Andreas1978 , FUE , 3452g , 02-03/8/2021

montecristo

Well-Known Member
Ναι χωρις να εχουν κλεισει επεμβαση. Τα αεροπλανα οι ιδιοι πελατες . Αν θελεις να κανεις σωστη δουλεια θα πας. πολλοι πανε ισπανιες,τουρκιες απο θεσσαλονικη αθηνα μην ξεχνας η το αναποδο. Αν ηταν free τα αεροπορικα για να τους δουνε μονο και μονο ολοι θα πηγαινανε και για διακοπες βρε.
Ε αμα είναι να πληρώσει και μεταφορικά, διαμονές κλπ... προτιμότερο ειναι τότε να πάει σε άλλο γιατρό για μετρήσεις και έλεγχο της δότριας. Π.χ. να πάει στην ελληνική κλινική του Bisanga.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ε αμα είναι να πληρώσει και μεταφορικά, διαμονές κλπ... προτιμότερο ειναι τότε να πάει σε άλλο γιατρό για μετρήσεις και έλεγχο της δότριας. Π.χ. να πάει στην ελληνική κλινική του Bisanga.
Αν κλεισει μμ μονο τοτε περιλαμβανονται εξοδα. Ας πανε τουρκια η ισπανια για μετρησεις και να μας τις φερουν σε εμας. γινεται και αυτο .χαχα
 

kollaps

Member
Αλλά αυτό το βλέπουμε και στην Κύπρο στις 2 κλινικές HDC, Γεωργίου που αυτές δεν προτείνουν φιναστερίδη αλλά ούτε και ελέγχουν δότριες για DUPA/BUPA και δεν κάνουν μετρήσεις.

Πάντως πριν 1 χρόνο που είχα μιλήσει διαδικτυακά με τον εκπρόσωπο της HDC μου είχε προτείνει φιναστερίδη και αν θυμάμαι καλά μου είχε πει ότι δεν με αναλαμβάνουν χωρίς (λόγω του ότι ήμουν 33 με εν εξελίξει αραίωση). Το ίδιο εννοείται μου είχε πει και ο Lorenzo στο live consultation.
 
Τελευταία επεξεργασία:

montecristo

Well-Known Member
Πάντως πριν 1 χρόνο που είχα μιλήσει διαδικτυακά με τον εκπρόσωπο της HDC μου είχε προτείνει φιναστερίδη και αν θυμάμαι καλά μου είχε πει ότι δεν με αναλαμβάνουν χωρίς (λόγω του ότι ήμουν 33 με εν εξελίξει αραίωση). Το ίδιο εννοείται μου είχε πει και ο Lorenzo στο live consultation. Σε άλλη κλινική μου είπαν ότι λίγο-πολύ δεν είναι απαραίτητη η φίνα και ομολογώ ότι παραξενεύτηκα αρκετά (δεν εννοώ τη Starks, προς αποφυγή παρεξηγήσεων)
εγώ είχα μιλήσει με τον Φ*ουρ*η και μου ειχε πει οτι πρώτα κάνουμε επέμβαση και μετά θεραπεία και είχε πει κιόλας να περιμένω να αραιώσουν τα μαλλιά πρώτα περισσότερο και να ξαναστείλω φωτογραφίες όταν αραιώσουν περισσότερο χωρίς να πει να κάνω θεραπεία για να τα συντηρήσω. Πριν κανά 2 χρόνια βέβαια...
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εγώ είχα μιλήσει με τον Φ*ουρη και μου ειχε πει οτι πρώτα κάνουμε επέμβαση και μετά θεραπεία και είχε πει κιόλας να περιμένω να αραιώσουν τα μαλλιά πρώτα περισσότερο και να ξαναστείλω φωτογραφίες όταν αραιώσουν περισσότερο χωρίς να πει να κάνω θεραπεία για να τα συντηρήσω. Πριν κανά 2 χρόνια βέβαια...

Οκ αστερισκους δεν χρειαζεται να βαζεις μυνησεις δεν κανουμε χαχαχα!!!
 

JimKan1

Well-Known Member
Και εγω οταν ειχα μιλησει με HDC δεν μου ειχαν πει για φινα ,αν και ηταν στα αρχικα σταδια οι ομιλιες με τον Φιουρη αλλα θεωρω οτι ειναι το πρωτο πραγμα που πρεπει να λες οταν ο αλλος ειναι κατω απο 40, οι γενικες εντυπωσεις απο την επικοινωνια ωστοσο ηταν θετικες.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και εγω οταν ειχα μιλησει με HDC δεν μου ειχαν πει για φινα ,αν και ηταν αρχικα σταδια οι ομιλιες με τον Φιουρη αλλα θεωρω οτι ειναι το πρωτο πραγμα που πρεπει να λες οταν ο αλλος ειναι κατω απο 40, οι γενικες εντυπωσεις απο την επικοινωνια ωστοσο ηταν θετικες.

Jim βαλε αστερισκους σε παρακαλω ποτε δεν ξερεις....:cool:
 

Flag17

Well-Known Member
Ευχαρίστως να τις ανεβάσω ! Δεν είναι ομωσ σωστό έως εδώ να ακουσω ενα σχολιασμό από τους γνώστες ;
Ο σχολιασμός για τις φωτο που έβαλες είναι κακή διάγνωση γιατρού, φτωχό αποτέλεσμα, ανεπίτρεπτο να σε βάλει χωρίς φίνα για επέμβαση και υποφωτισμενες φωτογραφίες. Αυτές στο 10ο μήνα είναι με το iPhone το 13 ? Γιατί με νυχτερινή λήψη στις 11 το βράδυ το iPhone 13 πιο φωτεινή θα την έβγαζε από αυτή που ανέβηκε
 
  • Like
Reactions: tol

alex7

Well-Known Member
Τι έγινε ο συνάδελφος;Μήπως σας έγραψε στα αρ…ια του;.Τώρα μπορείτε να πάτε στο άλλο γνωστό νήμα να βγάλετε μια γλώσσα και να αρχίσετε να γλύφεστε μεταξύ σας μετά το κράξιμο που ρίχνατε μέχρι τώρα .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τι έγινε ο συνάδελφος;Μήπως σας έγραψε στα αρ…ια του;.Τώρα μπορείτε να πάτε στο άλλο γνωστό νήμα να βγάλετε μια γλώσσα και να αρχίσετε να γλύφεστε μεταξύ σας μετά το κράξιμο που ρίχνατε μέχρι τώρα .

Ας ελπίσουμε ότι ο συνάδελφος δεν το έκανε όλο αυτό για να αποφύγει να βάλει τις φωτό που πρέπει να βάλει. Δεν θέλω να πιστέψω κάτι τέτοιο.
 

alex7

Well-Known Member
Ας ελπίσουμε ότι ο συνάδελφος δεν το έκανε όλο αυτό για να αποφύγει να βάλει τις φωτό που πρέπει να βάλει. Δεν θέλω να πιστέψω κάτι τέτοιο.
Ποιος θα σας αντέξει εδώ με αυτά που του λέτε τώρα; Πλάκα κανείς ;Το κινητό του το αμφισβητείται μαζικά λες και το φόρουμ σηκώνει υψηλής ανάλυσης φωτό .Αφού δεν φορτώνει το φόρουμ υπερυψηλής ανάλυσης φωτό .Το ύφος εδώ μέσα είναι τέτοιο που θα αποφύγουν παρά πολλοί την παρουσίαση .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Alex είσαι υπερβολικός. Τι εννοείς δεν αφήνει το φόρουμ υψηλής ανάλυσης; Για πήγαινε δες τις φωτό τις δικές μου. iPhone 12 Pro Max έχω και εγώ. Μια χαρά τις αφήνει, απλά τις κάνεις resize. Επίσης γιατί δεν ανεβάζει τις φώτο από το cons, Τόσο δύσκολο είναι, τι πρόβλημα υπάρχει; Ως προς το ύφος ας μην το χρησιμοποιούμε α λα καρτ. Παντού σε όλα τα νήματα το ίδιο ύψος υπάρχει εδώ μάλιστα θα έλεγα ότι είναι και light.
 

alex7

Well-Known Member
Alex είσαι υπερβολικός. Τι εννοείς δεν αφήνει το φόρουμ υψηλής ανάλυσης; Για πήγαινε δες τις φωτό τις δικές μου. iPhone 12 Pro Max έχω και εγώ. Μια χαρά τις αφήνει, απλά τις κάνεις resize. Επίσης γιατί δεν ανεβάζει τις φώτο από το cons, Τόσο δύσκολο είναι, τι πρόβλημα υπάρχει; Ως προς το ύφος ας μην το χρησιμοποιούμε α λα καρτ. Παντού σε όλα τα νήματα το ίδιο ύψος υπάρχει εδώ μάλιστα θα έλεγα ότι είναι και light.
Εγω από το δικό μου κινητό όσες φορές προσπάθησα να ανεβάσω φωτό στο φόρουμ μου ζήτησε μα μειώσω την χωρητικότητα σε ΜΒ.Και έχω iphone11 .Πολυ περισσοτερο που κάποιος μας δηλώνει ότι έχει πολύ νεωτερο μοντέλο.Πως θα φανεί η υψηλή ανάλυση όταν κόβεις MB πληροφορίας;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Βεβαίως. To site αφήνει μέχρι 2ΜΒ σε συμπιεσμένη μορφή (JPG). Είναι υπεραρκετό για να δεις τα πάντα σε υψηλή ανάλυση. Σου επαναλαμβανω δες το νήμα μου και τις τελευταίες φωτο μου, Iphone 12 pro max, σκάρτο 1ΜΒ JPEG. Τέτοιες θέλουμε. Πχ δες την παρακάτω (1,31ΜΒ, iphone 12 pro max). Φαίνονται τα πάντα.

IMG_4096.jpeg
 

alex7

Well-Known Member
Βεβαίως. To site αφήνει μέχρι 2ΜΒ σε συμπιεσμένη μορφή (JPG). Είναι υπεραρκετό για να δεις τα πάντα σε υψηλή ανάλυση. Σου επαναλαμβανω δες το νήμα μου και τις τελευταίες φωτο μου, Iphone 12 pro max, σκάρτο 1ΜΒ JPEG. Τέτοιες θέλουμε. Πχ δες την παρακάτω (1,31ΜΒ, iphone 12 pro max). Φαίνονται τα πάντα.

Προβολή συνημμένου 51761
Αν δεις τις φωτό στην οθόνη του κινητού που προέρχονται απευθείας από το κινητό συγκριτικά με τις ίδιες φωτό που ανεβαίνουν στο φόρουμ είναι μερα με τη νύχτα .Δεν ξέρω σε εσένα πως έγινε
 

alex7

Well-Known Member
Αν δεις τις φωτό στην οθόνη του κινητού που προέρχονται απευθείας από το κινητό συγκριτικά με τις ίδιες φωτό που ανεβαίνουν στο φόρουμ είναι μερα με τη νύχτα .Δεν ξέρω σε εσένα πως έγινε
Πράγματι η δικια σου φαίνεται καθαρά
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν είναι μόνο σε μένα αλλά και σε άλλους. Για δες το νήμα το gggali. Και αυτός με iphone 12pro max. Απλά πρέπει να την κατεβάσεις από το κινητό στο pc σε πλήρη ανάλυση και μετά με το windows paint να την κάνεις resize στα 2(-) MB.
 
Τελευταία επεξεργασία:

alex7

Well-Known Member
Δεν είναι μόνο σε μένα αλλά και σε άλλους. Για δες το νήμα το gggali. Και αυτός με iphone 12pro max. Απλά πρέπει να την κατεβάσεις με από το κινητό στο pc σε πλήρη ανάλυση και μετά με το windows paint να την κάνεις resize στα 2(-) MB.
Έτσι πες .Πως να τα ξέρει αυτά κάποιος που πάει από το κινητό να φορτώσει απευθείας ;
 
Μπλουζα