Antiagers βελιμβασακης fue 3k g + 3k g

aeratos28

Just aeratos
Ότι γίνεται ,γίνεται..απλά θέλει σίγουρα 6 μήνες για να (ηρεμήσει) και η δοτρια.απλα δεν πρέπει να πειράξεις τα σημεία αυτά που έκανες τώρα επέμβαση..α +β ζώνη..
Καλά αν μου πουν ότι μπορώ να φύγω στο 6 μηνο για το μπιφτέκι έχω εξαφανιστεί από χτες...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
Έχει το εξελάκι του Lorenzo αλλά στο δίνουν μόνο αν μπεις για μμ.
Φοβερό.
Τι να το κάνω τότε?
Τουλάχιστον σου κάνουν μετρήσεις φίλε και όλα αναλυτικά. Που αλλού στην ελλάδα το κάνουν; Πουθενά. Και στον lorenzo αμα πας για επέβαση σου δίνει το εξελάκι.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Κοίτα..παίζει και άλλο πλάνο που αρκετοί το κάνουν..όπως έκανες τώρα την επέμβαση στην α και β ζώνη,πολλοί μπαίνουν μετά από 6 μήνες για να φτιάξουν και το crown..
είναι και ένα τρίτο πλάνο (το λεγόμενο less is more) πχ να άπλωνε τα 3000 g σε όλο το κεφάλι. Και ο πελάτης θα ήταν ευχαριστημένος αφού θα ειχε πληρη κάλυψη με μια επέμβαση, και ας έδινε 7500 ευρώ για 3000g :p
 

vlafo

Well-Known Member
Τουλάχιστον σου κάνουν μετρήσεις φίλε και όλα αναλυτικά. Που αλλού στην ελλάδα το κάνουν; Πουθενά. Και στον lorenzo αμα πας για επέβαση σου δίνει το εξελάκι.
Μα τι είναι αυτά που λες.
Ποιός σου είπε ότι σου κάνουν μετρήσεις?
Δε βλέπεις τι γράφω?
Μόνο αν κάνεις μμ στα δίνουν αυτά όχι προκαταβολικά.
 

jersey

Well-Known Member
Μα τι είναι αυτά που λες.
Ποιός σου είπε ότι σου κάνουν μετρήσεις?
Δε βλέπεις τι γράφω?
Μόνο αν κάνεις μμ στα δίνουν αυτά όχι προκαταβολικά.
Ναι αυτό λέω αφού σου κάνει επέμβαση στα δίνει. Ποια κλινική στην Ελλάδα σου κάνει μετρήσεις και σου δίνει εξελάκι αν κάνεις επέμβαση σε αυτούς;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ο βελγμβασακης την έκανε ,όχι ο couto..normal επέμβαση έγινε με πλάνο και για δεύτερη επέμβαση..το άπλωμα των 3κ αν γινόταν σε όλο το κεφάλι όπως κάνει ο Άνιστον θα ήταν φτωχό..
 

Disco

Well-Known Member
Πολύ φτωχό μόλις τα είδα.
Τουλάχιστον 4000g έπρεπε να του βάλουν.
αφού θα ξαναμπεί για επέμβαση ο άνθρωπος. Και η δότρια δεν είναι απεριόριστη. Μετά πως θα καλύψει το υπόλοιπο μέρος; Μια χαρά είναι το πλάνο βάσει των διαθέσιμων μοσχευμάτων.

Καλή φύτρωση φίλε @panosss23
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι αυτό λέω αφού σου κάνει επέμβαση στα δίνει. Ποια κλινική στην Ελλάδα σου κάνει μετρήσεις και σου δίνει εξελάκι αν κάνεις επέμβαση σε αυτούς;
Μα τι να τα κάνω ρε jersey τότε?
Ίσα ίσα αν τα έβλεπα μετά όπως εδώ στον φίλο θα γινόμουν Τούρκος με τέτοια νούμερα που δεν με βάλανε για περισσότερα g.
Οι μετρήσεις έχουν νόημα από πριν για να ξέρεις πως θα πορευτείς με τι πλάνο και σχέδιο,γνωρίζοντας επακριβώς όλα τα δεδομένα.
 

vlafo

Well-Known Member
αφού θα ξαναμπεί για επέμβαση ο άνθρωπος. Και η δότρια δεν είναι απεριόριστη. Μετά πως θα καλύψει το υπόλοιπο μέρος; Μια χαρά είναι το πλάνο βάσει των διαθέσιμων μοσχευμάτων.

Καλή φύτρωση φίλε @panosss23
25g μέση πυκνότητα και έχει αλλά 2500g για εξαγωγή.
Θεωρείς με τέτοια occipital αυτό το πλάνο θα έπρεπε να ακολουθήσει?
Less is more λοιπόν και εδώ.
 
Έχει το εξελάκι του Lorenzo αλλά στο δίνουν μόνο αν μπεις για μμ.
Φοβερό.
Τι να το κάνω τότε?
Δηλαδή αν πάω για consultation θα μου πει δεν στο δίνω ή δεν ασχολείται καν με το εξελακι;
Πολύ σημαντικό επίσης ότι μετράει πάχος τρίχας
 

vlafo

Well-Known Member
Δηλαδή αν πάω για consultation θα μου πει δεν στο δίνω ή δεν ασχολείται καν με το εξελακι;
Πολύ σημαντικό επίσης ότι μετράει πάχος τρίχας
Για να το γράφω δεν το λέω τυχαία.
Σκέψου και αναρωτήσου Παναγιώτη.
 

panosss23

Active Member
αφού θα ξαναμπεί για επέμβαση ο άνθρωπος. Και η δότρια δεν είναι απεριόριστη. Μετά πως θα καλύψει το υπόλοιπο μέρος; Μια χαρά είναι το πλάνο βάσει των διαθέσιμων μοσχευμάτων.

Καλή φύτρωση φίλε @panosss23
ευχαριστω φιλε μου,
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μπράβο τους για το εξελάκι. Το θέμα είναι να παντρεύεται και με χειρουργικά skills. Τι εννοω?

Το παιδί είναι από τις σπάνιες περιπτώσεις που παρότι μεγάλο NW (5) έχει δότρια 16.833g, πολύ φυσικό αφού έχει την απίθανη πυκνότητα των 235τριχών ανά cm2 και δότρια 270cm2!. Σε αυτή την περίπτωση μπορείς να πάρεις με ΑΠΟΛΥΤΗ ασφάλεια 4500g για πλάκα se 1η μμ αφού τα έχεις ανάγκη. (Το εξελάκι λέει ότι μπορείς να πάρεις 5200 αλλά άστο στην άκρη). Τα έχει ανάγκη? Yes. Αντί αυτού απλώνει τα 3000 σε μια έκταση 111cm2 και του φτιάχνει το μπροστά με 27g!!! Ούτε DHI!

Ο Άνιστον αεράτε μπροστά σε αυτό το πλάνο είναι Γιακουμπ. Τους έσκασε ασθενής με 17Κ δότρια και NW5 και αντί να ζωγραφίσουν έπαιξαν άμυνα λεες και έχει δότρια 6Κ. Δεν θέλω να γίνω κακός με την γιατρό αλλά οκ με τα εξελάκια μπράβο τους, big failure το πλάνο.
 
Μπλουζα