Airol + topikal DHT blocker

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

JOHNNYK88

New Member
Αν λαβουμε υποψιν μας οτι η χρηση αερολ πριν τη Μinox βοηθαει στη καλυτερη αποροφηση, τοτε αν με τον ιδιο τροπο βαζαμε αερολ πριν το revivo, double A η οτιδιποτε αλλο δε θα ειχαμε καλυτερο αποτελεσμα? ξερετε αν εχουν παρανεργεις η αν απλα δεν μπορουν να δουλεψουν καλα μαζι? εγω χρησιμοπoiω revivo κ μινοξιδιλη απο μια φορα την ημερα. μεχρι στιγμης δεν εχω δει και ιδαιτερα αποτελεσματα... γιαυτο σκεφτομαι το airol+revivo. τι λετε?

Υ.Γ στη μινοξ βαζω κ 4-5 avodard.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lab_rat

Member
Απ: Airol + topikal DHT blocker

Λογικα δεν υπαρχει προβλημα! θα βελτιωσει την απορροφηση επισης! Αλλα δεν ειναι και πανακια η airol. Μεχρι 2 φορες τη μερα το πολυ για μενα...
Καλυτερα μη βαζεις avodard στη minox. Παιζει αλληλεπιδραση! Φτιαξε η διαλυμα avodard σκετο, ή 2Α ή στην τλικη βαλτα στο revivo (δεν ειμαι σιγουρος οτι δεν παιζει αλληλεπιδραση εκει αλλα στη minox παιζει σιγουρα).
 

sito

Active Member
Απ: Airol + topikal DHT blocker

JOHNNYK88 είπε:
Αν λαβουμε υποψιν μας οτι η χρηση αερολ πριν τη Μinox βοηθαει στη καλυτερη αποροφηση, τοτε αν με τον ιδιο τροπο βαζαμε αερολ πριν το revivo, double A η οτιδιποτε αλλο δε θα ειχαμε καλυτερο αποτελεσμα? ξερετε αν εχουν παρανεργεις η αν απλα δεν μπορουν να δουλεψουν καλα μαζι? εγω χρησιμοπoiω revivo κ μινοξιδιλη απο μια φορα την ημερα. μεχρι στιγμης δεν εχω δει και ιδαιτερα αποτελεσματα... γιαυτο σκεφτομαι το airol+revivo. τι λετε?

Υ.Γ στη μινοξ βαζω κ 4-5 avodard.


airol + duta ---------> μεγαλύτερη απορρόφηση-------------> περισσοτερες πιθανότητες για sides


όσον αφορά ρεβιβο και αιρολ... δεν ξέρω. Αν το αντέχει το δερμα σου δεν πιστεύω να υπάρχει πρόβλημα. Απλά επειδή το ρεβιβο περιέχει αζελαικο οξύ μαζί με το αιρολ θα είναι (πιστευω - ταπεινη μου γνωμη) βόμβα για το δέρμα σου.
 

sovagg

New Member
Απ: Airol + topikal DHT blocker

Χτες εριξα 10 καψακια αβονταρτ στη μινοξ κ εβαλα αιρολ πριν τη χρηση..Την ξανακουσα με τη μινοξ...Απιστευτο καψιμο στο κεφαλι,που παει να πει οτι η αιρολ 5πλασιαζει(τουλαχιστον) την απορροφηση της μινοξ+ντουτα...Δεν ξερω τι αποτελεσματα θα εχει αλλα θα τη συνεχισω..Το περιεργο ειναι ομως οτι χρησιμοποιω πολλους μηνες μινοξ+ντουτα αλλα δεν ειδα κατι το θετικο(αλλα ουτε και sides ευτυχως)...Υπαρχει αλληλεπιδραση ντουτα-μινοξ??Αναμενω να δω παντως μετα την προσθηκη της αιρολ αν θα μου δωσει κατι σε αποτελεσμα(ή παρενεργειες...)...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Airol + topikal DHT blocker

sovagg είπε:
Χτες εριξα 10 καψακια αβονταρτ στη μινοξ κ εβαλα αιρολ πριν τη χρηση..Την ξανακουσα με τη μινοξ...Απιστευτο καψιμο στο κεφαλι,που παει να πει οτι η αιρολ 5πλασιαζει(τουλαχιστον) την απορροφηση της μινοξ+ντουτα...Δεν ξερω τι αποτελεσματα θα εχει αλλα θα τη συνεχισω..Το περιεργο ειναι ομως οτι χρησιμοποιω πολλους μηνες μινοξ+ντουτα αλλα δεν ειδα κατι το θετικο(αλλα ουτε και sides ευτυχως)...Υπαρχει αλληλεπιδραση ντουτα-μινοξ??Αναμενω να δω παντως μετα την προσθηκη της αιρολ αν θα μου δωσει κατι σε αποτελεσμα(ή παρενεργειες...)...
βαλε την ντουτα χωριστα και τα αλλα δυο μαζι,αν εχεις χνουδια θα δεις επανεκφυση
 

