AHC Θεσσαλονίκης 2610 Grafts FUE 5/2/2021 Χρυσάνθη Τσέλκου

Disco

Well-Known Member
Μια χαρά σε πάει. Ήδη έχεις πολύ μεγάλη αλλαγή. Πιστεύω πας για πολύ καλό αποτέλεσμα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Αυτό που ζήτησα εγώ στο κάνανε σε εσένα. Σε εμενα είπαν μια γελοία δικαιολογία για τον λόγο που δεν μπήκαν όλα μπροστά. Μπράβο φίλε πας για σούπερ αποτέλεσμα και σε βοηθάει απίστευτα η τρίχα και εσείς και μπόλικη δοτρια. Από εκεί και πέρα δεν ξέρω γιατί δεν έκλεισαν και λίγο κροτάφους. Αυτό το μοτίβο το έχουν σε όλους
 

veg

Active Member
πολυ καλο αποτελεσμα που δεν εχει ολοκληρωθει , με πολυ καλα χαρακτηριστικα μαλλιου (salt n pepper που κανει αορατες πολλες λεπτομερειες καθως και την αντιθεση μαλλιου -δερματος ) φαινεται επισης πολυ καλη η σχεδιαση της hairline (οχι χαμηλα που πιστευω οτι ειναι παραγοντας που πολλες φορες προδιδει μμ ) . Ευχομαι ετσι να συνεχιστει και να εχεις super αποτελεσμα τελικο .
 

jersey

Well-Known Member
Πας πολύ καλά. Η φύτρωση είναι ήδη σε υψηλά επίπεδα και θα συνεχιστεί. Η φυσικότητα επίσης καλή. Βοηθάει και η καλή σου τρίχα στο τελικό αποτέλεσμα. Ο σχεδιασμός της hairline έγινε πιο συντηρητικός με ανοιχτούς κροτάφους αλλά πιστεύω το κέρδισες σε πυκνότητα που δεν κλείσατε κροτάφους. Όσο πιο πολύ κλείνεις κροτάφους τόσο πιο πολλές απαιτήσεις σε αριθμό grafts έχεις για να φαίνεται πυκνό το αποτέλεσμα, οπότε θεωρώ ότι έγινε σωστός σχεδιασμός της hairlne για το βέλτιστο αποτέλεσμα με αυτά τα grafts, χωρίς έξτρα σπατάλες. Καλή συνέχεια να έχεις.
 

snowtolis

New Member
7 μήνες από την επέμβαση και έχει ξεπεράσει τις προσδοκίες μου.
 

Συνημμένα

  • 0E976E92-349F-4919-932F-6F2808AEC8E7.jpeg
    0E976E92-349F-4919-932F-6F2808AEC8E7.jpeg
    2.2 MB · Προβολές: 463
  • 040889E9-C824-424B-8A3D-0E3CA8B4D912.jpeg
    040889E9-C824-424B-8A3D-0E3CA8B4D912.jpeg
    2.6 MB · Προβολές: 474

snowtolis

New Member
Αφού εσυ είσαι ευχαριστημένος ο στόχος επιτεύχθηκε .Το φυσικό σου μαλλί ήταν έτσι παλιότερα στη hairline?Μηπως είναι κάπως «όρθιο»;
Ναι φίλε μου παλιά ειμουν σκαντζόχοιρος . Περασμένα μεγαλεία . Φυσικά και επιτεύχθηκε το θέμα είναι να μείνει ….
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
Μια χαρά πήγες φίλε. Πλήρης φυτρωση από οτι φαίνεται και η φυσικότητα καλή...Βάλε και λίγο πιο φωτεινές φωτογραφίες αν μπορείς.
 

jersey

Well-Known Member
Κάνε μας μια ενημέρωση φίλε @snowtolis να δούμε και το τελικό αποτέλεσμα, αν και από τον 7ο μήνα φαινόταν ότι είχες ήδη πλήρη φύτρωση..
 
Μπλουζα