Akishellas3, fue, 2500 grafts, 2/3/2016

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εμααα ναι σε λιγο απο το ανχος ο akishellas για την δοτρια και την κορτιζονη θα αρχισει και τα ζαναξ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ακις χαλαρωσε τωρα,αραξε σπιτακι καμια ταινια και απολαυσε το.
Τηρησε κατα γραμμα της οδηγιες που σε ειπαν οι γιατροι σου και η κλινικη...αυριο θα σε στειλω μαλλον οδηγιες που ειχα εχω απο hdc.εχω ακομη τα χαρτια μαζι μου θα τα βγαλω φωτο να τα δουνε ολοι να ειναι πιο ενημερωμενοι.
 

aeratos28

Just aeratos
πρώτη φορά βλέπω τόση πρεμουρα για την δοτρια,παρά για την ληπτρια..φιλε Άκη να μην έχεις άγχος καθόλου γενικά.αλλά πιο πολύ δώσε βάση στη ληπτρια,παρά πίσω.το πιθανότερο είναι ότι δεν θα δεις καμία διάφορα πίσω.σαν να μην έκανες τίποτα θα είναι ρε.
 

Tasmania

Active Member
Στα πιο ουσιωδη πιστευω οτι επρεπε να τοποθετηθουν περισσοτερα γραφτς στην προσθια περιοχη αντι για 1500 εγω θα ελεγα 2200-2500... βεβαια θα φανει στην πορεια αυτο ...παντως crown & middle zone θα το αφηνα σε 2η φαση...βεβαια αυτα ειναι προσωπικες αποψεις...πχ διαφωνω με τη μονοφασικη στρατηγικη forehead,middle zone & crown σκουπισες καθαρισες.. Η hairline του ειναι αρκετα καλη στο σχεδιασμο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και εγω νομιζα 2500 μπηκαν μπροστα..αυτο θα λεγα επρεπε ολα να μπουνε μπροστα τουλαχστον 2300 και να αφηνε τα αλλα για μετα.Λαθος για μενα.
 

aeratos28

Just aeratos
και εγώ tasmania για την hairline αυτό πιστεύω..ωραία είναι.τώρα για το ποσα έπρεπε να βάλει θα δείξει στην πορεία..κάνει και άλλη μια στο μέλλον και θα είναι οκ..από θέμα πύκνωσης,αν όλα πάνε κατ ευχήν.που το εύχομαι βέβαια.!καλά αποτελέσματα να έχουν όλοι και παντα
 

imouthis

Active Member
Και εγώ την ίδια άποψη έχω. Πάνω από 2000 θα έπρεπε να μπουν στην hairline αλλά αυτό ίσως να μην μπορεί να το κάνει η κλινική.
Μπορει αυτή να είναι η μέγιστη πυκνότητα που μπορούν να δώσουν. Έβαλαν τα 1500 μπροστά και τα υπόλοιπα ίσως αφού τα είχαν να τα πήγαν προς τα πίσω. Όπως και να έχει σε 4 -5 μήνες θα ξέρουμε.
 

aeratos28

Just aeratos
δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό imouthis..μπορούν,απλά ο άκης ήθελε να βάλει και πισω..αν δεις τον pilotaki 4500grafts του έβαλαν.οπότε δεν ήταν θέμα ικανότητας πιστεύω στον φίλο Άκη εδω
 

akishellas3

Well-Known Member
οι φωτο απο τη κλινικη παιδια .
 

Συνημμένα

  • IMG_4865.JPG
    IMG_4865.JPG
    2 MB · Προβολές: 557
  • IMG_4867.JPG
    IMG_4867.JPG
    2.6 MB · Προβολές: 558
  • IMG_4868.JPG
    IMG_4868.JPG
    2.3 MB · Προβολές: 535
  • IMG_4892.JPG
    IMG_4892.JPG
    2 MB · Προβολές: 537
  • IMG_4866.JPG
    IMG_4866.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 601
  • IMG_4871.JPG
    IMG_4871.JPG
    2.1 MB · Προβολές: 564
  • IMG_4892.JPG
    IMG_4892.JPG
    2 MB · Προβολές: 543
  • IMG_4893.JPG
    IMG_4893.JPG
    2.2 MB · Προβολές: 642
  • IMG_4894.JPG
    IMG_4894.JPG
    2.5 MB · Προβολές: 586
  • IMG_4895.JPG
    IMG_4895.JPG
    2 MB · Προβολές: 601

aeratos28

Just aeratos
αααα...σ'ωραιαιαιοοοςς..!;)αυτες είναι καλές φωτό..φιλε πιστεύω θα έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα αν έχεις φυτρωση επιπέδου dimitris50423..καλή συνέχεια να έχεις και χωρίς άγχος καθόλου man.
 

akishellas3

Well-Known Member
κ αλλες
 

Συνημμένα

  • IMG_4896.JPG
    IMG_4896.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 514
  • IMG_4897.JPG
    IMG_4897.JPG
    2.1 MB · Προβολές: 483
  • IMG_4898.JPG
    IMG_4898.JPG
    2.1 MB · Προβολές: 490
  • IMG_4899.JPG
    IMG_4899.JPG
    2.1 MB · Προβολές: 490
  • IMG_4900.JPG
    IMG_4900.JPG
    2.3 MB · Προβολές: 494
  • IMG_4901.JPG
    IMG_4901.JPG
    2.3 MB · Προβολές: 499

