Ang, Direct FUE, 2.064g, 28/03/2023

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Πολύ καλά σε πάει φίλε.
Για 5ομηνο crown, το οποίο αργεί συνήθως, είναι σε καλό δρόμο. Μέχρι το 10μηνο θα κλείσει πιστεύω.
Θα πρέπει να ενισχύσεις θεραπεία πιστεύω όμως, καθώς η αλωπεκία πολύ πιθανόν να εξελιχθεί και μπροστά, καθώς είσαι και μόλις 32.
Καλή επιτυχία στη συνέχεια.
 

ang91

New Member
Καλησπέρα και πάλι. Update 6 μηνών! Στις φώτο είμαι κάτω απο τον ήλιο!
PXL_20230929_203626631.jpg
PXL_20230929_203828401 2.jpg
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλησπέρα και πάλι. Update 6 μηνών! Στις φώτο είμαι κάτω απο τον ήλιο!
Προβολή συνημμένου 60276Προβολή συνημμένου 60277
Μια χαρά είσαι Φιλαράκι μου!Κάθε φορά και καλύτερα!Αν έπαιρνες και Φίνα θα είχες δει ακόμα μεγαλύτερη κάλυψη στο crown καθώς εκεί δίνει τα μέγιστα αποτελέσματα!Σκέψου είδα εγώ που δεν έκανα εκεί τίποτα!
 

Antonis80

Member

ang91

New Member
Μια χαρά πάει φιλε και θα βελτιωθεί τους επόμενους μήνες. Τολμηρές και οι φωτογραφίες σου κάτω από τον ήλιο..
Τολμηρές; Μα το θέμα είναι να δούμε τα πραγματικά αποτελέσματα και όχι να κρύψω την εξέλιξη με ελλιπή φωτισμό και σκιές. Το ξέρω ότι η αραίωση δεν φαίνεται στην καθημερινότητα όσο στις φωτογραφίες που ανεβάζω.
 

Antonis80

Member
Τολμηρές; Μα το θέμα είναι να δούμε τα πραγματικά αποτελέσματα και όχι να κρύψω την εξέλιξη με ελλιπή φωτισμό και σκιές. Το ξέρω ότι η αραίωση δεν φαίνεται στην καθημερινότητα όσο στις φωτογραφίες που ανεβάζω.
Ναι εννοείται συμφωνώ. Αυτό ειναι και το καλό με τις παρουσιάσεις από μέλη που δεν έχουν λόγο να κρύψουν κάτι, όπως πχ βλέπεις στις επίσημες παρουσιάσεις των κλινικών όπου ανεβάζουν με χαμηλό φωτισμό και με επεξεργασία με φίλτρα, θόλωμα κτλπ.
 

JimKan1

Well-Known Member
Ναι εννοείται συμφωνώ. Αυτό ειναι και το καλό με τις παρουσιάσεις από μέλη που δεν έχουν λόγο να κρύψουν κάτι, όπως πχ βλέπεις στις επίσημες παρουσιάσεις των κλινικών όπου ανεβάζουν με χαμηλό φωτισμό και με επεξεργασία με φίλτρα, θόλωμα κτλπ.
Εχουν υπαρξει περιπτωσεις στο φορουμ οπου μελη παρουσιαζουν εξωραισμενη εκδοχη του αποτελεσματος, ισως για λογους ανασφαλειας, ο μονος τροπος να καταλαβεις πραγματικα το αποτελεσμα και να εισαι 100% σιγουρος ειναι να το δεις απο κοντα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Antonis80

Member
Εχουν υπαρξει περιπτωσεις στο φορουμ οπου μελη παρουσιαζουν εξωραισμενη εκδοχη του αποτελεσματος, ισως για λογους ανασφαλειας, ο μονος τροπος να καταλαβεις πραγματικα το αποτελεσμα και να εισαι 100% σιγουρος ειναι να το δεις απο κοντα.
ναι απλά λέω συνήθως δεν έχει λόγο να παρουσιάσει καλύτερη εικόνα ένα μέλος, ενώ μια κλινική που θέλει να σου παρουσιάσει ένα αποτέλεσμα για διαφήμιση και να σε πιάσει πελάτη έχει πολλούς λόγους και κινητρο να αλλοιώσει το πως θα φαινεται το αποτέλεσμα. Π.χ. να κάνει επεξεργασία σε φώτο βίντεο με θολώματα, φίλτρα, photoshop κτλπ.
 

ang91

New Member
Update 10 μηνών, δεν ξέρω αν θα υπάρξει βελτίωση του αποτελέσματος απο εδώ και στο εξής.

Κάτω απο τον ήλιο.

viber_image_2024-01-27_10-49-09-281.jpg
viber_image_2024-01-27_10-49-09-319.jpg
viber_image_2024-01-27_10-49-09-405.jpg



Υπο σκιά.

viber_image_2024-01-27_10-49-08-409.jpg
viber_image_2024-01-27_10-49-09-208.jpg




Πριν και μετά:

viber_image_2024-01-27_10-49-08-409.jpg
BEFORE 6.JPG.JPG
 

LoverBoy

Well-Known Member
Σίγουρα καλύτερα απο πρίν!Αν κλείσει λίγο ακόμα θα είσαι μπόμπα!Βέβαια αν έπαιρνες και θεραπεία θα το είχες απογειώσει!
 

ntinbo

Member
Σίγουρα καλύτερα απο πρίν!Αν κλείσει λίγο ακόμα θα είσαι μπόμπα!Βέβαια αν έπαιρνες και θεραπεία θα το είχες απογειώσει!
Η φιναστεριδη θεωρητικά δίνει κυρίως πίσω αρκεί να υπάρχει κάτι..αν δεν έχεις μαλλί τότε δεν δίνει τπτ...κρίνω και εξ ιδίων τα αλλότρια ...
 

kollaps

Member
Η φιναστεριδη θεωρητικά δίνει κυρίως πίσω αρκεί να υπάρχει κάτι..αν δεν έχεις μαλλί τότε δεν δίνει τπτ...κρίνω και εξ ιδίων τα αλλότρια ...
Με βάση τις φωτογραφίες υπάρχει τάση να ανοίξει το crown χαμηλά οπότε θα βοηθούσε σίγουρα.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Η φιναστεριδη θεωρητικά δίνει κυρίως πίσω αρκεί να υπάρχει κάτι..αν δεν έχεις μαλλί τότε δεν δίνει τπτ...κρίνω και εξ ιδίων τα αλλότρια ...
Αδερφέ μερικές φορές υπάρχει χνούδι και γίνεται τρίχα!Στην δική μου περίπτωση που φέγγιζε αρκετά με την Φίνα+Μίνο είδα αποτέλεσμα!
 

ntinbo

Member
Αδερφέ μερικές φορές υπάρχει χνούδι και γίνεται τρίχα!Στην δική μου περίπτωση που φέγγιζε αρκετά με την Φίνα+Μίνο είδα αποτέλεσμα!
Δεν είναι σε όλους το ίδιο...σε εσένα δούλεψε λόγω και μινοξιδιλης που κρατάει το μαλλί εκεί δε πέφτει...σημαντικός παράγοντας και η ηλικια όσο πιο μικρός τόσο καλύτερα
 

piros75

Well-Known Member
Κοίτα, το πριν με το μετά είναι μέρα με τη νύχτα, ωστόσο ένα κενό/αραίωση υπάρχει ακόμα. Παρότι όντως η κορυφή αργεί πάντα περισσότερο, δεν νομίζω ότι θα δεις καμιά φοβερή βελτίωση μέσα στους επόμενους μήνες. Φοβάμαι το αντίθετο, με δεδομένο ότι δεν παίρνεις φίνα και άρα η απώλεια νέων τριχών γύρω από τις μεταμοσχευμένες είναι σίγουρα σε εξέλιξη. Το ερώτημα είναι αν εσύ είσαι ευχαριστημένος από το μέχρι τώρα αποτέλεσμα, είσαι;
 
Μπλουζα