Anastasakis or Lorenzo? :)) NW stage V, - 4150 FUs - F.U.T + FUE - Άνδρας 46 ετών στους 12 μηνες

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιαννης στους 12 μηνες παρα 15 μερες.
Μόλις ήρθε, σημερα 11/1
Αυριο θα ανεβει και βιντεο.

Να θυμισω κάποιες λεπτομέρειες για να μην αναλωθούν κάποιοι άσπονδοι φιλοι μου σε ασκοπα σχόλια.
Ο Jose του ειχε ΟΛΟΣΩΣΤΑ πει πως χρειαζεται 6000+ για να μην φαινεται δερμα.
Εγω του προτεινα πως και να φαθνεται δερμα πίσω, δεν θα τον πειραζει, και πως αν τον πειραζει θα παμε και μαζι στα 6000+ σε 2ο χρόνο.
Οπότε, προφανως το crown ειναι πιο αραιό.
Το θέμα ειναι αν ο ασθενής ενδιαφερεται ή όχι για την πληρη και ομοιόμορφη κάλυψη.
ΑΥΤΟ, απανταται αυριο, στο βιντεο!
DSC00402.JPG


DSC00389.JPG
DSC00390.JPG
DSC00391(1).jpg
DSC00392.JPG
DSC00397.JPG
DSC00398.JPG
DSC00400.JPG
 

Συνημμένα

  • DSC00401.JPG
    DSC00401.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 82

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

feanor

Active Member
Γιαννης στους 12 μηνες παρα 15 μερες.
Μόλις ήρθε, σημερα 11/1
Αυριο θα ανεβει και βιντεο.

Να θυμισω κάποιες λεπτομέρειες για να μην αναλωθούν κάποιοι άσπονδοι φιλοι μου σε ασκοπα σχόλια.
Ο Jose του ειχε ΟΛΟΣΩΣΤΑ πει πως χρειαζεται 6000+ για να μην φαινεται δερμα.
Εγω του προτεινα πως και να φαθνεται δερμα πίσω, δεν θα τον πειραζει, και πως αν τον πειραζει θα παμε και μαζι στα 6000+ σε 2ο χρόνο.
Οπότε, προφανως το crown ειναι πιο αραιό.
Το θέμα ειναι αν ο ασθενής ενδιαφερεται ή όχι για την πληρη και ομοιόμορφη κάλυψη.
ΑΥΤΟ, απανταται αυριο, στο βιντεο!
Προβολή συνημμένου 44315

Προβολή συνημμένου 44307Προβολή συνημμένου 44308Προβολή συνημμένου 44309Προβολή συνημμένου 44310Προβολή συνημμένου 44311Προβολή συνημμένου 44312Προβολή συνημμένου 44313
Γιατρε καλησπερα και καλη χρονια τι εννοουμε να μην φαινεται δερμα? Εννοω οτι οπτικα φαινεται πολυ ή ειναι σαν μια παρα πολυ μικρη αραιωση? Επισης ποσα μοσχευματα μπηκαν? ευχαριστω και παλι
 

Kostas97

Well-Known Member
Γιατρε καλησπερα και καλη χρονια τι εννοουμε να μην φαινεται δερμα? Εννοω οτι οπτικα φαινεται πολυ ή ειναι σαν μια παρα πολυ μικρη αραιωση? Επισης ποσα μοσχευματα μπηκαν? ευχαριστω και παλι
4150 το γραφει πανω.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καλά μεταξύ μας και λίγο δέρμα να φανεί δεν πειράζει. Σιγά τα αυγά. Εδώ υπάρχουν κεφάλια χωρίς ΑΓΑ που σε ορισμένα χτενίσματα φαίνεται δέρμα.
 

feanor

Active Member
Καλά μεταξύ μας και λίγο δέρμα να φανεί δεν πειράζει. Σιγά τα αυγά. Εδώ υπάρχουν κεφάλια χωρίς ΑΓΑ που σε ορισμένα χτενίσματα φαίνεται δέρμα.
ναι αυτο λεω και εγω ισως σε αυτην εδω την περιπτωση να χρειαζεται μια μικρη παρεμβαση πισω και τπτ αλλο
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
ναι αυτο λεω και εγω ισως σε αυτην εδω την περιπτωση να χρειαζεται μια μικρη παρεμβαση πισω και τπτ αλλο
Δε διαφωνώ. Αν έχει λεφτά ο άνθρωπος και έχει διάθεση να μπει μπορεί να γίνει πύκνωση πίσω.
 

aeratos28

Just aeratos
Χααχχα..στο Αναστασάκης η Λορέντζο,τον πατήσαμε δόκτωρ MacGregor..χιούμορ είναι γιατρέ.μην αρπαζεσαι..καλό είναι το συγκεκριμένο αποτέλεσμα.χωρις να δω τι είπε στο βίντεο μέχρι να το ανεβάσεις,πιστεύω πως θα έχει πει ότι δεν τον νοιαζει να κάνει άλλο χειρουργείο.προσωπικα εγώ θα έκανα ένα ακόμα να τελειοποιηθεί το σύνολο..
Τι σημαινει αυτο?
Δεν την ξερω την ορολογια.
 

gregkont13

Verified MM member
Έτσι όπως το βλέπω, το συγκεκριμένο απότελεσμα θα με καλυπτε. Είναι και το χρώμα τρίχας , συν ότι έχει και λίγο σπαστό μαλλί που βοηθάνε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Χααχχα..στο Αναστασάκης η Λορέντζο,τον πατήσαμε δόκτωρ MacGregor..χιούμορ είναι γιατρέ.μην αρπαζεσαι..καλό είναι το συγκεκριμένο αποτέλεσμα.χωρις να δω τι είπε στο βίντεο μέχρι να το ανεβάσεις,πιστεύω πως θα έχει πει ότι δεν τον νοιαζει να κάνει άλλο χειρουργείο.προσωπικα εγώ θα έκανα ένα ακόμα να τελειοποιηθεί το σύνολο..

200.gif
 
Μπλουζα