alphactif lotion

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

azouris

New Member
Για σας παιδια,ειμαι νεος στο φορουμ και θα ηθελα την γνωμη σας για ενα προιον,την αλφακτιφ λοσιον.Την χρησιμοποιω ενα μηνα τωρα και ειμαι ευχαριστημενος αλλα δεν βλεπω στο φορουμ τιποτα για αυτο το προιον.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: alphactif lotion

Εσυ που την χρησιμοποιείς για δώσε καμια πληροφορία περι τίνος πρόκειται.
 

azouris

New Member
Απ: alphactif lotion

τη λοσιον τη πηρα απο φαρμακειο,εψαξα λιγο και ειδα οτι στην ελλαδα τη ν εισαγει η ινπα.Το προιον λεει οτι σε 2 μηνεσ σταματαει την τριχοπτωση,σε 4 αυξανει την τριχοφιοια και σε 6 αυξανει την πυκνωτητα.Εγω το χρησιμοποιω 1 μηνα τωρα και εχω δει καλα αποτελεσματα,σχεδον σταματησε τελειως την τριχοπτωση.Μαζι με τη λοσιον ειναι δωρο και το σαμπουαν 29 ευρο,ειναι το καλυτερο που εχω δοκιμασει.Απορω ομως γιατι δεν αναφερεται στο φορουμ.Εψαξα στο νετ για τα συστατικα του και ειδα οτι ειναι ενταξει.Καθε βοηθεια δεκτη.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: alphactif lotion

Mε ενα γρήγορο ψάξιμο που εκανα το προϊόν ειναι για εποχιακή τριχόπτωση
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: alphactif lotion

αφού το συγκερκιμένο λέει ότι είναι για εποχιακή τριχόπτωση (Alphactif Lotion Seasonal Hair Loss, και η εποχιακή τριχόπτωση σταματά μόνη της, οπότε ποιός ο λόγος να το χρησιμοποιήσεις? ;)
 

azouris

New Member
Απ: alphactif lotion

Στον 1 μηνα που το χρησημοποιω εχω δει πολυ καλα αποπτελεσματα.Θα σας ενημερωσω για την συνεχεια δηλ αν κανει αυτο που λεει στον 4 και 6 μηνα.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: alphactif lotion

azouris είπε:
Στον 1 μηνα που το χρησημοποιω εχω δει πολυ καλα αποπτελεσματα.Θα σας ενημερωσω για την συνεχεια δηλ αν κανει αυτο που λεει στον 4 και 6 μηνα.

azouris τι είδους τριχόπτωση εχεις;;;
 

azouris

New Member
Απ: alphactif lotion

ANAR,ειμαι 36 χρονων εδω και αρκετα χρονια εχω τριχοπτωση με αποτελεσμα να εχω χασει αρκετα απο το πανω και πισω μερος.πηγα σε δερματολογο πριν απο καποια χρονια και μου εδωσε μια συνταγη με κατι σκευασματα που εκανε ο φαρμακοποιος.Για ενα χρονο που ακολουθησα την αγωγη μπορω να πω οτι τα αποτελεσματα ηταν πολυ καλα αλλα πολυ ακριβα και ετσι σταματησα.Με αυτο το προιον τωρα εδω και ενα μηνα βλεπω οτι η τριχωπτωση εχει σταματησει σχεδον τελειως και βλεπω μπροστα στο μετωπο μου χνουδι και μικρες λεπτες τριχες τησς οποιες ειχα χασει χρονια τωρα αδυναμες βεβαια αλλα ελπιζω να δυναμωσουν στο μελλον.Βλεπω αποτελεσματα πολυ πιο νωρισ απο οτι λεει το π[ροιον.Ελπιζω να συνεχειση ετσι
 

azouris

New Member
Απ: alphactif lotion

Mπορει να εχεις δικιο διμ74.Στην δικια μου περιπτωση παντως ειδα πολυ καλα αποτελεσματα στην τριχοπτωση και καποιο regrowth το οποιο δεν γνωρειζω που θα φτασει γιατι ειμαι ακομα στον 1 μηνα μπαινω στον 2.Θα σας κρατησω ενημερους αν οντως κανει αυτο που λεει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα