Akis-multi, fue, 2474 grafts, 08/11/2017

Spotlight

Member
Μπραβο φιλε ,αλλος ανθρωπος και το σημαντικοτερο ειναι που εισαι ευχαριστημενος.Το κουρεμα στα πλαινα βοηθαει παρα πολυ την συνολικη σου εικονα σου κανοντας τα πανω να φαινονται ακομη περισσοτερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Φανταστική αλλαγή. Κέρδισες πίσω την εμφάνιση σου. Η μμ στην Ελλάδα έχει κάνει τεράστια άλματα τα τελευταία 10 χρόνια. Θυμάμαι όταν πρωτοεγραψα εγώ τι κλίμα υπήρχε για τις ελληνικές κλινικές. Έχουν αλλάξει όλα αυτά και πλέον έρχονται και από εξωτερικό Ελλάδα για τη σχέση ποιότητας τιμής που παίρνουν. Μακάρι να συνεχίσει η εξέλιξη στις μεταμοσχευσεις γιατί είναι μια καλή και μόνιμη λύση στη φαλάκρα.
 

Georgie

Well-Known Member
Φανταστική αλλαγή. Κέρδισες πίσω την εμφάνιση σου. Η μμ στην Ελλάδα έχει κάνει τεράστια άλματα τα τελευταία 10 χρόνια. Θυμάμαι όταν πρωτοεγραψα εγώ τι κλίμα υπήρχε για τις ελληνικές κλινικές. Έχουν αλλάξει όλα αυτά και πλέον έρχονται και από εξωτερικό Ελλάδα για τη σχέση ποιότητας τιμής που παίρνουν. Μακάρι να συνεχίσει η εξέλιξη στις μεταμοσχευσεις γιατί είναι μια καλή και μόνιμη λύση στη φαλάκρα.
Ισχύει αυτό που λες .
Την ημέρα που έκανα τη μεταμόσχευση στην Advance ήμουν ο μοναδικός Έλληνας που έκανε επέμβαση εκείνη την ημέρα!
Και όχι ακριβώς ,αφού έχω Ιρλανδικό διαβατήριο :)
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αυτό Georgie ίσχυε ακόμη και όταν έκανα εγώ. Η ahc έχει πελάτες κυριολεκτικά από όλο τον κόσμο. Σε εμένα έκανε ένας Δανός τη δεύτερη του συνεδρία και ένας από μια αραβική χώρα. Η διαφήμιση για αυτούς πάει από στόμα σε στόμα και αυτό τους ενδιαφέρει όπως μου είχαν πει. Ευχαριστημένοι πελάτες που θα στείλουν άλλους.
 

Harris_G

Well-Known Member
Οσον αφορα το πριν/μετα φοβερη αλλαγη και το οτι σε ικανοποιει προσωπικα ειναι ο,τι καλυτερο. Γνωμη μου (εφοσον εχεις ορεξη φυσικα) ειναι να κανεις ενα touch-up στη hairline με οχι πανω απο 1000 grafts και θα την απογειωσεις.
 

Harris_G

Well-Known Member
Απο
Αν κάνει άλλη μια των 500-800 grafs θα είναι τζάμι.
Και αφού μιλάμε για τοσα λιγα γκραφς μπορεί να πάει και σε γιατρό των 2 ευρω/γκραφ χωρίς να του βγεί ακριβά.
Συμφωνω απολυτα με @Tsek , το εγραψα πριν δω το σχολιο του
 

Akis-multi

Well-Known Member
Οσον αφορα το πριν/μετα φοβερη αλλαγη και το οτι σε ικανοποιει προσωπικα ειναι ο,τι καλυτερο. Γνωμη μου (εφοσον εχεις ορεξη φυσικα) ειναι να κανεις ενα touch-up στη hairline με οχι πανω απο 1000 grafts και θα την απογειωσεις.
Έχω κάποιες αδυναμίες στη hairline που ιδανικά θα ηθελα να επέμβω όμως σκέφτομαι πωςτο πιο πιθανό είναι να αδειάσω και στο μπιφτέκι και αν ξανακάνω για να το γεμίσω να διορθώσω τότε και το μπροστά όσο γίνεται. Θέλω να κάνω όσο το δυνατόν λιγότερες επεμβασεις.
 

Akis-multi

Well-Known Member
@Akis-multi παιρνεις φίνα? Θες να μας δείξεις και μια φωτογραφία πανοραμική από πάνω?
Όχι φίνα δε παίρνω. Regaine αφρό βάζω μια φορά τη μέρα.
IMG_20191115_174227.jpg
IMG_20191115_174256.jpg
IMG_20191115_174242.jpg
IMG_20191115_174327.jpg
IMG_20191115_174056.jpg
IMG_20191115_174150.jpg
 

Harris_G

Well-Known Member
Έχω κάποιες αδυναμίες στη hairline που ιδανικά θα ηθελα να επέμβω όμως σκέφτομαι πωςτο πιο πιθανό είναι να αδειάσω και στο μπιφτέκι και αν ξανακάνω για να το γεμίσω να διορθώσω τότε και το μπροστά όσο γίνεται. Θέλω να κάνω όσο το δυνατόν λιγότερες επεμβασεις.
Αν κανεις χτενισμα στο πλαι την καλυπτεις και τωρα (@athenian ??) , δε καταλαβαινω τι μανια εχετε ολοι να τα τραβατε πισω, ο Δον Κορλεονε ενας ηταν :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Medde

Active Member
ΕΙναι τρομερη η καλυψη για 2474 grafts. Φανταζομαι δεν εχεις τοπικ. Στις φωτο μετα τη μεταμοσχευση δεν εχουν μπει πολλα grafts στο crown αλλα με το μηκος που εχουν τα μαλλια σου το καλυπτεις.
 

Akis-multi

Well-Known Member
ΕΙναι τρομερη η καλυψη για 2474 grafts. Φανταζομαι δεν εχεις τοπικ. Στις φωτο μετα τη μεταμοσχευση δεν εχουν μπει πολλα grafts στο crown αλλα με το μηκος που εχουν τα μαλλια σου το καλυπτεις.
Όχι τοπικ δεν έχω δεν χρησιμοποιώ. Ακόμα κρατάει το κροουν αξιοπρεπώς και με κατάλληλο χτένισμα καλύπτεται.πιο μετά βλέπουμε..
 

koumparos

Well-Known Member
Τα είχαμε πει και ποιο παλιά για την επιτυχία του αποτελέσματος.Δεν μου αρέσει το styling στα μαλια.Σαν ξεμαλιασμενος φενεσαι.Τα κουρέματα και το styling που έκανες μετά το 6 μηνο σου ταίριαζαν απόλυτα.Σωστα σκέφτεσαι για το μέλον όσο αναφορά τον πλάνο μεταμοσχεύσεων.Καλημερες!
 

athenian

Well-Known Member
Αν κανεις χτενισμα στο πλαι την καλυπτεις και τωρα (@athenian ??) , δε καταλαβαινω τι μανια εχετε ολοι να τα τραβατε πισω, ο Δον Κορλεονε ενας ηταν :D
Και τωρα σχεδον πλάι τα κανει,για να ακριβολογουμε τα κανει πλάι-πισω δλδ διαγωνια.Ειναι η μοδα τωρα τετοια,με εχουν πρηξει με αυτο το στυλ στο μαγαζι.Σε μερικους παει,σε αλλους οχι.Για τον φιλο μας δεν εχω αποψη γιατι δεν εχω δει καθαρη φωτο του προσωπου του αλλα σαν πρωτη ματια μου φαινεται οκ,ισως θα ηθελα να ειναι λιγοτερο ''φουσκωμενα''.
 
Μπλουζα