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

akishellas3

Well-Known Member
τελευταιο μη σας πρηζω στη δοτρια εκει που ακουμπαω αν κ προσπαθω πλαγια εχω λιγι αιμα,τι να βαλω?
 

aeratos28

Just aeratos
ρε Άκη προσπάθησε ρε φιλε να μην ακουμπάς καν την δοτρια όπως φυσικά και τη ληπτρια..νομίζω είναι κάπως λογικό να βγάλει λίγο αίμα.βάλε κάποιο από τα τζελ που σου πρότειναν τα παιδιά για τη δοτρια..ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΤΙΠΟΤΑ..θα παθεις καμία μόλυνση ρε φιλε στο τέλος και θα τρέχεις.ανοιχτές πληγιές είναι.μην το ξεχνάς.
 

akishellas3

Well-Known Member
Όχι δεν ακουμπώ προς θεού, απλά λίγο ακουμπάει το κεφάλι όταν είμαι σχεδόν ξαπλωμενος σε αυτό που μου δώσανε από τη κλινικη που βάζω πάνω από μαξιλάρι κ έτσι βλέπω έπειτα όταν σηκώνομαι αίμα. Πάντως αρχίζω κ βλέπω να πρήζεται το μέτωπο κατεβαίνει η ναρκωση.
 

Tasmania

Active Member
Πολυ καλες οι φωτο απο κλινικη Ακη. Βλεποντας την πυκνοτητα στη hairline επρεπε να τοποθετησουν περισσοτερα...αν εχεις καλη φυτρωση θα εχεις πολυ αξιοπρεπες αποτελεσμα... απο θεμα πυκνοτητας θα φανει στην πορεια... ρε φιλε ειπαμε ΜΗΝ ακουμπας αστα το ρημαδι να επουλωθει ... πρωτες 2-3 μερες καλυτερα να κοιμασαι σε καρεκλα ή καναπε χωρις να ακουμπας καπου ιδιαιτερα το κεφαλι μονο τον αυχενα ..βαλε κανενα μαξιλαρακι στον αυχενα και ξαπλα πισω...κεφαλι με το υπολοιπο σωμα σου να εχει 30 μοιρες να μην εισαι οριζοντιος δλδ...ετσι θα βοηθησεις (λογω βαρυτητας) και το οιδημα να παει προς τα κατω
 

aeratos28

Just aeratos
γι αυτό σου δώσανε αυτό από την κλινική,λογικό είναι λίγο αιματακι θα το βγάλει..2500 τρυπιτσες έχεις φιλε..μην το ξεχνάς.!;)οσο για αυτό που λες για το μέτωπο,Σκέψου να μην επινες και την κορτιζόνη να δεις πως θα ήσουν..σαν να είχες τελειώσει από αγώνα mma θα ήσουν.!
Όχι δεν ακουμπώ προς θεού, απλά λίγο ακουμπάει το κεφάλι όταν είμαι σχεδόν ξαπλωμενος σε αυτό που μου δώσανε από τη κλινικη που βάζω πάνω από μαξιλάρι κ έτσι βλέπω έπειτα όταν σηκώνομαι αίμα. Πάντως αρχίζω κ βλέπω να πρήζεται το μέτωπο κατεβαίνει η ναρκωση.
 

akishellas3

Well-Known Member
Πάλι καλά αέρατε που πήρα χτες το βράδυ κορτιζονη κ ενώ σκεφτόμουν να πάρω το βράδυ μόνο για σήμερα, μετά από δικές σας προτρέπει πήρα κατά τις 1 το μεσημέρι κ τωρα πιο μετά. Τασμανια πλάγια κοιμάμαι το βράδυ κ θα κάνω αυτό που μου λες για να μην είμαι οριζόντια. Για τη hairline είπες περισσότερα μοσχευματα από ότι κατάλαβα κάποια στιγμή δεν είχε να βάλει αλλά για πυκνωση αν δεν κάνω λάθος σε λίγο θα σας ανάβασω φώτο τώρα.
 

aeratos28

Just aeratos
Άκη βάλε και καμία φωτό από τη δοτρια ρε συ..τα φιλαράκια σου τι λένε για την εμφύτευση που έκανες?πως τους φαίνεται?
 

akishellas3

Well-Known Member
Χωρίς να ξέρουν πολλά περί μεταμόσχευσης μου παν πως τους αρέσει έτσι όπως το βλέπουν κ ειδικά αν βγουν τα μαλλιά κ πως επίσης μου πάει κ πολύ κοντό το μαλλί.

Πωωωω πρώτη φορά τώρα κ εγω είδα τη δοτρια μου έβγαλε φώτο ο γαμπρός μου μόλις τώρα... Πωωω σίγουρα δεν θα φαίνεται τώρα πίσω αραιο το κεφάλι; μη μου πείτε γιατί το ξαναλέω μόνο που το βλέπω έτσι σκέφτομαι πόσες πήραν κ αν θα φαίνεται.
 

Συνημμένα

  • P_20160303_222743_1_p.jpg
    P_20160303_222743_1_p.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 591
Μπλουζα