίει, από τη στιγμή που φροντισμένο δείχνει ένα όμορφο και υγιές αποτέλεσμα. Στα μεγάλα συν, δεν παρατηρώ και καμία τριχόπτωση πέραν της φυσιολογικής, πλέον.

Νομίζω στην κατάλληλη φάση και ηλικία, ένα καραφλοφύτεμα είναι από τις πιο όμορφες επενδύσεις που μπορείς να κάνεις στον εαυτό σου.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και εγώ στο ίδιο τείνω. Δεν είναι το μαλλί που είχα μικρός προφανώς, αλλά στα 42 μου πλέον, καθόλου δε με καίει, από τη στιγμή που φροντισμένο δείχνει ένα όμορφο και υγιές αποτέλεσμα. Στα μεγάλα συν, δεν παρατηρώ και καμία τριχόπτωση πέραν της φυσιολογικής, πλέον.

Νομίζω στην κατάλληλη φάση και ηλικία, ένα καραφλοφύτεμα είναι από τις πιο όμορφες επενδύσεις που μπορείς να κάνεις στον εαυτό σου.
Διαβάζω διαβάζω βλέπω ένα νορμάλ κείμενο από σένα φτάνω στο καραφλοφυτεμα λέω οκκ αυτός είναι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Είναι μέρος της σατανικής εσωτερικής μάρκετινγκ καμπάνιας μου για πλήρη απενοχοποίηση της Ιερής Καραφλοφύτευσης (ΤΜ) στην Ελλάδα.

2024 έχουμε, ο κόσμος οφείλει να είναι ενημερωμένος και να γνωρίζει ότι σε πολλές περιπτώσεις η καράφλα φτιάχνεται κι αν όχι φτιάχνεται, βελτιώνεται πολύ, αρκεί να υπάρχει ενημέρωση, πλάνο, ρεαλιστικές προσδοκίες και ψυχραιμία. Ούτε σελέμπριτι χρειάζεται να είσαι, ούτε να σκάσεις ένα κουβά πεντοχίλιαρα, ούτε να πίνεις τρελά φάρμακα ισόβια.

Και το προφανέστερο, καθόλου δε χρειάζεται και να ντρέπεσαι για την επέμβαση. Αλλιώς να ντρεπόμαστε και που πάμε γυμναστήριο και τρώμε σωστά, να ζητάμε συγνώμη από τους μετόχους της Τσακίρης τσίψ και να δεσμευόμαστε να καθόμαστε στον κώλο μας όσο περισσότερο γίνεται :D
 

Panoschania

Active Member
Είναι όντως λίγο ρουλέτα η δότρια στο Γιαμάν. Δεν ξέρω αν πάει κάποιος και ζητήσει μόνο manual εξαγωγή κι επιμείνει αν θα ελαχιστοποιήσει το ρίσκο. Θεωρώ είναι καλή value for money περίπτωση αν θες να καλύψεις μεγάλη ράφλα. Δεν ξέρω αν θα τον εμπιστευόμουν για πύκνωση ή τίποτα έτσι πιο 'καλλιτεχνικό' σε δεύτερη ή τρίτη επέμβαση.

Πάνο πάντως είδα βελτίωση στη δότρια ακόμα και μετά το χρόνο. Όχι τίποτε φοβερό και δεν ξέρω αν απλά συνήθισα την εικόνα, αλλά μου φαίνεται πως η αριστερή μεριά που είχε ξεπουπουλιαστεί χειρότερα, ήρθε κι έστρωσε αρκετά περισσότερο.
Έτσι είναι και το δικό μου σκεπτικό ως τώρα το οποίο θα το αναφέρω στο 12μηνο, νομίζω έχουμε ζυγίσει την περίπτωση του γιαμαν το ίδιο, στη δοτρια τώρα τι να πω, το παραδέχθηκε κιόλας, πλακωθηκα στη μινοξ 6μήνες παραπάνω από το αρχικό πλάνο και ότι έγινε έγινε. Εγώ τώρα που έκοψα την μινοξ αναμένω να δω το καθαρό αποτέλεσμα σε κάνα 3 μηνο, ελπίζω ότι δε θα αλλάξει κάτι οπτικά στο πάνω μέρος αφού σχεδόν όλα είναι από μμ, λογικά στην δοτρια όμως θα δείξει κάποια αραίωση ψιλά ψιλά που ήταν αδύναμα ,θα δω τότε αν πρέπει να επέμβω φαρμακευτικά η να αφήσω να εξελιχθεί και να προγραμματίσω νέα μμ να τελειώσει η ολική επαναφορά .
 

g_pal

Member
Μπόνους ποστάκι μιας και πέρασα από το φόρουμ για να δω την πρόοδο του Πάνου. 16 μήνες μετά, το μαλλί έχει γυρίσει στα 25 μου και το καγκουροχαίρομαι :D

Συνεχίζω να βλέπω πάχυνση και βελτίωση της ποιότητας της τρίχας, ειδικά σε σημεία που φαίνονταν πιο αδύναμα επάνω στο δωδεκάμηνο.

Καλά μαλλιά σε όλους αδέρφια!

Συνεχίζω πάντα 320mg Saw Palmetto/700mg Rosemary Extract/MSM 3000mg/Onion Extract 400mg.

Πολύ ωραίο το αποτέλεσμα σου φιλε και σου πάει και αυτό το κούρεμα που έχεις κάνει με τα μαλλιά χτενισμένα προς τα πίσω και κοντά στα πλάγια.Τουλάχιστον 10 χρονια νεότερος από πριν...να το χαιρεσαι
 
Μπλουζα