airol

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

θα ξεμπλεκετε ο ενας την κοτσιδα του αλλου! :worshipper
θα παρουμε καμπριο για να ανεμιζουν τα μαλλια μας,teenagers και παλι,θα βγαλουμε τα παπια απο το γκαραζ και θα γυρναμε μονο στην μια ροδα,μπορει να ξαναπερασουμε και ακμη λογο εφηβειας :worshipper

μολις τελειωσω τις μ@λακιες που χω παρει(κατι λοσιον) ξεκιναω...αν και φοβαμαι οτι δεν εχει μεινει καμια αirol στα φαρμακεια τις εχεις παρει ολες...
εχω καπου στις 10 τωρα,αλλα ειναι αφθονες παντου,ειναι το μοναδικο φαρμακο που δεν εχει ξεμεινει ποτε κανενα φαρμακειο,νομιζω οτι μονο για την καραφλα χρησιμοποιειται πλεον :hdanc: :hdanc: O0
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikipitri

Member
Απ: airol

kapamarou είπε:
θα παρουμε καμπριο για να ανεμιζουν τα μαλλια μας,teenagers και παλι,θα βγαλουμε τα παπια απο το γκαραζ και θα γυρναμε μονο στην μια ροδα,μπορει να ξαναπερασουμε και ακμη λογο εφηβειας
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

αρχίζεις και με βάζεις σε σκέψεις να χρησιμοποιήσω και εγώ airol και να κυκλοφορώ μόνιμα με καπελάκι (σε μένα δεν κρύβεται από τα μαλλιά γιατί με την διάχυτη έχει γίνει κάμπριο όλο το κεφάλι)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

mikipitri είπε:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

αρχίζεις και με βάζεις σε σκέψεις να χρησιμοποιήσω και εγώ airol και να κυκλοφορώ μόνιμα με καπελάκι (σε μένα δεν κρύβεται από τα μαλλιά γιατί με την διάχυτη έχει γίνει κάμπριο όλο το κεφάλι)
δεν υπαρχει προβλημα με τον ηλιο,τουλαχιστον οχι εντονο ακομα και να μην υπαρχει μαλλι αρκετο για καλυψη.
μια εφαρμογη απογευμα η βραδυ,το πρωι μονο η μινοξιδιλη η τιποτα(το δευτερο ακομα καλυτερα),μπανιο απογευμα η βραδυ και ξανα ο κυκλος.
δεν αφηνει λαδιλα στο μαλλι,και μετα απο ενα σημειο δεν αφηνει λαδιλα ουτε στο δερμα.
ειμαι στο σημειο που το δερμα μου εχει γινει για εκθεση,με αποχαιρετησε και το λιγο σμηγμα :15m:
 

vayero

Member
Απ: airol

υπάρχει κανά βιντεακι για να καταλάβω πόσο πρέπει να βάζω, σε συνδυασμό με rogaine foam καλό είναι να γίνεται με διαφορά ώρας ή ταυτόχρονα γιατί κάπου τελευταία αναφέρατε ότι καλύτερο θα ήταν ξεχωριστά. αν υπάρχει θέμα πίεσης και τρέμουλο στα χέρια πρέπει να διακοπεί η μινοξ; έν τω μεταξύ βλέπω και άρθραλγιες συχνές τελευταία.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

υπάρχει κανά βιντεακι για να καταλάβω πόσο πρέπει να βάζω, σε συνδυασμό με rogaine foam καλό είναι να γίνεται με διαφορά ώρας ή ταυτόχρονα γιατί κάπου τελευταία αναφέρατε ότι καλύτερο θα ήταν ξεχωριστά. αν υπάρχει θέμα πίεσης και τρέμουλο στα χέρια πρέπει να διακοπεί η μινοξ;
βιντεακι οδηγος δεν νομιζω να υπαρχει,η συγκεκριμενη κρεμα βγηκε για ακμη,αν σου βγαζει εναν μηνα το σωληναριο,δεν κανεις καταχρηση.
εγω ξοδευω 2 με 2,5 σωληναρια τον μηνα,αλλα η μιση ποσοτητα μενει στο μαλλι και δεν φτανει στο δερμα
έν τω μεταξύ βλέπω και άρθραλγιες συχνές τελευταία.
αυτο ειναι καλο να το κοιταξεις σε γιατρο :grandpa:
 

mikipitri

Member
Απ: airol

kapamarou είπε:
μια εφαρμογη απογευμα η βραδυ,το πρωι μονο η μινοξιδιλη η τιποτα(το δευτερο ακομα καλυτερα),μπανιο απογευμα η βραδυ και ξανα ο κυκλος.
ειμαι στο σημειο που το δερμα μου εχει γινει για εκθεση,με αποχαιρετησε και το λιγο σμηγμα :15m:

Kapa δεν σε κατάλαβα :chinscratch
βάζω airol το βράδυ και μίνοξ το επόμενο πρωϊ?
αυτό με το σμήγμα είναι σούπερ!!! με βλέπω να τρέχω για καμιά δεκαριά σωληνάρια airol :D :D :D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

mikipitri είπε:
Kapa δεν σε κατάλαβα :chinscratch
βάζω airol το βράδυ και μίνοξ το επόμενο πρωϊ?
αυτό με το σμήγμα είναι σούπερ!!! με βλέπω να τρέχω για καμιά δεκαριά σωληνάρια airol :D :D :D
βαζεις airol minox το βραδυ και τιποτα αλο, λεω οσοι βλεπουν αποτελεσματα με την airol να δοκιμασουν μια εφαρμογη μονο μινοξ airol το 24ωρο.
εχω την εντυπωση οτι η μια εφαρμογη airol δουλευει το ιδιο καλα ισως και καλυτερα απο δυο εφαρμογες airol.
δεν ξερω αν δουλει το ιδιο σε ολους, αυτο το διαστημα χρησιμοποιω μια εφαρμογη κροταφους και εχω επανεκφυση :chinscratch
 

sakis9282

Member
Απ: airol

kapa για αντι-dht δεν βάζεις κάτι; Μετά από τόσες θεραπείες κατέληξες σε airol-minox; Τα άλλα τζίφος;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

sakis9282 είπε:
kapa για αντι-dht δεν βάζεις κάτι; Μετά από τόσες θεραπείες κατέληξες σε airol-minox; Τα άλλα τζίφος;
περειμενω να κλεισω 6μηνο για να δω πως θα παει η τριχοπτωση και αν αξιζει τελικα να προσθεσω κατι,εχω πολλα σκαμπανεβασματα.
τις πρωτες μερες 20 με 30 τριχες την ημερα,μετα τον μηνα 200+ και τωρα 70 - 100.
τα αλλα τζιφος,ολα παρενεργειες :down
 

kos1987

New Member
Απ: airol

kapamarou είπε:
περειμενω να κλεισω 6μηνο για να δω πως θα παει η τριχοπτωση και αν αξιζει τελικα να προσθεσω κατι,εχω πολλα σκαμπανεβασματα.
τις πρωτες μερες 20 με 30 τριχες την ημερα,μετα τον μηνα 200+ και τωρα 70 - 100.
τα αλλα τζιφος,ολα παρενεργειες :down

Μιας και εχεις τα πμ κλειστα διαβασε:
Καπα σε λιγο καιρο ετοιμαζω καινουργια πατεντα που δεν εχει δοκιμαστει πουθενα με τετοιο οχημα...αντιθετα οσοι το δοκιμασανε σε pg/ethanol ειδανε παρενεργειες.
Θα το δοκιμασω πρωτα σε μενα και αν ολα πανε καλα μπορει να σ στειλω λιγο (εαν θες φυσικα) για δοκιμη...αμα δεν βγαλει sides σε σενα δεν προκειται να βγαλει σε κανενα. :D
Δυστυχως δεν μπορειτε να το φτιαξετε μονοι σας...
Πες μ αν ενδιαφερεσαι
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

kos1987 είπε:
Μιας και εχεις τα πμ κλειστα διαβασε:
Καπα σε λιγο καιρο ετοιμαζω καινουργια πατεντα που δεν εχει δοκιμαστει πουθενα με τετοιο οχημα...αντιθετα οσοι το δοκιμασανε σε pg/ethanol ειδανε παρενεργειες.
Θα το δοκιμασω πρωτα σε μενα και αν ολα πανε καλα μπορει να σ στειλω λιγο (εαν θες φυσικα) για δοκιμη...αμα δεν βγαλει sides σε σενα δεν προκειται να βγαλει σε κανενα. :D
Δυστυχως δεν μπορειτε να το φτιαξετε μονοι σας...
Πες μ αν ενδιαφερεσαι
για τι ουσια μιλαμε? :chinscratch
αντιανδρογονα δεν νομιζω να ξαναβαλω στο κεφαλι μου,χορτασα πονο στους ορχεις :D
αν προσθεσω κατι θα ειναι light,πατενταρισμενο ζιχ ισως η ελαφρυ μυκητησιακο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kos1987

New Member
Απ: airol

kapamarou είπε:
για τι ουσια μιλαμε? :chinscratch
αντιανδρογονα δεν νομιζω να ξαναβαλω στο κεφαλι μου,χορτασα πονο στους ορχεις :D
αν προσθεσω κατι θα ειναι light,πατενταρισμενο ζιχ ισως η ελαφρυ μυκητησιακο

οκ αστο μετα...μιλαω για φλουταμιδη
 

kos1987

New Member
Απ: airol

kapamarou είπε:
:-X στην τριτη μερα θα με ρωτανε οι φιλοι "γιατι κουστενεις ρε τσακαλε,απο αποψη?"

Ελπιζω να μην επαληθευτεις χαχα.Περα απο την πλακα αντιστοιχο οχημα χρησιμοποιουμε για ζωακια τοπικα για κατι αναισθητικα.Αν το βαλουμε σε τριχωτο μερος με pg/alcohol η στιγμιαια απορροφηση δεκαπλασιαζεται και το ζωακι καπουτ.Αντιστοιχο οχημα για αλλη ουσια εδειξε 0 στη συστημικη κυκλοφορια.
Σε κανα μηνα μεχρι να ερθουν, θα ενημερωσω...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

kos1987 είπε:
Ελπιζω να μην επαληθευτεις χαχα.Περα απο την πλακα αντιστοιχο οχημα χρησιμοποιουμε για ζωακια τοπικα για κατι αναισθητικα.Αν το βαλουμε σε τριχωτο μερος με pg/alcohol η στιγμιαια απορροφηση δεκαπλασιαζεται και το ζωακι καπουτ.Αντιστοιχο οχημα για αλλη ουσια εδειξε 0 στη συστημικη κυκλοφορια.
Σε κανα μηνα μεχρι να ερθουν, θα ενημερωσω...
πρεπει να επανεξετασουμε τα οχηματα απορροφησης,νομιζω οτι τελικα εκει παιζονται ολα,στο ποσο βαθια θα φτασει μια ουσια :chinscratch
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

Fenimore είπε:
fenimore νομιζω ηρθε η σειρα σου για ραστα,οι μπουκλες ειναι δικαιωμα και οχι προνομιο :chinscratch
ποσο διαστημα χρησιμοποιεις μινοξιδιλη σκετη? :chinscratch
 
Μπλουζα