Anargiros88_dhi thessalonikis_2966 grafts_5-6/8/2017

piros75

Well-Known Member
Σιγουρα τρεις μερες κ θα δουμε αν χρειαστει η οχι τεταρτη (πιθανον οχι)... θελει να επιδιώξει το μάξιμουμ φυτρωσης κ εκμετάλλευσης μοσχευμάτων κ θελει χρονο ...εχω άπλετο χρονο (βρίσκομαι σε αδεια πατρότητας)... η δότρια μου δεν εχει σπουδαίο αποθεμα ακομα... περιπου 3500 αν πιασουμε θα ναι πολυ καλα.ειμαι κ λιγο ζόρικος στην εξαγωγή κ του περνει ωρα...επισης θα επιστρατεύσουμε γενια (εγω θελω κ στήθος αλλα δεν ψήνεται..).μην σου χαλάω το νημα ομως με τα δικα μου. Οταν ερθει η ωρα θα γραψω αναλυτικά.

Ανυπομονώ να δω λεπτομέρειες από αυτήν την μμ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Αγορίνα έχουμε κάποιο νέο;;

Καλησπέρα φίλε . 18 μηνο πλέον δεν μπήκα στην διαδικασία να βγάλω φώτο . Από εβδομάδα θα πάω στην κλινική να με δουν και θα κάνω και την τελευταία ενημέρωση στο νήμα .
 
πολυ περίεργο


ενω τον 5 / 2018 κανεις θα το θεωρουσε επιτυχημενο 100%
τωρα εχει χασει πανω απο τα μισα.

εχει ξαναπαρουσιαστει τετοια περίπτωση;;

anargyros αλλαξες κατι τους τελευταιους μηνες?? φινα μινοξιδιλη βιταμινες τπτ;;;
 

anargiros88

Well-Known Member
καλησπέρα σε όλους ! περάσαν 24 μήνες πλέον από την μ.μ .

κάνω μια τελευταία ενημέρωση του τελικού αποτελεσματος .


1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg
 

makis25

Well-Known Member
η εντονη τριχοπτωση που χες περυσι περασε ε , επανηλθαν . Βαζεις μινοξ ; Ωρα για μια δευτερη μεταμοσχευση λες;
 

anargiros88

Well-Known Member
η εντονη τριχοπτωση που χες περυσι περασε ε , επανηλθαν . Βαζεις μινοξ ; Ωρα για μια δευτερη μεταμοσχευση λες;

βάζω καθημερινά μινοξ , δεν την σταματάω γιατί χωρίς μινοξ το μαλλί μου παίρνει την κάτω βόλτα !
 

manly_Man

Well-Known Member
πέρασαν 4 χρόνια από την μ.μ ! πως περνά ο χρόνος ! πως περνάν οι μέρες .... άστα να πάνε .....παλιοζωή !!!! Με την πρώτη ευκαιρία θα κάνω ένα update .
Έπρεπε ήδη να έχεις μπει για την δεύτερη επέμβαση φίλε μετά από 4 χρόνια. Το σκέφτεσαι καθόλου να μπεις;
 

anargiros88

Well-Known Member
Έπρεπε ήδη να έχεις μπει για την δεύτερη επέμβαση φίλε μετά από 4 χρόνια. Το σκέφτεσαι καθόλου να μπεις;

έπρεπε @manly_Man αλλά οι δουλειές με πήγαν πίσω και όσο είναι ο Ερμής μου ανάδρομος και το φεγγάρι μου χλωμό ..... χλωμό το βλέπω χαχαχα
εννοείτε πως θέλω να κάνω και δεύτερη .
 

manly_Man

Well-Known Member
έπρεπε @manly_Man αλλά οι δουλειές με πήγαν πίσω και όσο είναι ο Ερμής μου ανάδρομος και το φεγγάρι μου χλωμό ..... χλωμό το βλέπω χαχαχα
εννοείτε πως θέλω να κάνω και δεύτερη .
Δεν πειράζει φίλε. Με το καλό όλα θα γίνουν...Με την πρώτη είσαι ευχαριστημένος μετά από 4 χρόνια ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Μέχρι τον 10 μηνο της φυτρωσης ήμουν ευχαριστημενος πολύ πολύ , πάρα πολύ δλδ δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο πολύ ! Μετα κοίτα το νήμα και θα καταλάβεις ! χαχαχαχα ! Δόξα τον καλό Θεό , υγεία να έχουμε και τύχη και όλα θα γίνουν !
 

alex7

Well-Known Member
θες 1 3χίλιαρο πίσω αλλά η πολύ ταλαιπωρημένη δότρια είναι αμφιβολο πόσα μπορεί να δώσει.Και με 2500 καλά είσαι αλλά και πάλι δύσκολα να βρεθούν
 

anargiros88

Well-Known Member
θες 1 3χίλιαρο πίσω αλλά η πολύ ταλαιπωρημένη δότρια είναι αμφιβολο πόσα μπορεί να δώσει.Και με 2500 καλά είσαι αλλά και πάλι δύσκολα να βρεθούν

σύμφωνα με τις μετρήσεις της dhi thessalonikis είχα 13500 τρίχες ( αν θυμάμαι καλά ) διαθέσιμες . Πήρα της 6000 μου μένουν ακόμα 7500 με λόγο 1,95 που είχα στην πρώτη μ.μ βγάζω πάνω κάτω κάνα 3000 ! Μπακαλίστικα βέβαια όλα αυτά .
 

Georgie

Well-Known Member
Φίλε @anargiros88 διάβασα το νήμα σου .
Ειλικρινά με εντυπωσίασε η παρουσίαση και η στάση σου σε όλη την εξέλιξη της .
Επίσης αν ημουν mod θα είχα πεταξει με μόνιμο ban τον Tsek απο τοτε !
 

anargiros88

Well-Known Member
@Georgie ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια . Από την αρχή που ξεκίνησα την παρουσίαση είχα σκοπό να την τελειώσω ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα και να βάλω και εγώ το λιθαράκι μου στο φόρουμ . Θέλω να πιστεύω ότι τα κατάφερα. Καθαρή τίμια και χωρίς δόλο παρουσίαση ! Το τρίπτυχο που πρέπει να έχει κάθε παρουσίαση ! Και η επόμενη μ.μ πρώτα ο Θεός όταν θα καταφέρω να την κάνω θα είναι στο ίδιο μοτίβο .
Τώρα αν υπήρξαν και μερικές στιγμές έντασης , καλή καρδιά , υγεία , αγάπη και τύχη για όλους !
 
Μπλουζα