roukoun

Member
Απ: Airol + topikal DHT blocker

να ρωτησω και εγω :D :D
γινεται να βαλουμε στην μινοξ πρασινο τσαι(και αν ναι,ποσα μλ?)και μετα ολο αυτο πανω απο την αιρολ?
παιζει αλληλεπιδραση?το ρωταω γιατι διαβαζα οτι το πρασινο τσαι στην μινοξ την δυναμωνει!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Airol + topikal DHT blocker

roukoun είπε:
να ρωτησω και εγω :D :D
γινεται να βαλουμε στην μινοξ πρασινο τσαι(και αν ναι,ποσα μλ?)και μετα ολο αυτο πανω απο την αιρολ?
παιζει αλληλεπιδραση?το ρωταω γιατι διαβαζα οτι το πρασινο τσαι στην μινοξ την δυναμωνει!
μπορεις να βαλεις αλλα δεν θα κανεις κατι,δεν την δυναμωνει
η airol μονο μπορει να την κανει μπομπα
 

roukoun

Member
Απ: Airol + topikal DHT blocker

kapamarou είπε:
[quote author=roukoun link=topic=3129.msg57687#msg57687 date=1312639150]
να ρωτησω και εγω :D :D
γινεται να βαλουμε στην μινοξ πρασινο τσαι(και αν ναι,ποσα μλ?)και μετα ολο αυτο πανω απο την αιρολ?
παιζει αλληλεπιδραση?το ρωταω γιατι διαβαζα οτι το πρασινο τσαι στην μινοξ την δυναμωνει!
μπορεις να βαλεις αλλα δεν θα κανεις κατι,δεν την δυναμωνει
η airol μονο μπορει να την κανει μπομπα
[/quote]
να βαζω 4 φορες την ημερα η ειναι υπερβολη?εχω αρχισει και 'νοιωθω' οτι κατι κινειται στο κεφαλι μ και με εχει πιασει η μανια για γρηγορα αποτελεσματα..τι λες?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Airol + topikal DHT blocker

να βαζω 4 φορες την ημερα η ειναι υπερβολη?εχω αρχισει και 'νοιωθω' οτι κατι κινειται στο κεφαλι μ και με εχει πιασει η μανια για γρηγορα αποτελεσματα..τι λες?
μεινε σε αυτο που ακολουθεις και μολις δεις οτι δεν εχει να σου δωσει αλλο η μινοξιδιλη,προσθεσε την airol
 

roukoun

Member
Απ: Airol + topikal DHT blocker

kapamarou είπε:
να βαζω 4 φορες την ημερα η ειναι υπερβολη?εχω αρχισει και 'νοιωθω' οτι κατι κινειται στο κεφαλι μ και με εχει πιασει η μανια για γρηγορα αποτελεσματα..τι λες?
μεινε σε αυτο που ακολουθεις και μολις δεις οτι δεν εχει να σου δωσει αλλο η μινοξιδιλη,προσθεσε την airol
εχω ηδη προσθεσει την αιρολ!απλως κανει 4 φορες την μερα μινοξ+αιρολ?η να το σπασω μεσα σε μια μερα να βαζω μινοξ+αιρολ,μινοξ,μινοξ +αιρολ,μινοξ?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Airol + topikal DHT blocker

roukoun είπε:
[quote author=kapamarou link=topic=3129.msg57714#msg57714 date=1312674863]
να βαζω 4 φορες την ημερα η ειναι υπερβολη?εχω αρχισει και 'νοιωθω' οτι κατι κινειται στο κεφαλι μ και με εχει πιασει η μανια για γρηγορα αποτελεσματα..τι λες?
μεινε σε αυτο που ακολουθεις και μολις δεις οτι δεν εχει να σου δωσει αλλο η μινοξιδιλη,προσθεσε την airol
εχω ηδη προσθεσει την αιρολ!απλως κανει 4 φορες την μερα μινοξ+αιρολ?η να το σπασω μεσα σε μια μερα να βαζω μινοξ+αιρολ,μινοξ,μινοξ +αιρολ,μινοξ?
[/quote]
δυο φορες την μερα μινοξ airol δεν θα δεις κατι παραπανω με περισοτερες φορες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα